Історія Русі

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем РАДИОТОЧКА, 30 кві 2012.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зрозумiло.Дякую за пораду.Так i зроблю.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Повторюю ще раз, спеціально для вас

    Смішно з потуги кацапа зробити із себе українця, а чєлюсті не пускають :)
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Шановні щирі українці, української буде - ЩЕЛЕПИ
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У кацапів нема щелеп, там чєлюсті :)

    View: https://youtu.be/0vf22rLe-uU
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Ви ще маленький, хлопчику Ігорко (то Ви самі себе так позиціонуєте, то не я вигадав), тому, як набагато старший за віком, дозволю собі дещо Вас запитати : Вам тицьнути в тирнеті, де україномовні українці галичани, які викладають фото себе у вишиванках і т.д., в тому ж тирнеті, чомусь, послуговуються виключно кацапським діялектом.

    Тицьнути? Ось Вам необмежений простір для повчання і наставляння заблудших на путь істинний.

    В мене є знайомі, які після певних подій стають україномовними. Хто швидко, хто поволі. Але стають.

    Пане Ігорко, повірте, це не так вже й просто, добрий кавалок життя бути кацапомовним, думати тою мовою і тут БАЦ!!!! стати україномовним.

    Так що - прошу бути моїм помічником)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені в даному разі по барабану україномовні українці галичани, які викладають фото себе у вишиванках і т.д., в тому ж тирнеті, чомусь, послуговуються виключно кацапським діялектом. Про них розмова з ними.

    Я зараз говорю про конкретного кацапа, котрий кілька десятиліть прожив в Україні, а мовою говорити не вміє і не хоче.

    Манурко, я от вас спитаю:
    ви там в польщі з поляками якою мовою розмовляєте?
    ви коли були в кацапії, то якою мовою розмовляли з ними?
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Ви ще кацапів не бачили. З діагнозом "кацапізм залишків головного мозку".
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чому ви такі впевнені, що я ще кацапів не бачив? ;)

    Пане Манурко, а чо ви не відповіли на мої питання
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Питання риторичні.
    А прокоментуйте діяльність україномовних українок-галичанок, описану в моїй темі "Статуси україномовних українців...."
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От бачите - риторичні...
    А тутейший кацап тут бере і ґаваріт... ;)
    А нашо мені ця їхня абстрактна "діяльність" і тоті ваші "Статуси україномовних українців...."? о_О
    Ви розказуєте зі своєї точки зору, вона суб"єктивна

    Якщо хочете - давайте сюди тотих україномовних українок-галичанок, розберемося ;)
     
  11. rss

    rss Well-Known Member

    Воскресенський літопис, 1213 р. :
    "Він же йде з Москви в Русь"
    [​IMG]

    Новгородський перший літопис, 1167 р. :
    "Сів Мстислав Ізяславич у Києві на стіл ... а Новгородці послали в Русь до Мстислава по сина ..."
    [​IMG]
     
  12. rss

    rss Well-Known Member

    Новгородський перший літопис, 1135 р. :
    "Пішов в Русь архієпископ Нифонт [новгородський] і застав що Кияни і Чернігівці стоять один проти одного"
    [​IMG]

    Іпатіївський літопис, 1146 р. :
    "Святослав же просльозився, мовить, післав до Юрія у Суздаль: "браття ми Всеволода Бог забрав, а Ігоря Ізяслав, взяв, а піди в Руську землю Києву"
    [​IMG]
     
  13. rss

    rss Well-Known Member

    Лаврентіївський літопис, 1152 р. :
    "Піде Гюргій [Суздальський] з сином своїм, і з Ростовцями, і з Суздальцями, і з Рязанцями, з князями Рязанськими в Русь; тоді ж чув Володимер ідучи в Русь, піде до Київа"
    [​IMG]

    Додаток до Іпатіївського літопису, 1249 р. :
    "Сартак Батийович, цар Татарський, дав Київ і Руську землю Олександру Ярославовичу Київському, ... а брату його Андрію - Володимир і Московську землю"
    [​IMG]
     
  14. rss

    rss Well-Known Member

    Лаврентіївський літопис, 1154 р. :
    "У теж літо пішов Гюргій з Ростовцями, і з Суздальцями, і з усіма дітьми в Русь"
    [​IMG]

    Лаврентіївський літопис, 1175 р.,
    (з опису подій смерті князя Андрія Боголюбського) :
    "Побачивши ж смерть княжу, Ростовці й Суздальці, і Переяславці, і вся дружина, від малого до великого з'їхалися до Володимира, і мовили: "це так сталося, князя нашого вбито, а дітей у нього немає, синок його в Новгороді, а брати його в Русі"
    [​IMG]
     
  15. rss

    rss Well-Known Member

    Новгородський перший літопис,
    1179 р. :
    "Тоді ж Новгородці послали по брата його Мстислава в Русь"
    1180 р. :
    "Того ж літа, взимку йде князь Святослав Всеволодович, онук Ольги, з Русі на Суздаль раттю на Всеволода"
    [​IMG]

    Новгородський перший літопис, 1179 р. :
    "І йде в Русь ставитися до митрополита, з Новгородськими мужі і з Всеволожськими"
    [​IMG]

    Новгородський перший літопис, 1221 р. :
    "Показали шлях Новгородці князю Всеволоду : не хочемо тебе, іди куди хочеш, йди до батька - в Русь"
    [​IMG]
     
  16. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ошибка- не "Россия", а "Московия"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    уточнення... Не Московія, а Тартарія
     
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Соглашусь
     
  20. rss

    rss Well-Known Member

    Брехня.

    Той хто написав це там, у Вікіпедії, надав джерело - Етимологічний словник української мови: у 7 т.: т. 4: Н — П.

    Але в "Етимологічному словнику", в статті "Парасоль" такого немає, що нібито "походить через посередництво пол.",

    там написано, що "парасоль - запозичення з французської мови":

    [​IMG]

    ВІКІПЕДІЯ НЕ ГАРАНТУЄ ДОСТОВІРНІСТЬ

    Структура проекту дозволяє змінювати його вміст будь-кому, хто має доступ до інтернету. Будь ласка, майте на увазі, що ніщо з того, що можна знайти тут, не отримало формальної експертної рецензії, необхідної для надання Вам повної, точної чи достовірної інформації.

    Вікіпедія:Відмова від відповідальності
     
а де твій аватар? :)