Це, здається, країна, яка сусідує з Росією у списках ООН ? Списки за абеткою, в тому є глибокий сенс... Дехто сусідує з U.K. (United Kingdom), дехто з Руандою.
зовсім і не думаю провокувати. думка звичайно глибока, що Україна не Руанда... але я певен, що і в Руанді тутсі чи хуту не думали, що буде війна... розвиток подій може піти кількома шляхами... війна реальна і без двомовності... ну та піду, тому що маля тягне спати... а їй не можна відмовляти сказала війни не буде, досить стирчати в неті-значить, війни не буде
А счего вы взяли, шо ваша мова чистая украинская? http://www.hrono.info/dokum/192_dok/1920financ.html
Щось похоже навіяло: летела муха, слона увидела. -хочешь кайф получить?-говорит муха. -да!давай!-ответил слон. муха слону в задницу влетела, из хобота вылетела. -кааайф!!!!!!!давай еще!!!! ну снова влетела-вылетела. -кааайф!!!!!!!давай еще!!!! -ладо, но этот раз последний! влетела муха, а слон хобот к заду приставил и говорит:веечный кайф!!!! Так і SFO.
Про каналы - это был мой сарказм. Вы просто его не уловили. ПРо ненависть это вы придумали. Мой посты используют логику практичности и целесообразности, поскольку ИМХО с ускоренным решением языкового вопроса без соответствующего понимания и программы, как развивать страну будет ИМХО отставание страны. Ваши - лозунги, как тот ниже. И мое мнение, и я уже его высказывал, с русским ничего не будет. Украина как всегда была так и будет двуязычной. И меня этот вопрос с точки зрения какой будет язык госудаоственным - один или два не очень то и волнует. При наличии реальной рыночной экономики, знание русского будет приносить преимущество. Я по миру поездил, видел как арабы и турки стараются мне свое знание русского показать, да и во многих магазинах в Европе, уже понанимали со знанием русского. ПРиходится иногда прикидываться, что я русского не знаю. Отношение в самой Украине, даже по опросу тут на другой ветке, кто будет своих детей какому языку учить таково, что ваши дети будут знать русский. А вы просто реально не понимаете ничего другого как принуждения к языку по совковому принципу, что непрактично и антипродуктивно. И несет вред самой экономике. Это лозунг. Если задуматься, то у него слишком много условий, чтобы стать истиной. Это лишь возможность в перспективе при остальных равных условиях. А условия эти неравны в технологической области. Знание языков - это, лишь создает условия для доступа к знаниям. Для гуманитарного образования и знания украинской литературы, конечно это преимущество. Но для специальной технической области знания - это не всегда преимущество.
Так я це саме теж говорив.Погоджуюсь.Ринок розставить все на свої місця.І я кажу що неможна насильно,і без відповідної матеріальної бази заставляти людей в віці і тих котрі закінчили вже вчитися заставляти негайно заговорити українською мовою.Якщо Ви звертали увагу раніше то я завжди писав що це повинні робити дуже толкові спеціалісти.Так само в вузах.Перш ніж переводити Вузи на українську мову навчання потрібно їх(ВУЗи)забезпечити повністю підручниками .Тобто це робота не двох і навіть не десяти років. А на рахунок знання російської-дійсно ринок заставить вивчити її хоче чи не хоче влада.Турецьких і Єгипетських бізнесменів дійсно ніхто не заставляв-вони прекрасно самі вивчили мову-вигідно це їм.Держава повинна створити умови щоб в першу чергу знання української мови було вигідним. Якби скажімо Україна розвивалася самостійно після 1917 року і у неї рівень життя був європейським, то питання введення другої державної взагалі б не стояло.Сюди б їхали як в США,люди б платили великі гроші щоб сюди попасти(за виїзд в США платять уже до 15000 доларів).А раз ми в загальному кітлі варилися,то і далі варимося,а наші боси нас сварять мовами.газами і т.д. головне щоб ми не звертали уваги як вони крадуть країни (Росію і Україну-про другі зараз мови нема).
Вопрос - как выучить? Какого качества будут знания? Просто знать разговорный русский - это одно, а уметь грамотно писать, что бы в случае чего, не опозориться, - это другое. И знание русской классической литературы ещё никому не вредило.
Пообіцяв не втручатися у цю гілку, але хочу всерівно писати хочеться. Чому Росія і російські організації не відкривають курси для вивчення російської та літератури, як це, наприклад, роблять поляки. Я б зі задоволенням на них ходив, я зараз ходжу на курси польської зі великим задоволенням читаю польську літературу мовою оригіналу. Хоча польську мову і польську літературу я в школі не вивчав взагалі, в курсі зарубіжної літератури здається лише Міцкевича. Росія має відкривати російські недільні школи, як це робиться у всіх країнах Світу. Я бажаю, що мої діти знали російську, польську, англійську і ще кілька європейських мов: французьську та італійську (це вже побажанню). Але я вважаю обов*язкові мови для вивчення українцем: польська, російська і англійська.
Це я щоби розірвати це дурне коло. Умови дійсно нерівні! Конкретне питання: "в технологической области" і "классической литературы", а особливо за знання якої мови більше платять отут, в нас, і вже зараз? Ітам, і там, і там відповідь одна: англійська. Так що будьте чесними насамперед перед собою: не про те річ, а про те, чия культура тут доминуватиме.
А зачем юго-востоку польская? Может, в Украине проживают несколько миллионов поляков? Мне кажется, у нас татар больше. Впрочем, нет ничего легче, чем посмотреть данные переписи 2001 года. http://www.ukrcensus.gov.ua/rus/results/general/nationality/ Поляки по численности занимают 9 место после румын. Всего по данным переписи в Украине в 2001 году проживало 144,1 тыс. поляков и 8331,4 тыс. русских. Кроме того, польский язык не является языком межнационального общения.
Почитайте, я вважаю, щоб українець і мої діти знали саме ці три мови. А 1 млн. українців, які проживають і працюють у Польщі.
Заробитчане учат язык той страны, в которой работают. В Италии и Португалии тоже полно украинцев. Да и где наших нет?
Украинец - это кто? В смысле, кого Вы считаете украинцами? Мне, например, больше нравятся французский и итальянский языки, нежели польский.