Як ми практикуємо служіння.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 15 чер 2011.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нет.
    Но интересно.
    Тут специалисты по религии - вот и спрашиваю.
    А Вас это оскорбляет?
     
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    "- Это он из роли, из роли...роль у него такая...
    - Это роль ругательная, и попрошу её ко мне не применять!" (с)

    Вникайте :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема чіткої дати народження і це всі знають, а день смерті привязаний до єврейської пасхи, яка плаває у часі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Та ні, чого би то мене це мало ображати?
    Просто спитав...:)
    Якщо чесно, сам не знаю чому дата плаває, чомусь ніколи навіть не цікавився тим питанням, добре що п.Coffe13 дала посилання на Вікіпедію, тепер буду знати...:)
     
    Останнє редагування: 15 лют 2012
  5. sitech

    sitech Well-Known Member

    Який вартовий добрий, той який нічого не бачить, засипає, йому байдуже, коли прийде злодій, або той, хто постійно пильнує?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Той, який не прирівнює себе до Бога, бо тільки Бог знає дату кінця світу. Той, який не говорить неправду від імені Біблії. А ще добрий вартовий є той, який постійно у Бозі... Такий вартовий є добрий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Подождите.
    Вы меня не путайте.
    Вот:

    7 января
    В этот день в небольшом городке Вифлееме произошло небывалое событие — родился в мир Богомладенец, Сын Божий. Иисус Христос родился сверхъестественным образом от Девы Марии, Богородицы.

    Придя на землю, Христос не был встречен почетом, знатностью и богатством. У Него даже не было колыбели, как у всех детей, не было и пристанища — Он родился за городом, в пещере и был положен в ясли, куда кладут корм для животных.

    http://www.calend.ru/holidays/0/0/2/

    Дата рождения чёткая?
    Чёткая.
    И не плавает во времени.
    Почему же "день смерті привязаний до єврейської пасхи, яка плаває у часі"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Процитуйте мені з Біблії де пише, що Ісус Христос народився 7 січня.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Полковнику, ця дата встановлено орієнтовно, нема точних даних.
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Так установите и ориентировочную дату смерти.
    Как может быть такое, что дата смерти ежегодно меняется?

    ---------- Додано в 20:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ----------

    Пан, я не на защите своей диссертации.
    Я просто задаю вопрос, который меня интересует.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Самі себе не путайте. :)
    Що за сайт, з якого Ви процитували?:)
    Взагалі, Полковнику, 7 января православні святкують Собор Предтечи и Крестителя Господня Иоанна. А Різдво святкують усі християни 25 грудня. І ця дата, мабуть, була завжди. Завважте, що це є свято, тобто день свтякування, а не запис у паспорті. Якби археологи найшли Його паспорт, було би добре.

    ---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:35 ----------

    Не знаю цього питання. Думаю, немає мети встановити орієнтовну дату смерті. Це непотрібно. Святкування Пасхи пов'язане зі значенням Пасхи для євреїв. Від цього, думаю, треба і рухатись.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дні смерті Ісуса чітко привязані до євреської пасхи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Угу.
    Такие ответы мы уже проходили:
    "Марксистско-ленинское учение правильно потому что оно верно!":good:

    ---------- Додано в 08:23 ---------- Попередній допис був написаний в 08:19 ----------

    Специально для Вас из того же источника (сайта):

    25 декабря
    Рождество является великим праздником, установленным в воспоминание рождения Иисуса Христа в Вифлееме. Рождество Христово — один из важнейших христианских праздников и государственный праздник в более чем 100 странах мира.

    25 декабря Рождество Христово празднуют не только католики, но и православные большинства стран мира, лютеране и другие протестантские конфессии.

    Первые сведения о праздновании христианами Рождества относятся к 4 веку. Вопрос о реальной дате рождения Иисуса Христа является спорным и неоднозначно решенным среди церковных авторов. Возможно, выбор 25 декабря связан с приходившимся на этот день языческим солярным праздником «Рождения Солнца Непобедимого», который после принятия в Риме христианства наполнился новым содержанием.

    Согласно одной из современных гипотез, выбор даты Рождества произошел по причине одновременного празднования ранними христианами Боговоплощения (зачатия Христа) и Пасхи. Соответственно, в результате прибавления к этой дате (25 марта) девяти месяцев, Рождество пришлось на день зимнего солнцестояния.

    http://www.calend.ru/holidays/0/0/123/


    Таким образом,
    - дата зачатия примерно известна - 25 марта
    - дата рождения примерно тоже известна - 25 декабря (7 января у москалей)
    - дата смерти примерно должна быть тоже 25 декабря, раз умер "смертью смерть поправ" ровно в 33 года.
    Есть логика в моих рассуждениях или, таки, москаль, который втурчается?
     
    Останнє редагування: 16 лют 2012
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Полковнику, пояснюю.

    Єврейська пасха - теж має плаваючу дату. А що таке єврейська пасха? Це день визволення євреїв з неволі. Хоча як може бути плаваюча дата - день визволення?Смерть і воскресіння Ісуса Христа - теж визволення народів від неволі гріха.

    На мою думку, це сталося тому, що євреї тоді користувалися місячним календарем, тобто кадендарем, дати якого залежать від фаз спутника Землі - Місяця. Дату пасхи визначали, користуючись правилом: перший повний місяць після рівнодення(ніч=день).
    Оскільки, скажімо, допустимо 1 квітня минулого року був повний місяць, то наступного року 1 квітня Місяць може бути у напівфазі і тому євреї чекали, коли Місяць буде повним вперше після 22 березня.
    Тому за місячним календарем дата ніби не міняється, а за теперішнім - прошу дуже.
    Сьогодні вже календар точний, але що є важливе у святкуванні Воскресіння? Важливе є не стільки точна дата, скільки те, що смерть і воскресіння повинно співпасти. Пасха визволення від єгипетської неволі повинна замінитися пасхою визволення від гріха. Жертваягняти, яку робили євреї, заміналася на Жертву Ісуса Христа. Оце є головне.

    Зрозуміли?

    А тепер про головне!
    Хто і що накрутив - я не знаю, але чомусь дата єврейської пасхи по даті не співпадає з християнською. Чому - я не знаю. Теорія, яку я вам описав - правильна, але видно, шось там є ще якийсь момент, що я не знаю. А от чому дата міняється, я відповів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. sitech

    sitech Well-Known Member

    Дуже дивно, що слова Ісуса: "А що вам Я кажу, те всім Я кажу: Пильнуйте!" (Від Марка 13:37) ніхто не сприймає серьозно це попередження. Та й правда, а що пильнувати, якщо бути впевненим, що ця система речей буде існувати завжди. Релігійні провідники настстілько в цьому впевнені, що забувають, що Цартсво Бога вже скоро має почати правити землею та втручаються в політичні справи, підтримують міжніціональну ворожнечу, при тому всьому вони заявляють, що ходять "у Бозі".
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Так и я о том же:

     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А от нароження- Різдво має бути 25 грудня, а не 7 січня.

    Народ любить традиції... а не дати.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що значить ніхто?
    Звідки ви таке взяли?
    І як то попередження спонукає до того, що тре вгадувати дату кінця світу, обманюючи весь світ?

    Ви не задумувались над простими речами. У Біблії сказано: ніхто не знає ні дня, ні години, крім Отця небесного і тут обявляються якісь чуваки з Брукліна і кажуть: а ми знаємо!

    Вискочки?
     
  19. sitech

    sitech Well-Known Member

    Це значить - ніхто.
    Ніхто з керівників не попереджає свою паству про те, що в скорому часі Бог збирається зробити координальні зміни в нашому життю (Об 11:18). Невже не прийшов час попередити людей, щоб вони могли зробити правильний вибір?

    ---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 10:24 ----------

    Ви маєте можливіть висміювати. Але зверніть свою увагу на притчу Ісуса про злого раба. (Це трохи далі по тксту). Він, цей раб, не тільки не доглядає гоподарство, але й заважає діяльності інших за допомогою критиканства та інших методів. Його дії направлені не на будівництво, а на руйнацію.
     
  20. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    В особенності мене інтересують координальні зміни.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)