як добратись до Турек, Великопльського воеводства.

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем agenyk, 23 гру 2016.

  1. agenyk

    agenyk Member

    Привіт. підкажіть, може хтось знає чи є бусик у Турек, або що їде через Конін, Турек.
    Заздалегідь, вдячний.

    З.і Приїхала жіночка в Яремчу і питає дорогу до готелю,один відповідає так інший Да, третій ё. ось дійшла нарешті до готелю, та питає чому люди так по різному відповідають? Жіночка розумієте: той хто закінчив вищий учбовий заклад каже Так, ті хто закінчив технікум, або бурсу кажуть Да, а ті хто тільки 9-ть класів кажуть ёё. Ви все зрозуміли ёё.
     
  2. agenyk

    agenyk Member

    Що, прям ніхто не їздить до Польші, не возить заробітчан та їх передачі?
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Море народу їздить. Але, ті, що їздять, ті на форумах не сидять.

    Я знаю кількох людей, але вони їздять до Варшави і по її околицях. До того Турека - то трохи далі. Не знаю, чи вони туди їздять.

    0638352270, 0667681420 Петро Кіх - до Варшави їздить точно. Телефонуйте, питайтеся.
     
  4. agenyk

    agenyk Member

    Дякую.
    То що на форумах їх нема, то розумію. Но іншої можливості виявити таких перевізників, як через пасажира цих бусиків, або отримувачів злотих та посилок з Польщі немає.

    Може ще хтось щось цікаве повідомить.
     
  5. Wlodek

    Wlodek Member

    лучше автобусом до Варшавы, оттуда поезд до Турека
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    OFF/ Оть курва якщо ти поляк на самому ділі то що щелепа не відкривається по українськи /OFF

    Tapatalk
     
    Останнє редагування: 30 гру 2016
    • Подобається Подобається x 1
  7. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Я ніколи не відвідувала Польшу. Але дуже хотілося б поїхати.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Саме до Турек?
     
  9. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Не конкретно туди, а до Польші взагалі, я мала на увазі. Хоча в Турек я б зїздила, там є дуже красивий храм Church of the Sacred Heart of Jesus, як мені говорили.
     
  10. paniolya

    paniolya Member

    якщо вже робите зауваження комусь - то почніть з себе не "по українськи" - а "українською"

    Ну і робити зауваження це не ввічливо.
    вибачте, що і я поступила не ввічливо.
     
а де твій аватар? :)