Історія українського інтернету

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 10 чер 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    дівчинка-перекладач зробить приємними години читання..
     
  2. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    лінь це нездорово
    http://www.gentoo.ru/
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Чому український сектор нету такий слабенький ,а вірніше гівно...вже легше щось знайти в казахському секторі нету ,ніж у себе дома,в українському
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    і не кажіть! з тим самим касовим реєстратором "Марія301" - ніби й український виробник ;) інфи - ноль, дока - кострубатою українською, в кращих традиціях совдепівського ніокру - без пляшки нічого й близько підходити ;) але маємо що маємо!
     
  5. Ptashechka

    Ptashechka Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Що правда - то правда. Але це напевно через те, що на російських ресурсах набагато більше інфи, ніж на наших. Ось і вимушені шукати російською. Та це ще не біда - якщо треба, шукатимемо і англійською. Просто українські сайти, розроблені українцями для українців чомусь розміщюють контент на російській :sad:

    Звичка...

    І що з того? Я все життя вдома, в школі спілкувалася російською. Книжки, фільм - все російською. Вперше українську я почула у 5 класі, коли потоваришувала з сусідкою. Батьки кажуть: твоя рідна мова російська (як я її назвиваю, москальська), але я вважаю, що моя рідна це українська. Я тут народилася, виросла. І байдуже, що вдома розмовляють виключно російською, зі шкільними подругами за звичкою теж балакаємо російською.
    :)
    Коли хотіла створити свій сайт (ну модно це, хочу як всі), то питання на якій мові створювати не виникало. Однозначно, ураїнській!
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    наступний крок - наповнити корисною та потрібною інформацією... а це вже - робота, яку не завжди вистачає наснаги тривалий час тягнути...
     
  7. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    А Ви пробували порівняти його з англійським трафіком - російський сховається далеко за горизонт!.......

    А в загалі проблема, на мій погляд, в тім, що рівень використання україномовними відвідувачами нету значно поступається російськомовним (ну, значно більше їх користується інтернетом і не обов'язково в Україні), які, в свою чергу, англомовним (а їх, взагалі, до холери по нету шарить)...

    З розвитком інтернету все змінеться в кращу сторону, але український трафік російський "не переплюне" - ніколи (150 млн. завжди більше за 50 млн? Правда?)!


    Все решта - політичні спекуляції!

    Контент на UKR розмістити не проблема!

    P.S. Попит породжує пропозицію
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    У мене інтернет-магазин на українській. за ключовими словами - ми на першій сторінці у пошуковиках. Але виглядає на те, що будемо робити російськомовну версію. Бо

     
  9. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Как только сделаете - кинте ссылочку, что нибудь куплю. :)
    Данная тема, опять таки подтверждает мое убеждение о том, что русский - является языком международного общения, потому и ресурсов на русском ЗНАЧИТЕЛЬНО больше, чем на каком либо из других языков славянской зоны. Никоим образорм ни умаляю необходимость знать родной язык, однако ти русский не помешает, наряду с английским и др.
     
  10. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Коли будете робити рос. версію не забудьте кодування правильне прописати (і заодно в укр. поміняти), а то негарно якось в лисиці дивиться ;)
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    dArt, для чого чекати ? стукніть в асю - я перекладу онлайн :)

    Додано через 1 хвилину
    Хм, а що саме негарно? я зараз якраз файрфоксом користуюся
     
  12. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Панове! Перепрошую, але чому у вас розмова про вітчизняний Інтернет зводиться виключно до мовного питання?! Хіба інших проблем немає? Наприклад, мене цікавить, чому він взагалі такий низькопрофесійний і неякісний, чому так нерівномірно представлені різні регіони й т.д. І ще багато чого...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Мені здається, що опріорі, це розуміють усі на форумі. Ми прийшли до висновку, що попит породжує пропозицію! Я, чомусь, більше схильний до думки, що найблищим часом саме російські сайти будуть використовувати український контент з метою поширення свого впливу на потенційних користувачів з України. І це виглядає досить логічним з погліду на те, що всі потужні "західні" (закордонні) виробники продукції активним чином роблять промоушен власної продукції в Україні. А интелектуальний продукт, в цьому сенсі, ні чим не відрізняється від інших товарів та послуг!
     
  14. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Ссылочку на магазинчик кинте. :) Я и на украинском прекрасно пойму, но для покупки, буду ждать русскоязычной версии :moskali: .
     
  15. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Може ми про різні сайти говоримо. Ось скрін з лисиці магазину ТопСом (Ви про нього?)
    Переглянути вкладення 507
    У Вас все нормально можливо через те, що локалізація російська (укр.). В мене інгліш тому і вискакують такі проблеми. Якщо потрібно порада як виправити - пишіть ;)
     
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Гаразд, надіслала ПП :)
     
  17. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    "Попит породжує пропозицію"... Щодо мови погоджуся, хоча с трудом. Але чому стільки "жовтизни"? Невже аудиторія Інтернету така безкультурна? Тут щось не так.
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Не відмовлюся від гарної поради. Давайте в пп :)

    Додано через 1 хвилину
    Мирося, Ви що маєте наувазі?
     
  19. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Ну як? Плітки, лжесенсації, непристойність у текстах і зображеннях і т.п.
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чому український сектор нету такий слабенький

    Ніц не можу сказати, бо на такі сайти не хожу:)
     
а де твій аватар? :)