iPhone4

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Максим Великий, 24 чер 2010.

  1. night

    night Well-Known Member

    Купила! Користуюсь 3 дні. Поки що виявила з мінусів швидку розрядку телефону. Але надіюсь після кількох повних розрядок життя батареї подовжиться. Більше помітних недоліків нема. Телефон зручний в користуванні, найбільше подобається великі фото при дзвінках ( на весь екран), давно так хотіла :) Рінгтони робити елементарно з будь якої мелодії за допомогою itunes. Програми також ставляться легко. Варто лише один раз розібратися з постороннім софтом. А інформації про це в неті багато.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. lindroos

    lindroos New Member

    Я собі купив на ebay. Дав 500 $. Роботою задоволений. Щоправда, нещодавно у мене не працював wi-fi. Але на форумі Аpplе я знайшов тему про причини, через які може не працювати wi-fi. І вже через деякий час я насолоджувався перебуванням в інтернеті через wi-fi :)
     
    Останнє редагування модератором: 12 лип 2011
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    купив 4-Phone Apple з двома сім картками.

    Шлапак такий великий... то не для ділових людей, а забавка для студентів.

    Що мені не сподобалось?

    -швидкий розряд батареї, хоча батарея там незла, проте харчувати всі ці навороти і великий екран...

    -сенсорне набирання - фу!!! Набирати номер, чи шукати контакт одним пальцем можна, але на сенсорному екрані - то жорстоко. Також незручно юзати його в авто, підчас руху з тим сенсором, який то спрацбовує, то ні, то спрацьовує не то, що тре:)

    - великий прилад, ніби-то воно зручно, екран великий, але положити то діло в кишеню споднів... нє харашо.


    Їхати відпочивати з ним - можна, а от в щоденному, робочому вжитку прийдеться багато уваги приділяти не справам, а айфону.:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    То точно, сам хотів брати такий... Передумав, візьму sony ericsson xperia x10, дешевше і не гірше

    ---------- Додано в 02:33 ---------- Попередній допис був написаний в 02:29 ----------

    Ну накий вас той Ай-понт?
    Ну ладно плеєри, Маки, то ще таке (Мак навіть досить класна штука)
    Але телефон, як на мене є кращі варіанти....
    Ще таке, Ви купили ябло-фон, Ви використовуєте хоч половину його ф-цій?
    Якщо ні, мені Вас шкода, просто витратили гроші
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мені би було більше мене шкода, якби я використовував половину тих функцій.:)


    А от мій знайомий, що живе в Гамериці, балдіє. Чому?
    Він налаштував свій фон під Скайп і тепер телефонує закордон де хоче - то вигідна річ. Але там всюди є ві-фі, а в нас....
     
  6. night

    night Well-Known Member

    Чому айфону стільки уваги приділяти треба? Там ж все просто як двері :)
    Використовую. Інакше навіщо його купувати. Для мене дуже зручна функція Dropbox і Webstorage. Користуюсь навігацією iGo. Зручно що словник Lingvo під рукою завжди. Читаю книжки коли чекаю десь. Веду фінансову звітність своїх видатків. Активно користуюсь списком покупок. Зручніше ніж на листочку кожний раз записувати. Календар, будильник само собою використовується. Зручно робити нотатки. Прийде якась мисля в голову і відразу можна записати. Інколи користуюсь Skype і Facebook.

    а що в нас....ві-фі нема. Вдома, на роботі. Майже кожна пристойна кафешка має свій ві-фі. Та зрештою можна взяти карточку Utel. Там нет взагалі халявний.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Скайп класна штука, багато тел. підтримують таку функцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну не навчивсі я одним великим пальцем номер набирати на тій матриці і патичок в руки не хочу брати. Для вас то може природньо і легко....
     
  9. Garmash

    Garmash Well-Known Member

    Лично видел 9 летнего хлопца, легко орудующего айфоном... грядущее поколение будет спеленок не разлучно с навороченными девайсами. Что говорить, если колыбельные для Айфона продаются как пирожки ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=t1uDYAHkkuU


    суть відео ... тай не тіки відео ... в тому, що в китаї створюють робочі місця ,а в США зменшуються ...
     
  11. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Темка занедбана і модель вже не нова :), але, може, хто допоможе: треба перевірити по імею, чи телефон "розлочений" - тобто чи буде працювати на українському операторі.Знаю, що такі програмки платні, але,може, хтось має доступ до такого чуда.
     
  12. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    http://www.uo5oq.com/index.php?do=usercp&go=nck&select=request&productid=575

    сервіс перевірений, гроші не шалені але вбереже від неприємностей в майбтньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Дякую!
    Вже перевірили добрі люди. Сказали, що апарат прив'язаний до apple ID і що я не зможу ним користуватись, не знаючи паролю і екаунта власника :sad:
    А так для себе.. На цьому чекері з того всього випадаючого меню мені котра опція перевірки потрібна б була -"Проверочные услуги - определить активность блокировки (Найти iPhone)"?
     
  14. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Где то находил информацию что за 40$ сбрасывают Apple ID
     
  15. luca

    luca миється в бані

    Мені дуже подобається четвертий, т.я. він не великию. Не полюбляю великі лапті)
     
  16. Abavaas

    Abavaas New Member

    Мене повністью задовільняє 4ка) Поки його змінювати на інший не хочу, може бути вже на сьомый поміняю)
     
  17. LoveUk

    LoveUk New Member

    Як гадаєте, краще взяти залочений Айфон 6й зі штатів наприклад чи кращє у нас вже взяти чуток переплативши? Говорять, що перехідник що убирає залочку потім глючить, даже дороги.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Хтось мені перекладе? То по якому написано?
     
  19. JimmiB

    JimmiB Member

    Брєд. Були в мене і лочені і розлочені і неверлоки. Працюють однаково, єдине питання в тому, що хі штатів у вас не буде ніякої гарантії, і якщо телефон здохне, що цілком може бути, бо це техніка. хоч і якісна і дорога, то в штати ви його навряд чи будете відправляти. Дотогож, як я дивився, між нами і штатами не є суттєва різниця (+\- 30-40$) а ця переплата варта гарантії, як на мене... От, зрівняйте ціни
     
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ніщо не дешевіє так швидко , як Дебільні телефони (в том числі айфон )
     
а де твій аватар? :)