Як голова суду на церкву гроші "збирав"

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Deus igrok, 9 гру 2008.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Система - це усі ми) Всі хто дає, і хто бере)
    Всі хто призначає, нагороджує хабарників і аплодує їм. Хворі всі)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це діагноз. А лікувати ЯК?
    Сьогодня про Зварича і дивився і читав. Моє враження - вийде, собака, сухим. Згадаєте моє слово.
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ) Ну як там в інтерв'ю:
    "Держава - це безхозний бар в полі. Невідомо хто власник, і хто за нього відповідає. А бармени наживаються за рахунок вимагання коштів у пересічних відвідувачів"

    Тре сильну руку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Піночета, чи відразу Сталіна?
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якщо не станеться інфаркт або типу "сам на себе наклав руки".
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. sem41

    sem41 Well-Known Member

    http://korrespondent.net/ukraine/events/768462

    Я плакаль.Особливо от в цьому місці:
    "по словам самого Зварича, он не бежал от правосудия - бандиты якобы держали его прикованным к батарее около двух месяцев, но ему все же удалось вырваться и добраться домой.
    А добравшись, хотел сразу пойти в прокуратуру, но был выходной."
    :haha:
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    як би там не було (показові виступи СБУшників чи кого там ще - мовляв, вміємо наводити лад зі злочинцями-корупціонерами), а ще навіть і враховуючи, що таких зваричів - тисячі, а цьому просто не пощастило - дуже прикро, що цей персонаж тепер у інтерв"ю ще й героєм прославиться - вчитиме, як країні слід далі жити і нарікати, як їм там на таких посадах важко без порушень працювати і т.п. - герой, йолки-палки! тепер все залежить від преси - з чим подадуть нам цього бутерброда!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. fuxx

    fuxx Member

    А як вам порожні заяви про "важливого свідка" якого будуть пробувати "прибрати"? І в той же час вся Україна знає, звідки везуть, куди везуть, в якому автомобілі і в якому бронежилеті, преса заздалегідь повідомлена і знімає те "дійство" для новин.
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    одним словом - незабаром Україна отримає ще одного "мученика за правду"
     
  10. Fon

    Fon whom how

    згідно світової історії, зазвичай, після вольностей і ось такої вседозволеної демократії завжди приходить диктат
    прошу на споглядання німеччину після першої світової війни. україна з часів незалежності саме в такому стані. місцева корупція тільки підбурює народ проти держави і сприяє розвитку рушійних сил. колись це все вирветься у людей назовні.
    а каралась корупція завжди безкарністю масс. такі собі місцеві суди лінча (згадайте сполучені штати кінця 19 ст).
    що до зварича - особиста думка - так, перейшов дорогу, то й кинули на поталу.
    зараз що до його персони стоїть вже інше питання - чи доживе до суду, чи не знайдуть його "самоповішеного" в камері..
    а що до корупції вцілому - 1+1 зробили правильний висновок - "хабарі почали передаватись через треті руки, майже не в лісі, подалі від зовнішнього спостереження.. сума хабарів через це значно виросла"
    до речі, для роздумів про корупцію - на сіцілії на початку минулого століття існували такі собі недоторканні, що досить вдало відстрілювали жебраків, бандитів і корупціонерів.. щось таке
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    А може хтось дасть ссилку на то відео, про яке всі так говорять...:blush::))):blush::))) Ото б цікаво було його подивитись...:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    угу - пам'ятаю - в 2005-му "тарифи" зросли вдвічі, ще й "не брали" - довго вовтузилися, щоб переконатися у відсутності "хвоста" :)
    а потім - зрозуміли, що то було пустослів'я, що "руки що не крали" абсолютно не збираються зменшувати дохід "рук що не брали" - але "тарифи" взад не повернулися....
    ==
    навпаки - все відновилося як у страшних снах - так нагадало 90-і - тільки тоді всі такі зміни відбувалися повільніше.....
    А тут - за якихось три роки - зруйнували все, що вдалося за попередніх 14 хоч якось налагодити - зокрема, були та ж довіра до банків (депозити) і практично відсутній "чорний курс долара"
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Это прелестно

    Натомість у Княжполі в Карпатах, рідному селі екс-судді Ігоря Зварича, моляться про його звільнення. Односельці вірять в його невинність і вважають, що колишнього суддю просто підставили.

    Друг дитинства Микола Гладьо, як і більшість княжпольців, переконаний, що Зварича підставили. "А плівки ці всі змонтували. Було б у нього стільки грошви, він би такий палац батькам відбудував! А вони в старій хаті живуть", - розповів Гладьо.
    http://tsn.ua/ua/ukrayina/u-lvovi-g...aricha-spiimali-cherez-sait-odnoklasniki.html
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Окультист

    Окультист Well-Known Member

    Такі, як він - 99% суддів. У будинку, де я мешкаю, живе суддя апеляційного суду. Він, його дружина і донька мають по дорогій новій іномарці, заміський будинок і т.д. Машини періодично міняються на новіші моделі. Він ще більш - менш спокійний, а його жінка перша скандалістка і баба (таких я не називаю жінками) дурна, як пень.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ось підождіть, ще цього Зварича великомучеником оголосять
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Думаю цьому здивується менше людей, ніж якщо його таки засудять чи хоч якось покарають...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Wertyn

    Wertyn Active Member

    Сотрудники Службы безопасности Украины разоблачили еще одного судью Львовского апелляционного административного суда, который вымогал и получал взятки.
    Как передает УНИАН, об этом сообщила сегодня на пресс-конференции в Киеве начальник пресс-центра СБУ Марина Остапенко.

    Установлено, что этот судья в октябре прошлого года вымогал от представителей двух местных предприятий взятку в сумме 20 тыс. долларов США за принятие заведомо неправосудных решений об отмене штрафных санкций, насчитанных налоговыми органами.

    Та то шось "пороблено" в тому суді :)))
     
  18. smbds

    smbds Well-Known Member

    Як людина досвідчена у ходінні по судах (робота така) запевняю - зовсім не лише в тому. Цьотка Феміда взагалі збочила. Жодного разу не сподобився я бачити небагатого суддю. І це - при жалюгідному матеріяльному забезпеченні власне правосуддя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я також маю подібний досвід ходіння по судах і не зустрічав (і навіть не чув) про таких суддів, які не беруть хабарів, і про таких ментів, які не беруть хабарів, і можна виграти практично будь яку справу. Все залежить тільки від розміру "посівання". Неодноразово бував присутнім у відкритих судових засіданнях з метою отримання досвіду і бачив неприхований фарс. Об'єктивно розглядалися хіба що справи, де одна бабулька-пенсіонерка затопила квартиру іншої бабульки і сума позову становила кількасот гривень (Ну про який тут хабар може бути мова?). Є такий анекдот:
    Позивач дав судді 10 тис. доларів. Відповідач - 12 тис. доларів. Суддя цілу ніч не спав, вивчав матеріали справи і прийшов до висновку: повернути відповідачеві зайвих 2 тисячі і судити по справедливості.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Wertyn

    Wertyn Active Member

    Я і не наполягав, що тільки в тому причина :pardon:
     
а де твій аватар? :)