я люблю... я не люблю....

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем duncan, 2 січ 2008.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та нє,то Ромко так завстидав.......:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Не люблю чомусь усе, що пов'язано з весіллям: ні оті пишні білі сукні, ні машини з квітами, ні застілля з купою гостей. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну купу гостей я теж не люблю.А от чому білу сукню?.Я коли заміж виходила теж така категорична була.......пошила собі звичайну нарядну сукню,мешточки під сукню...та мама категорично.........Ні!!!!ти єдина доця,як то так? І купила мені сукню,білу-білюсіньку..............А як файно було,а який сюрприз був для могоо_ОІ дійсно тепер згадую ...добре,шо була біла сукня,фата, і все то те.........А нарядну сукню одягнула на другий день...........Отож я не пожалкувала про весільню сукню,а швидше навпаки,була вдячна мамі.Отак!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Не знаю. Взагалі сукні не люблю. Ну невже не можна заміж вийти у красивій спідничці і блузочці?
     
  5. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    І я!!!
    Але з моєю родинонькою це нереально:crazy:
    І сестра двоюрідна заміж виходить,весілля,кажуть невелике 180-200людейо_О
     
  6. Ну я такого точно не робитиму!
    По-перше, де я знайду стільки БЛИЗЬКИХ людей?
    А по-друге, це величезні витрати! Нащо викидати гроші просто так на п'янку? І взагалі, весілля - це моє свято, а не свято для моїх далеких родичів. Краще ті гроші залишити на майбутню дитину.
     
  7. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..


    Я б і сама великого весілля не хотіла.
    А от біле плаття скоріш люблю,аніж навпаки!
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ой, Рибочко, ось закохаєшся-тоді побачимо, що ти скажеш :))і про сукні, і про машини..
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. При чому кохання до банальної моди? Мені не подобається мода на такі весілля, як у більшості, хотіла б собі якось по-іншому - і все.
     
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та при тому, що будеш дивитися на все це дещо по-іншому і не так категорично:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мдє.....
    ...сот...осіб гостей..бубни...старости....пацєта...дриглі...гоядана....
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    +100:good:

    Ми теж не справляли весілля,розписались і вдома посиділи з близькими друзями і батьками,погецали,шоб сусіди почули:dancer::dance2::drinks::drinks::drinks:
    І то повторили на другий день...................І не шкодуємо,А мед.місяць у нас був в Шацьку.............дикарем.Красота..........

    ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    Я люблю гуляти на такий весіллях ,а ще якщо то в селі Турківського району...........То ого-го!!!!!!!!!!!!Ше й но коломийки бракує.........і геци аж до раня,шо тапки злітеют.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я ше не люблю,як небіжчиків на цвинтарях загороджуют парканами з гострими шпіцаками. Минулого разу Зоряна цілий бік розпанахала,а тільки що я...і куртку і футболку і бік... Нє,мрію,жиби моя бренна оболочка дотлівала си в лісі...без жадних ґратів... І шоб ніхто не знав,де...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Так я про ГЕЦИ і кажу... Шукав'єм тверду листову сталь...(на кришку до трумла)...жиби тьоща могла си файно погоцати,як гмру... Не знайшов...:sorry: та й такво си розмишляю туво,коло надгробку... Маю таке пуделка,нокія сі називає,за Ющенка си придбав....та й сі з вами общаю і си думаю про всьо тотими рудиментами...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А тими рудиментами зараз тре думати тіко про ГЕЦИ!!!!!:off::off::off:
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Не люблю запаху з середини пакетів від заморожених овочів.
    Люблю смайлики :)
     
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І я,і я:mocking::mocking::mocking:
     
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Віва Лас-Вегас!
    Там можна все!



    Люблю пишність лас-вегаса.
    Не люблю автоматів, які на ту пишність збирають гроші.
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А я обожнюю сукні, платтячка і все жіноче, хоч і віддаю перевагу практичному спортивно-неформальному одязі. В сукні підвищуєтсья відчуття жіночності, особливо, коли доводиться ловити мимовільні погляди чоловіків :shy:
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)