Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Веселка, 30 лип 2007.

  1. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Я не проти, якщо компаньйончик піде на перше блюдо, поки я дьору брасом робити буду!!!:D
    А так мені цікаво, дайвери гарантують безпечність чи ні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Если заниматся этим делом серьозно - серитификат необходим. От меня, несмотря на то что это мое 5е погружение инструктор далеко не отплывал, хотя и не держал под ручку, как новичка.Да и погружают новичков максиум на 15 метров, я еле уболтал на 25. С нами были два поляка -дайвера, они погружались на 38 метров, плавали сами, говорят там еще интересней, осьминога видели. А вообще, глубина затягивает, это опасно...

    ЗЫ Надин, если пропустили посмотрите фотку на предъидущей страничке, специально для Вас вывесил :)

    Додано через 3 хвилини
    Не переживайте Вы так, ни в Черном ни в Средиземном ни в Красном морях опасных для человека акул практически нет. Компаньен нужен обязательно в любом случае, это золотое правило дайверов - плавать только парами. Акулы не самая большая опасность в глубине.
     
  3. Demyan

    Demyan Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Я погоджуся з цим безперечно, якщо невміти - то просто будеш боятися брикатися і нічого не побачиш. Але колись давно кількіа років тому на нашому узбережжі не пускали без сертифікатів, мене це обюрювало, плаваю я чудово (пропливаю під водою 50-100 метрів в залежності від стану і т.д., в динамо на 6 метрів по дну плаваю легко...) а тут були такі обломи.
     
  4. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Это идиотские пережитки совдепии, как и многое остальное.. За рубежем платишь - плывешь, правда с ограничениями и под полную ответственность инструктора. А на Черном море чесно говоря смотреть особо нечего, я пол Крыма в юности облазил по дну с ластами и маской, Средиземье поинтересней, про Красное вообще молчу. Знакомые недавно с Большого коралового рифа прилетели (Около Австралии) Вот там говорят красота... Сдам на Пади (Сертификат) обязательно туда постараюсь попасть.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    У Бахчисараї
     
  6. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    А я тільки приїхав з моря.
    Був в Євпаторії.....
    Просто диво,але диво тільки влітку,взимку там пусто і нікого нема.
    Море чудове,чисте,був, в основному, принципово на диких пляжах.
    Неймовірна спека 42-45*с.
    Я 18 років там не був,а тут таке щастя привалило.
    Ще був у Севастополі,щось там багато москальських триколорів.
    Сподіваюсь після 2017 там не буде кацапського флоту,але місто дуже
    гарне.
    Якось викладу фото.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Хм, не чекав збігу обставин :)
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Дивно, що Вас у Донбасянь це дивує...:moskali: хоча не буде скривати...Ваш допис мені подобається...:naci: так тремати Друже!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Василий, ник посмотрите, не будте уж настолько доверчивы :):moskali:
     
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    г. дАрт пасибА....:)
    а мы поживем-поглядим какой это Суховь с Доньбаса!:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Всім привіт!
    От сьодні зраненька повернулася з Арабатської Стрілки.
    Відпочила просто супер,навіть на тиждень довше,ніж планувала.
    Сама Стрілка просто унікальне місце-з одного боку море,з другого-Сиваш,гейзери,родонове озеро,лікувальні грязі....Дорога асфальтована,правда,сягає лише 30 км від Геніческа і то за рахунок розібраного військового аеропорту зроблена-відчутття-ніби їдеш по пральній дошці.Далі дорога на Крим-грунтова.Сама природа-як сафарі.Дичини-повно.Риба-смачнюча....
    Потрапила в Генуезьку фортуцю,купили вина....Взагалі,щаслива шо не відпочивала в КоктеБлі чи десь ше на ЮБК,бо пляжі там жахливі,я вже мовчу,шо стати ніде.А на Стрілці-народу майже немає.
    Так поза тим катилися на мотоциклах (раз навіть загриміли),на моторних човнах,на шайбах,бананах....Але то так-в порядку речей.Була навіть на мусульманському цвинтарі-там особливо гарно видно захід сонця в Сиваш
    .Ну і по дорозі назад була в ракетних шахтах в Первомайську.Дуже сподобалося!Там навіть була найбільша в світі ракета "Сатана".В шахту так і не спустилися-двері в іфті заклинило.Я була в шоці,бо в тому ліфті був мій знайомий,він поляк-і по -українськи нічого не розуміє.Я там дуже налякалася,коли 15 хв двері товщиною в 1 метр не могли відкрити.Але всіх визволили і всі щасливо пішли дивитися ракети.
    Фотки обіцяю запостити,але через пару днів-їх там бугато,тре закинути і посортувати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    [​IMG] 138 кб
    Гривач, Карелія. Вода тепла, як молоко (була в серпні).

    тут вторе фото.

    Додано через 4 години 59 хвилин
    Помилочка вийшла, водоспад Ківач...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Гданськ. Польща. Північне море.
    Море холодне холодне. Як входиш вводу , аж судорога бере. А потім звикаєш. Плавати при такій температіру довго не зможеш. Але загоріти на пляжах можна. Готель обійдеться від 55-75 злотих з людини на добу. Харчування дешеве, якщо купувати продукти в супермаркетах. Якщо оберете реставрації то від 25 злотих тре буде викласти, щоб ситно і смачно попоїсти. Гданськ, Сопот, Гдиня = тримістя ... утворюють такий собі поліс ... все поряд. В кожному є на що подивитися. Також є пів-острів Хель із "фокарієм", там мешкають морські котики.
    Ще є борделі: дешеві, сурові... і не привабливі =)

    Нашого брата в Польщі, загалом не люблять. Ставляться холодно. В супермаркетах часто ошукують. Ваговий товар легко проб'ють в кільканадцять раз більше, ніж Ви взяли. Аналогічно таксисти. Хотів за 5км взяти 300 злотих, ідіот мабуть.

    Правда і ми їм пакостимо ... наприклад перед пам'ятником міста :
    [​IMG]


    На дискотеках часто можна почути "Малінкі, малінкі...такії вечеріні ":suicide:

    Ага... мій маршрут виглядав приблизно так: Варшава - Гданськ(Тримістя)- Торин - Гнезно - Познань - Конів - Лодзь - Варашава.

    Так от ... в Коневі є ееее... архи... архи ... забув слово ... компекс релігійних споруд... А саме головне це величезний храм.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Я теж канікули в компанії поляків провела!Зате як я собі польську поправила!:radist: Досі путаю слова і називаю по-польськи.:)
     
  15. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Теж тиждень тому повернувся з Польщі, мій маршрут виглядав так: Краків-Велічка-Мальборк-Гданськ-Варшава.
    Море мені навпаки видалось доволі тепле, а поляки - доброзичливі та культурні. Звіт по поїздці з фотками скоро опублікую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    [​IMG]
    Це я на захід сонця дивлюся.
    [​IMG]
    Це я ледь не лишилася без голови в Генуезькій фортеці
    [​IMG]
    Це гейзер.Народ весь поводився як в трансі-всі дружньо лікувалися-не ясно тіки шо.
    [​IMG]
    А це я в гейзері-по пріколу-нічо не лікувала,але приємно
    Потім ше фотки кину
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Кумедний кадр з відпочинку
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Римська стародавня Арена у Хорватії (м. Пула)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    ДО речі, у Хорватії чи найсприятливіший клімат. Он знайомі з Криму жаліються на 40-градусну спеку, а там на півостровах - 26-28(подалі від Дубровніка звісно).
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. bora

    bora Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)