Як, чому?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем bogdan, 27 лют 2007.

  1. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Як, чому?

    Олю, якраз цей "вампіризм" - це не окультне явище чи щось з демонології. Це просто психологічний термін, котрий іще має іншу назву - психічний агресор, здебільшого прихований. Це психічна сила (негативна, руйнівна), котра впливає на підсвідомість противника (потенційної жертви). Я не говорю зараз про людей, котрих би можна було назвати "випадковими" вампірами і їх зазвичай можна відразу розпізнати (інтуїтивно "відчути"), але про більш менш тривкі "вампіричні" стосунки, котрі спочатку важко зауважити, оскільки вони підступні та приховані, і тому небезпечніші, ніж відкрита агресія. Це з часом може набрати вигляду психічного терору як і в партнерських, сімейних, так і в колективних стосунках на роботі чи в будь якому іншому колективі. Це ніби гра - такий агресор свою жертву ніби "гіпнотизує", "заворожує", після чого ж, коли вже переходить фаза "спокушання", починає свою жертву "висмоктувати", тобто поступово нищити. І що ще цікаво, що такий "вампір" аж ніяк не є зацікавлений свою жертву знищиту вщент, він її "смокче" тривалий, дуже довгий час, оскільки йому потрібна енергія "жертви" і тому уможливлює їй енергетичне "доповнення", тобто, він дає "жертві" деякий час спокій, щоб вона набралася нових сил. І в завершальній фазі таких "взаємостoсунків" між "вампіром" та "жертвою" виходить парадокс - жертва стає залежною від свого "мучителя", в деякій мірі це їй приносить і задоволення - і як висновок - виходить ніби психічний садомазохізм який.
     
  2. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Як, чому?

    І ще додам, що у цьому випадку я говорила про усвідомлений "вампіризм", тобто, коли вампір добре знає, чого йому треба і від кого йому потрібна енергія. Є ще випадки, коли "вампіристичні" стосунки утворюються неусвідомлено, тобто, що навіть сам "вампір" (про жертву вже не говорю) не знає, що він є вампіром. Просто він підсвідомо зауважує, що та, чи інша людина йому приносить полегшення, йому ніби "вільніше дихати" після перебування чи спілкування зі своєю жертвою, бо вона йому додає сили до життя.
     
  3. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Як, чому?

    Але найкращий захист - це таки повне припинення контактів. Знаю по собі. Якщо, звичайно, є така можливість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як, чому?

    Боятися потреби нема, але деякі речі все одно з вами можуть статися.
    Йова знаємо, нє? ;)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Як, чому?

    Йові просто не повезло: попав під розмову Бога з сатаною.
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як, чому?

    Ви маєте на увазв його друзів?
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як, чому?

    Это может быть энергетический (тонко-энергетический, астральный) вампиризм: энергетические ресурсы жертвы становятся более доступны вампиру в моменты, когда жертва мучается и выплескивает на мучителя свои отрицательные эмоции. Силовая защита от вампира – как активная, путем ответной агрессии, подавления его, так и путем нейтрализации его агрессии пассивным противодействием, отгораживанием физическим и/или астральным, – есть акт беспомощности, акт признания своего не-превосходства над вампиром, признания чувствительности, небезразличия к его влиянию. Если малыш, которого Вы держите на руках, с усердием колотит Вас, требуя конфетку, Вы смеетесь, Вы его утешаете, Вы даете ему что-нибудь взамен или, наконец, Вы ему уступаете и конфетку даете, но Вам не приходит в голову ни ответить ему побоями, ни одеть на себя панцирь: к его побоям Вы и так нечувствительны. Перед малышом у Вас превосходство громадное, качественное. Необходимость в ответной агрессии или специальной защите появляется только, если ваши силы соизмеримы. От вампира не надо защищаться. Его надо пожалеть и вдоволь накормить. А лучше – научить его, как питаться самостоятельно, не за чужой счет, как перестать быть вампиром. Если же такая тактика Вам недоступна, значит Вам надо самому учиться тому же.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як, чому?

    Безболезненно, быстро и надежно избавить от нежелательных, непокорных здравому смыслу эмоций, от навязчивостей, как и научить не быть вампиром, позволяет пси-техника [ 2 ], но это особая тема.
    http://psi-tekniko.euro.ru/kurs.htm
     
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як, чому?


    Шреку, ану запитайте Свідків, чи вони то вітають, що Ви тут радите форумлянам...;)
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Як, чому?

    Е,Мих скаже, шо я Вас зомбую!!!!
     
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Як, чому?

    Мене вже ніхто не може зазомбувати, як до того часу не зазомбували. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Як, чому?

    Друг у нього був лише, як і ворог.
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Відповідь: Як, чому?

    фільм "КЛЮЧ ОТ ВСЕХ ДВЕРЕЙ" бачили? Суть: поки не повіриш у якусь бяку - ніяке лихо тебе не візьме. Гра підсвідомості!
     
а де твій аватар? :)