Як часто християнин повинен ходити в церкву і сповідатися?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 10 чер 2023.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    @Мих Ви писали, що вам хочеться ходити до церкви. Комусь може хотітися ходити в театр, а комусь -- може хотітися ходити до церкви. А для мене було ходіння до церкви -- це відбування якоїсь неприємної повинності, бо там весь час треба було стояти і я не міг сконцентруватися, щоб слухати ці всі співи священників та хору.
     
    Останнє редагування: 16 кві 2024
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Slav мені особисто цікаво в монастирях... Послухати, попрацювати... в церквах не так цікаво - там галасливо...
    Загалом відвідав більше за 30 монастирів різних конфесій.
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

    Чи так можна відвідати кожний монастир як музей?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я надаю перевагу Святому Письму, а не плагіату "Бриллиантовая рука", а ви?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ліки переважно не дуже приємні. Лікування душі і розваги - то різні речі.

    Чи ви в церкві, чи молитесь, а думки втікають, то це скоріше говорить про Вашу недосконалість. Над цим треба працювати, а як інакше Ви станете досконалим?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та як вам сказати... Якщо враховувати, що Бог створив всесвіт, людину і все довкола, а Його сотворіння каже: Бог, Твоє правосуддя не справедливе, то це, як мінімум смішно.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Деякі можна. Наприклад, - Унів, Києво-печерський, в інших можна відпочити або попрацювати .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А який Бог сотворив все?
    В інтернеті є цікаві відео, в яких порівнюються еврейський Бог віткого завіту , який вчив свій нарід , як вбивати і обкрадати інші народи, і Бог Ісуса Христа, який допомогав лікувати людей від усього, навіть оживляти мерців...
    Що ви думаєте про це?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я не розділяю Бога з Старого Завіту від Бога від Нового Завіту. І вперше чую таку думку, як ви ото написали.
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я хочу в цій темі вставити деяку іншу думку.

    1. Бог завжди існував і ніким не був створений.
    2. Єдиний Бог є в трьох особах ( Трійця )

    То тоді як може бути, що в євреїв один Бог, а в християн є зовсім інший Бог?
    І чому від самого початку Бог себе не проявив у вигляді Трійці?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Філософське запитання. Хто може відповісти, окрім Бога?
     
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Але погодьтеся, що від самого початку Бог існував у вигляді Трійці.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так.

    Бог і зараз не є повністю, чи навіть на соту частину розкритий. От що конкретно ми знаємо про Бога? Не так вже й багато.
    Знаємо стільки, скільки нам дано.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, кажуть, що Бог є самодостатнім і незалежним, і дух його простирається навколо від Нього.
    А от Трійця буда введена Константином Великим в 4 сторіччі і до того ніхто про те не казав.
    У евреєв батько диявіл, як сказав наш Господь... А у Нього батько Отец небесний.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хіба моя думка про те все така вже й химерна?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну й що, що не казав? Хтось колись сказав, що Земля кругла, а до цього ніхто нічого подібного не казав. А хтось сказав, що те, що Земля - кругла - є офіційно прийнято наукою.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Господь такого не казав про євреїв, він сказав це до певних єврейських осіб, а не до всіх євреїв.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви знаєте, що є ікона "Свята Трійця"?
    Тільки там, як кажуть, Бог і два ангели, які прийшли до Авраама перед знищенням Содому і Гоморри.
    Трійця трійці не рівня(
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ги)))
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Slav , як би ви відділили зерно від плевел, то може ви знайшли б багато відповідей на свої запитання, бо вливати молоде вино у старі бурдюки небезпечно)
     
а де твій аватар? :)