Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Веселка, 30 лип 2007.

  1. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Натти спросила в общем про Хорватию.
    Этим летом был 2 дня в Шацке, ужаснулся и уехал обратно :)
    Из за неоткрытия виз в Греческом посольстве мой тур с 8го сентября перенесся аж на 25е октября, надеюсь , что все таки покупатся удастся.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    А Ви цього літа і в Хорватію встигли? (див. назву топіку) :)
     
  3. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    У нас что во сех топиках обсуждают, конкретно то о чем гласит его название? Или Вам просто поспорить хочется? Можем продолжить это дело в "Свободной" ветке, хотя уже поднадоело если честно.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Про Хорватію хтось щось може сказати, добрі люди? Намилились літом в серпні в м. Rovinj махнути...
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    В Рівне?
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Нє, Ровеньки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як я провів літо або поділіться враженнями про ваш відпочинок!!!

    Можу. Їдьте або на Південь далі або вже в Опатію. Принаймні, як на мене -там природа виразніша (гори понад морем). Щодо Ровеню, то нас багато знайомих відговорювали, казали, що це згрубше село аніж місто та й є така особливість у цих містечках - після 10-ої курорт тупо спить. Відрізняється ситуація хіба в Поречі, Дубровніку та Спліті (з того, що чула). Зрештою ми все одно відпочивали 5 км від міста Пореча. Надзвичайно м"яких клімат (26-28 найвища температура), хвойні ліси над водою фактично, безліч островків довкола. Особливо популярні тут спортивні розваги. Що би ще цікавило?;)
    P.S. Про головне забула - Адріатичне море одне з найчистіших в світі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Нормально провела. На дачі була. Ось так.
     
  9. night

    night Well-Known Member

    Шукала нові напрямки бізнесу і працювала. Через вихідні старалась втекти з міста кудись. Два дні побула на озерах Солінських в Польщі, чому безмежно рада. От таке видалось в мене безвідпочинкове практично літо вже другий рік підряд...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    їздив з братом на море в Крим з палаткою, стояли на кемпінгу потім пройшлися по горах(деньок), спустилися і ще трохи покупалися :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Аналогічно.

    З винятком СлавськогоРок, де відірвалась, вірніше мене відірвали, а на два дні повністю виключили з мого практичного, прагматичного життя. ))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Ровінь (наголос на останній склад).

    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    Були, до речі, в цьому році і в Ровіні, і в Порече, і в Пулі. Але в рамках екскурсій. Тому що в Істрії, дійсно, не дуже відпочинеш. Пляжі нормальні тільки в Порече. :)

    А, взагалі, ми відпочивали в Далмації на острові Брач.
    Відвідали також Макарську, Оміш, Спліт, Трогір, Прімоштен, Шибеник, Задар, Плітвіцькі озера, Карловац і Загреб. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    На село:гриби,рибалка,романтика...Хотіла в Карпати-не вийшло:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nastinka

    nastinka відсутня

    змінила місце проживання а краще б не міняла. можу сказати я ненавиджу жити за кордоном. краще я буду сидіти у львові все своє життя. чим буду їздити на ті океани. хоча океан не винен, і навіть мені сподобався. а так 2 місяці 7 днів стричу у вєтнамі і типу "відпочиваю" з напруженим графіком навчання :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Коротенька поїздка до Львова, Одеса....і майже все літо Коблево..рррр.Літнім відпочинком важко назвати ...робота, робота, робота.Ось зараз починається у мене відпочинок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    На НГ планов было громадье.
    Хотел продолжить объезд городов Золотого Кольца теперь уже в южном направлении.
    Но простуда по очереди вырывала из наших рядов то супругу, то сына, то меня.
    Жаль. Столько времени впустую прошло.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)