Як боротися із депресією, зневірою, розпачем - порадьте щось, люди

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем polonyna, 29 лис 2008.

  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    Маленька розрада - годівничка з насінням для пташок за вікном.
     
  2. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Захоплення або хоббі для себе заведіть.
     
  3. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Коли у нас болить нирка, ми йдемо до лікаря, коли болить рука-йдемо до лікаря, болить зуб - лікар, а болить душа, то закриваємо очі( Депресія- хвороба і її конче треба лікувати у спеціалістів, бо може бути біда(
     
  4. Anna Melnyk

    Anna Melnyk Ультра Мама

    Ой, ситуація до болі знайома. Точно не слухайте тих, хто каже, що саме мине - таке не проходить і, не дай Бог, ще погіршується. А пити ліки - то крайній варіант... Я переживала страшну депресію. Робота не те що не радувала - кожен ранок не було сили вставати з ліжка. Хотіла вже звільнятись, нічого не хотілось, але на щастя вчасно отримала допомогу. Тому якщо хочете допомоги - однозначно напишіть Валерію https://psyholog-lviv.com.ua/konsultaciya-psihologa/ тільки не затягуйте... І бережіть себе.
     
  5. Dmutroo

    Dmutroo New Member

    Всім привіт)Радий буду всім дати консультацію щодо щасливого життя)Все занадто просто ніж здається)
    Не бійтеся писати або дзвонити ) Всі пишіть або дзвоніть на вайбер 097 41 55 433 Дмитро
     
  6. saret

    saret Active Member

    мені чомусь здається, що депресія - не хвороба, а тимчасовий стан душі, минається без будь-якого лікування чи зміни способу життя
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    у термообробленій їжі значно менше корисних речовин :acute:
    копайте глибше :read:
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    з точки зору біології, зерно - це пташина їжа :)
     
  9. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Тоді це не депресія, а тимчасовий стан душі.))

    Препаратів не варто боятись, вони можуть швидше допомогти. Тільки ж дорогі, тож довго лікуватися - розкіш.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Перш ніж йти до лікарів (а існують ситуації, коли до лікаря потрібно обов"язково звернутися), можна спробувати метод, яким скориствувався колись я за порадою свого однокласника - ліквідатора-чорнобильця.
    Я вставав вранці у будь-яку погоду, навіть коли йшов дощ чи сніг, і біг на річку. Там скидав з себе одежу (одежа має бути без застьожок, щоб швидко скинути, швидко одягнутися) заходив у воду по пояс, тричі присідав з головою (можна хреститися перед присіданням, можна ні, якщо невіруючий, але можна і невіруючому хреститися - не похибить), потім голосно викрикував, короткий крик А!. Вибігав, швиденько витирався рушником, одягався. По тілу - тепло, в душі - радість і хочеться співати. Мені чомусь співалося "Как провожают пароходи"

    Якщо це заскакування в воду робити швидко і оперативно: кілька секунд на роздягання, дві-три секунди в воді і кілька секунд на витирання одягання, то ніколи не простудишся. Тіло просто не встигає охолонути до небезпечного рівня. А пори шкіри моментально звужуються і не випускають підшкірне тепло.
    В Києві із цим легше, бо на річці таких людей є завжди кілька душ.
    В селі можна просто роздягнувшись, облитися криничною водою.
    А в райцентрі, коли живеш в багатоповерхівці, до річки далеко, а по вулиці завжди хтось іде, можуть не зрозуміти.
    А депресія у мене була сильна. Смоктало в душі, нічого не хотілося ні їсти, ні пити, ні когось бачити.
    З часом після таких пробіжок-занурювань депресія зовсім пройшла. Буває гірший настрій, але не депресія.
    Хочу зауважити, що чоловікам витирання тіла після води потрібно з "хазяйства", жінкам - з грудей. Вийшовши з води, ставати на сухий рушник, або на щось сухе, щоб не стояти на мокрому піску, землі, поки обтираєшся і одягаєшся. Все має бути продумано наперед.
    Комплекція ролі не грає. Одна моя знайома - худа як тріска, але ходить на річку уже не один десяток років. В будь-яку погоду і будь-яку пору року.
    Варто спробувати один раз, коли є можливість, і побачити самому, що ти після такого занурювання не застудився. Звичайно, краще обрати для першого разу тиху погоду, без вітру. І повірити в те, що ти можеш це робити.
     
  11. Linno

    Linno Member

    тільки так, психолог багато кому потрібен, але у людей або часу немає, або грошей
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тазик нічого не дасть. Мова не про загартовування. Мова про стрес, який виявляє позитивну дію на організм.
    Я перший раз коли вскочив у крижану воду, а це було в кінці лютого, то вискочив з води, не усвідомлюючи толком, що трапилось. Зате потім - тепло в тілі і відчуття радості. Які вже там залози і що вони викинули в кров, я не знаю. Головне, що те, що попало в кров, було моїм, природнім, а не горілкою, не травою, не пігулкою. До вечора я зрозумів, що не простудився, що все о-кей. Наступного ранку знову пішов на річку. Ходив кілька років. Зараз не ходжу, бо живу в іншій квартирі, далеко до річки добиратися. Але, буває, зимою під"їду на авто, допоки можна, потім пробіжуся до річки, занурюся, йду назад. Зустрічаю знайомих, які ходять уже років по двадцять. Є моржі, які зимою ще й плавають, а є такі як я: вскочив, вискочив.
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    живе людина у теплій хаті... і лише іноді , на кілька хвилин, вискакує на холод... як хитро...

    може просто знизити температуру житла?
     
  14. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    я давно намагаюсь боротися з нею...
     
  15. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Зі спеціалістом?
     
  16. VikaAlimova

    VikaAlimova миється в бані

    Раджу приймати як тут написано Магне В6 відновлення рівня магнію є досить критичним моментом з огляду на те, що даний елемент є просто необхідним для нормального психічного стану людини. Через його брак в організмі виникає ризик розвитку стресу, стурбованості та інших негативних станів. Почитайте інформацію за посиланням - це офіційний сайт засобу в Україні, там все добре розписано. Більш за те - мені його лікар радив приймати навіть перед вагітністю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене були проблеми зі всіма системати організму, найбільше зі спиною, грилі, остеох. і т.д

    Десятки кфаліфікованих лікарів, сотні різних мед. препаратів, Тисячі $ на вітер.. ефекту практично небуло ніякого.

    Прочитавши багато літератури, відгуків, форумів вирішив спробувати лікування Бджоловжаленням і прод. Бджільництва.

    Лікувальний ефект, перевершив всі мої сподівання, тепер тільки бджілки.
    Собі їх ставлю на спину, дідові суглоби, ноги підлікували.
    Показаннь до лікування таким методом безліч.

    Пишіть, питайтесь, все що цікавить все підкажу, розкажу.

    Всім гарного здоров‘я.)
    Будуть питання дзвоніть
    0687639077
    Володимир
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Аби не піднімати собі настрій алкоголем чи препаратами, а все інше годиться. Подорожування, якщо є можливість - то найкраще.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Не скажіть. Бокал смачного вина чи келішок чогось міцнішого - навіть дуже помічне:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Періодично потрібно.
     
а де твій аватар? :)