+ 100! Дуже слушне зауваження. Натрапила на таку таблицю Національний перепис робітників та службовців України (жовтень-листопад 1929 р.). – Харків, 1936. – С. XIII. Це показники без західної Украиїни. Я бачила багато документів, які свідчать, що переважну більшість населення Донбасу до кінці 30-х складали українці, але їх поки що в інеті немає... Та й на початок війни українці зберегли більшість.. Цікав ще й такі данні: Показові данні відношення влади СРСР до національного питання тут: http://www.demoscope.ru/weekly/knigi/polian/polian_3.pdf Принудительные миграции 1939-1953
А о чём? Впрочем, вот свежий оригинальный мэсидж: Вы начните говорить, а я по ходу может и подключусь.
На этом форуме уже сложилась традиция приписывать мне слова и мысли, которых я и не писала и не думала. Может, уже достаточно? Пожалуйста, постарайтесь не перекручивать моих слов.
Пані Змейка, Ви завжди не договорюєте. Тож постарайтеся логічно викладати свої думки. Кажу Вам, як математик. Ви сказали, що учням з російськомовних шкіл складно поступати в українські ВНЗ, отже за логікою Ви сказали, що в Україні не має бути таких шкіл.
А в чому проблема? В Україні є російські ВУЗи. До речі, Змейка забула сказати, чи важко вступати учням, які вчилися в польських, татарських, єврейських, грецьких школах. Такі ж теж є.
Я поняла, что Вам по приколу перевирать мои слова. Если пойти дальше, - то Ваша логическая цепочка доведёт Вас до того, что вы припишете мне слова об отмене образования в Украине взагали. Дерзайте. [QUOTE='Бойцовая рыбка]А в чому проблема? В Україні є російські ВУЗи. До речі, Змейка забула сказати, чи важко вступати учням, які вчилися в польських, татарських, єврейських, грецьких школах. Такі ж теж є.[/QUOTE] А в Украине когда-то существовали ВУЗы с польским, татарским, еврейским или греческим языком преподавания? Вы лично считаете целесообразным их открытие?
Я особисто не вважаю, але питання в тому, що не тільки учням РОСІЙСЬКИХ шкіл важко вчитися в українських ВУЗах. Але у них ситуація набагато краща - вони можуть обрати російський ВУЗ. До речі, при СРСР було з точністю до навпаки: більшість ВУЗів, особливо технічних, були російські. І нікого не хвилювало, якою мовою ти вчився у школі.
Але прикіл у тому що мамочки стараються щоб дитина з першого класу обовязково в школі мала якусь з іноземних мов на вивченні. Репетиторів наймають за дикі гроші... А як з рідною мовою.... то проблема. То ж треба 70 сторінок мусолити те що має бути як Отче наш... Головне як до когось амереканці приїжають то тих аж просять шоб з дітьми тільки на англ мові аби піднягнути дітей у вимові і вивченні ... а тут......не так переклали, не те подали, тяжко, важко... Співчуваю. ))
Пані Vetta ми тут на одній гілці 100 сторінок балакали з людиною, яка бажала "потрепатися". Не все тут так страшно.
Хм. Впервые слышу. Напевно маете рацiю. Помню, что в 1979 году мой братишка весьма мучился во Львовском политехе, грызя гранит науки на украинском языке. Потом обвыкся.
Дуже! Цікаво, як би ви реагували на те, що у вашому місті, країні навчання ведеться переважно не вашою мовою? Красиво було б?
Давайте з сучасності. Уявіть, що в Росії запровадили навчання виключно англійською - майже усі її знають, то нащо російська? Ваша реакція.