Ну я не думаю, что стоит доверять графине Антонине Дмитриевне Блудовой, как она могла узреть Карпаты из Почаевской Лавры
Нашел. Графиня описывает какие то горы около Клевани (ныне Ровенская обл.). Это Волынская возвышенность, а раньше она называлась Авратынская возвышенность. "Название возвышенности происходит от расположенного в её пределах села Авратын. Термин «Авратынская возвышенность» введен российскими географами в 1-й половине XIX века, и впоследствии распространен картографом А. Тилло на Волынскую и восточную часть Подольской возвышенности. В наше время термин «Авратынская возвышенность» употребляется редко." https://ru.wikipedia.org/wiki/Авратынская_возвышенность
Помиляєтеся, Україна була державою ще за часів Гетьманщини: http://uk.wikipedia.org/wiki/Гетьманщина Українська мова має до Русі пряме відношення, а Україна не має ... Нісенітниця. "Українська мова, колишня назва русинська. Українська мова є прямим нащадком розмовної мови Київській Русі (10-е-13-го століття)." (Енциклопедія БРИТАНІКА http://www.britannica.com/EBchecked/topic/613050/Ukrainian-language). Із за того, що в назві з'явилося слово "Київська", Русь не перестала бути Руссю http://uk.wikipedia.org/wiki/Русь Не тільки УРСР, а й усієї попередньої своєї історії аж до часів Русі http://www.britannica.com/EBchecked/topic/612921/Ukraine/30062/Kievan-Rus
О-так, "держава" котра старалась періодично лягати під кацапів або ляхів. Хмельницький міг побудувати одну із наймогутніших держав Европи, а замість того лизав підошви чобіт польського короля. Логіка аж пре. ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ---------- спасіба, кєп.
с Турками? боюсь на фоне волшебного мира Шариата - Московия покажется пансионатом для особо одаренных детей ... впрочем я не о том, я о том что прежде чем кого то мешать с какахой, надо понимать условия в которых он оказался, а в кресле оно сподручно конечно исторические карты перерисовывать )
Відчептися від турків, та відчепитися від Срашкі - то зовсім різні речі. Болгарія теж була під Туреччиною, а зараз це незалежна держава.
щось не дуже бачу зв'язок з їх незалежністю та турецькою окупацією ... ми теж тепер незалежна Держава, і ?
Але ми не член НАТО, а Болгарія та Туреччина існують один незалежно від другого та обидва члени НАТО і срати хтіли на Росію. А Україна для неї буде завжди (принаймні при тому [CENZ]долбойобському[/CENZ] путинському уряду) ії втраченою частиною. І все це тому, що пан Хмельницький у свій час зробив невірний вибір. Ви про це питали, або вже забули?
Тут вы не правы. Это не так . Счастье болгар не в том, что они член НАТО, а в том, что не имеют сухопутной границы с РФ.
Ну и что? У Эстонии, Литвы и Латвии она есть, но они члены НАТО и поэтому Россия их предпочитает не трогать. Слишком тяжелые последствия... Тому що до влади прийшли люди, яки хтіли сидіти на усіх стільцях. А з Росією так не можна. Треба було відразу казати "гудбай форева", як то зробили страни Балтії.
Держава. Крапка. Українці - носії мови Русі (її зараз прийнято називати "українською"), живуть в державі Україна, на тому ж місці, де була раніше Русь, зі столицею Київ, тією ж столицею, що була у Русі, навіть назва столиці не змінилася. Помінялися тільки назви держави і народу: за Руссю закріпилася назва Україна, за русинами - українці. Той же народ, на тієї ж Землі.
чем - башкой с кем - с народом как - решительно и твердо. ---------- Додано в 10:20 ---------- Попередній допис був написаний в 10:08 ---------- І які ознаки державності були в цієї "держави" ? По такій логіці і Литва була незалежною в складі Посполитої.
Рось В спорах о том, где же находится Русь никто не вспомнил о том, что праславяне жили между Вислой и Днепром. У притока Днепра в бассейне реки Рось жили поляне, которых называли росами по названию реки. Вполне приемлемая версия. Вот, что пишут в Википедии: "... По мнению некоторых[1] историков, с Росью связано происхождение названия Русь и опосредованно — Россия. В Рось впадают реки с названиями Роська, Росава, Раставица, Росавка. На берегах Роси проживало племя полян. Вдоль северного берега Роси во времена Древнерусского государства и была возведена Поросская оборонительная линия, призванная оборонять южные рубежи от набегов степных кочевников." Жаль, что праматерь Рось сейчас если не умирает, то очень больна.