Історія українського інтернету

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 10 чер 2007.

  1. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Та і я тут опинилась, бо львівський Інтернет, здається, найінтелігентніший :)
     
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Первое впечатление обманчиво :)
     
  3. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Не розчаровуйте мене :)
     
  4. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Постараюсь, но есть другие....
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    А Ви не страшіться труднощів,вносіть свою лепту
     
  6. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Намагаюсь
     
  7. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Культури нам НЕ вистачає і в "звичайному" житті за межами нету (І не тільки депутатам ВР). Тому така НЕтолерантність саме мене - не дивує! Основною масою "відвідувачів" павутини, на сьогоні, є "продвинута" молодь з "нтернет-кафе". Якщо ви маєте можливість початитися в такому середовищі то зможете побачити, що перша половина слів у спілкуванні в ньому мова типу "красаффчег", а інша половина - ненормативна лексика!
    Відчуття безнаказаності, що базується на відсутності виховання - це мовна проблема інтернету! Прошу відслідкувати, наприклад, англомовні трафіки - там ви не побачите такої кількості хамства!
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Пояснюється дуже просто - homo soveticus - це новий тип, виведений засобами штучної селекції, з пригальмуванням всіх начал, крім страху й ненависті. А все решта - "слєдствіє первопрічіни поєліку русский ето звучит гордо, і ми настолько велікая нация, что все нас за наши лапті ненавідят... но ми всєх научім лаптєм щі хлєбать"
     
  9. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    :haha:))))))))))

    Мені здається, що тут ще є якась мода чи нова традиція, яка виходить із неправильного ставлення до аудиторії, з хибної оцінки її смаків. Та ж молодь, яка там матюкається, це в житті - звичайні собі діти, які в інших умовах справляють враження чемних і розумних, і які радо йдуть на можливості проявляти себе в позитивному руслі. Саме середовище в неті спонукає їх поводитись так, як Ви кажете. Я переконана, що їх дуже легко можна перенаправити в інший бік, якби цим хтось займався.
    На Заході є відповідні закони щодо медіасередовища, які працюють (у нас теж є, але вони не працюють, бо нам з такими депутатами не до того). І дійсно, має значення загальний рівень культури суспільства в цілому.
     
  10. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    До речі, пробувала кілька разів, бо мені цікава природа віртуального простору Інтернету, та й коли я вчилася в школі, такої забавки ще не було, то ж хоч тепер награюся :haha:)
    Так от. Знаєте, що мене там вразило? Що за страшними аватарами і безкультурною мовою стільки часом доброзичливості, стільки дружньої підтримки, душевного тепла і бажання поступатися власними амбіціями заради відчуття спільноти! На цьому прекрасному й інтелігентному сайті в цьому відношенні гірше! Мабуть тому, що тут спілкуються вже дорослі люди, які знайшли своє місце в житті, а там - перелякані нашою дійсністю підлітки, які ще вірять у казки про магію і тягнуться до гарного ставлення до них, як квіти до сонця. Мені їх шкода з одного боку. З іншого, навіть заздрісно, бо в мене не було такої віддушини в мої 14 років, розумієте? Тому я не належу до тих людей, які ставляться до Інтернету виключно негативно. Мене тільки хвилює питання, як його повернути в такий бік, щоби поменше було негативного впливу й побільше позитивного.
     
  11. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    вибачте, в інеті 90% неправдиі тупого заробляння грошей. все як в житті і навіть гірше
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Фі ...що за цинізм...
     
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Це Вам тільки "здається" :) !
     
  14. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Кожен судить за своїм рівнем :)
     
  15. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Перепрошую, але в мене не викликає захоплення спілкування "за межами" коли "білі та пухнасті" молоді люди, з "богатою душею", і т.д і т.п. навають один одного Х... та П..., тощо! Це мені нагадує вояку, який щойно застрелив жінку з дитиною і тішиться звуками тиші, що наступила, запахом квітів, гуркотінням струмка, чистотою повітря..... .

    Вихованість це те, що повинно відрізняти особистість від "бидла"! (Перепрошую).

    А щодо "інтелігентності" цого сайту, то я можу з Вами цілком погодитися! Якби модератори не зупиняли "гарячі голови", на кожному кроці, Ваш "самий інтелігентний" сайт швидко перетворився би в молодіжний бідлам!

    Єдине , що разливо відрізняє молодь від "поважної публіки", так це те, що вона (молодь) не вміє приховувати емоції, а діє за принципом: "Що бачу - те співаю!"

    P.S. "Яблуко від яблуні далеко не падає!"
     
  16. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    ОТлично ! Молодец ! :moskali: +:naci:
     
  17. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Коли я говорила про інтелігентність львівського інтернету, то мала на увазі в першу чергу навіть не форуми, а сайти з новинами про події. В цьому регіоні справді кращі такі сайти, якщо брати журналістську культуру, професіоналізм в подачі інфрмації й т.д. Менше "жовтого" й "чорного".
    Щодо молоді, залишуся при своїй думці. Тут можна довго сперечатися. Не все то золото, що блищить, і навпаки...
     
  18. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Які самі, за перепрошенням?
     
  19. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Наприклад, цей мені подобається:
    http://www.zaxid.net/
     
  20. realone

    realone Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    В інтернеті я завжди шукаю роботу і часто знаходжу,працюю, але дуже часто буває що людину обманюють. І ось до чого я веду , в україні де не працюй тобі справедливо гроші не віддадуть, я зовсім не довіряю українській рекламі , краще вже на російських або зарубіжних роботодавців працювати. Можете зі мною не погоджуватися,але в україні дуже мало можливостей для самореалізації:download: , дуже важко вибитись вгору,не кажучи вже про інтернет,тут ще важче,тому в україні все слабше. Це моя думка .
     
а де твій аватар? :)