Іспанія. Куди краще?

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Nett, 9 тра 2013.

  1. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member


    А, додам кілька лінків по житлу
    www.airbnb.com - на підселення в квартири з власниками (зате дешево)
    www.spain-holiday.com
    www.homelidays.com (рекомендую!)
    Ну і як без букінгу.ком
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    На Барселону один день мало.
    Там же й архітектура Гауді (обєкти, до речі, розкидані по місту, так що їх огляд займає багато часу), і музей Пікасо, і Морський музей, а якщо з дітьми - то обовязково в Музей науки (Cosmo Caixa) - там просто фантастично. Ну і вздовж моря і по Рамблі погуляти...

    Окрім того, ви будете недалеко від Фігереса, а там - Музей Далі. Гріх не поїхати.
    http://www.salvador-dali.org/museus/figueres/en_index.html

    ---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:23 ----------

    Місто казкове, та й у Мадриді є що подивитися, але людина хотіла на море :)
     
  3. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Знаю :cry: Парк Гуель - програма мінімум. Ну просто організм потребує пасивного відпочинку, тому не хочу переобтяжувати його. Але була в мене ідея два останні дні провести не на морі, а в Барселоні.. Зрештою, поки житло не заброньоване, ще все можливо.
     
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Насправді Парк Гуель - найменш цікавий, як на мене, з обєктів Гауді, ще й віддалений. Собор Саграда Фаміліа набагато більше вражає, але теж не в центрі. Якщо мало часу - треба йти в один з будинків у центрі: Каса Батльо чи Педрера. Там ще й цікаві екскурсії всередині, можна зрозуміти, до чого ця вся фантасмагорія.

    І я б радив розбити Барселону на два дні не поспіль. Втратите зайву годину на дорозі, але з точки зору емоцій буде цікавіше.

    Ще класна штука - співочий фонтан. Але він не кожен день працює, варто пошукати графік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Так, не згадала, але то маст-сі теж.
    Bambook, а ще таке питання (це у випадку, якщо Ви летіли так як я буду - Ryanair'ом): Ви брали багаж? Чи тільки ручну клажу? Думаємо, чи варто брати велику торбу - якщо ні, то економія 300 грн в два боки.
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Це залежить від ваших потреб :)
    Ми великої кількості одежі не тягаємо, тому зазвичай беремо багаж лише на зворотній рейс - для сувенірів і подарунків.
    Хоча тепер у нас маленький - то хто зна, як наступні рази буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Так-то так, я теж думала в один бік брати - назад, але тоді валізку там купувати чи клітчату торбу з собою брати? :haha:
    Ще таке питання є. Чи бронював хтось на букінгу на недіючу картку (заблоковану, без грошей) або картку, видану не на того, хто бронює (тобто скористатися чужою)? Чи перевіряється це? Я читала, що якщо бронювати, то гроші можуть підвиснути на ній (типу резерв) і висіти довгенько. Не хотілось би, бо рух коштів по картці потрібен.
     
  8. Nett

    Nett Member

    Дякую! Треба розглянути цей варіант:) А то ми більше до Барселони схилялися

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:43 ----------

    1600 грн. на 2 особи?
    Нічого собі! Це за скільки часу до вильоту? А то в турфірмах інші ціни кажуть :ireful1:
     
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я просто робив - в одну з двох сумок клав рюкзак. Потім одна сумка йшла в багаж, а рюкзак - у ручну...

    ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    Не забронюєте.


    Можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Так, 2 особи, в обидва боки. В тур-фірмах, напевно, не на лоу-кости ціни кажуть :) Бронювали менше, ніж за 2 місяці. Звичайно, хто хоче літати з суперкомфортом, то не дешевими авіалініями треба, але мені важливо, щоб бюджетно, тому так.
     
  11. Nett

    Nett Member

    Трішки страшно лоу-костом. Якщо щось, то рейс не поміняють і гроші не вернуть...
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Якщо що? Купу разів літав - жодного "якщо щось".
     
  13. Nett

    Nett Member

    Інші переказували... На власному досвіді не переконалася ще ) Якщо Ви багато раз літали і все ок, то це добре, обнадіює :)
     
  14. Olenall

    Olenall миється в бані

    мені теж дуже хотілось побачити такі дива, але не знаю мову (а ви подорожуєте, як з мовою? то думаю краще з групою, ще не визначилась, але безбека пер за все ( Страхування під час перебування за кордоном, це продумала
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Чому Коста Брава? Я був років 6 тому, вона навпаки сама дешева була, там через це і відвисають вихідці з СРСР. Дорожче на Коста-Дораді і Коста-дель-Соль.


    Ну Каталонія дійсно сама популярна. Собор в Барселоні (досі будується), архітектура Гауді, готичний квартал величезний. Жирона згадана, там найбільший однонефний храм в Європі, барокова архітектура, також готичні квартали. Музей Сальвадора Далі дуже популярний, не той що в Барселоні, а в якомусь містечку, забув як називається, яйце зверху, він сам його спроектував. Там правда народу битком, не проступитися.

    ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:12 ----------

    Можна в Францію з'їздити на екскурсію, в місто-фортецю Каркасон.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    іспанка зайнята вже, поїздкою до басків, так що уві....
     
  17. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Ми цього червня відпочивали на півдні Іспанії (Costa del Sol). Дуже рекомендую брати машину напрокат відразу в аеропорту і поїздити по регіону (Севілья, Марбейя, Малага)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Власне, мені більше порадили Коста Браву, і в неті читала, що людям більше там чомусь подобається. На рахунок вихідців, які "відвисають", то якби знала, що в нашому містечку стільки "вихідців", ніколи б його не вибрала для відпочинку. Знайомі в той самий час були в маленькому селі біля Жирони, то казали, що самі бельгійці відпочивають. А в мене було таке враження, що я десь в Криму, на пляжі тут і там російська мова, ведуть себе шумно, кричать на дітей, наче в себе вдома.
    Але що там казати, Іспанія прегарна, сподіваюся, що не останній раз там була!
     
  19. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Ліпше туди їхати взимку. Туристів майже нема, тихо-спокійно, тепло для зими, але не стікає мозок на плечі (с), як влітку :)

    ---------- Додано в 14:45 ---------- Попередній допис був написаний в 14:42 ----------

    Практично в центрі, метро недалеко. І ще одно - в Барселоні є туристичній автобус, сідаєш, тебе довозять і гарно все росказують. Можна вийти, подивитись, і сісти на наступній.

    ---------- Додано в 14:47 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

    Та купите в аби-якому кітайському магазині :)

    ---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    А коли? Якщо ще не пізно - то допоможу тут, чим зможу, свистіть :)
     
  20. placenta

    placenta Member

    3 дня Барселона, 3 дня Мадрид, а потім на кілька днів у Севілью. Я б так зробила
     
а де твій аватар? :)