Як часто християнин повинен ходити в церкву і сповідатися?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 10 чер 2023.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Автор відео профан ще той. От навіщо коментувати те, що в цьому ні бельмесу? Несе повну фігню до того ж примітивну.

    Автор навіть не знає, що Бог не ОДИН, а ЄДИНИЙ.
     
    Останнє редагування: 9 тра 2024
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На даний час важко визначитися, хто правий, а хто несе "пургу", тому ваше звинувачення без змісту не є вражаючим не тільки для атеїстів, але й для мене.
    Що ви маєте на увазі "єдиний", хоча у всіх народів були свої боги?
    І мені цікаво, якому Богу ви віддаєте шану?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не зовсім точно і правильно казати, що Бог є один.
    Бог є ЄДИНИЙ, або ще кажуть триєдиний.

    От візьмемо Символ віри: "вірую в Єдиного Бога..."
    Навіть у Старому Завіті Бог, коли створював людину казав:
    І сказав Бог: „Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі“.

    Бог Сам про Себе говорить у множині.
    А вже в Новому Завіті ми дізнаємося про Триєдиного Бога.

    Бог - єдиний.

    Ось цьому Богу і віддаю шану.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Автор відео у багатьох місцях говорить про те, як каже церква, при тому, сам зеленого поняття не має як церква говорить і тому фантазує як може.:)))

    Це низькопробне відео.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Особисто для мене Бог тільки один, Небесний Отець і мені подобається Його Дух і Його Син, через яких ми дізнаємомя про волю Отця.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Під "церквою" ви уявляєте РКЦ чи РПЦ?;)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Чому ж у Біблії Бог у множині?

    У Новому Завіті Ісус каже приблизно такі слова: ніхто не прийде до Отця, якщо не через Мене.
     
    Останнє редагування: 10 тра 2024
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Єдина церква - апостольська, тобто та, що бере з часів апостолів.
    У 1054 році вона розкололася на дві частини - православну і католицьку, але вони все одно вони залишаються апостольськими.

    Що стосується московського патріархату, то це окрема тема. Хоч вони й належать до православія, їх дії давно не відповідають християнським цінностям.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Голлум:"Наше золотце...."
    Царь:"Мьі, Никлай второй..."
    В новому завіті Бог-Отець взагалі нічого про себе не казав, але через Духа і Сина творив свою волю.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це зрозуміти ще якось можна. Типу вираз самоповаги.
    Такі звороти можна побачити лише в рос. мові, але не в перекладі євриту, чи іншої мови.


    А як пояснити конкретно це:

    Воно навіть російською ніяк не скажеш про однину.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я би здивувався, якби людину було створено за образом чужим, за подобою чужою.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не факт, що в церквах живуть ангельські священники, а дії церкви за 2000 років є небезгріховні. На жаль, і надалі все буде змінюватися не найнакраще(
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що таке ангельські священики?
    Священики не є ангелами. Так, вони напевно більше розуміють, вони б мали бути зразком християнина.
    Але вони ж такі самі люди з немощами, з недосконалостями, як звичайні люди. Але вони мають священство через рукопокладання.
    Тобто він має владу, яку йому дано через рукопокладання - хрестити, давати шлюб, сповідати, відпускати гріхи і так далі.
    Інколи буває, наприклад, священик любить вживати алкоголь. І тоді виникає запитання: як такий священик може бути взагалі священиком - хрестити, освячувати і взагалі здійснювати свої функції? Може. І всі його дії будуть дійсні. Бо він наділений такою владою. Звичайно, ми не говоримо про крайні випадки, коли такого священика треба відсторонити від діяльності. Але в загальному, священик, як і кожна людина відповідає за свої поступки. Це треба розділяти.
    А ще є така популярна думка: священик поганий і тому ця церква погана. Це також не правильно. Шукай іншого священика. Є дуже багато хороших священиків.

    Люди часто не розуміють цього і судять. Нема безгрішних ні священиків (за деяких виключеннях), ні пасторів... і не буде. Так само не буде президента супер святого. Кожен може мати своє, але духовний рівень у кожного різний. А ми хочемо бачити у священику святу досконалість.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чому? Хіба мало всякого створено у всесвіті?
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А Дарвін заперечує!
    Це еволюція!
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З більших більше спросять...
    У мене один священник - Ісус Христос і не треба нам грішних між нами.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та... хто такий Дарвін. Дослідник... що міняв свою думку.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це не зовсім розумно.

    Навряд чи ви особисто бачили Ісуса, а якби не грішні між нами, то хто знає чи ви б знали про Нього.

    Недаремно Ісус мав учнів та апостолів, щоб йшли і навчали, не даремно збудував Церкву.

    Інколи людина каже: навіщо мені церква, навіщо священики, я маю Бога в серці. Як правило, це самообман. Це схоже на гроші, які зашити в кишеню і про них забути, але мати при собі. Не щиро.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Люди часто впадають у крайнощі, якто часто буває із нерозумними, наприклад... корпускулярна та хвильова природа світла... скільки враждували вчені... а потім виявилося, що все - то є світло.
    Тому я вважаю, ща природа йшла шляхом еволюції, а людину сотворив Бог, чи боги, бо занадто багато не природнього у людини.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    вівцям треба пастуха, а козли знають, що їм робити..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)