Інтуїція

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем маюнка, 15 бер 2008.

?

у кого інтуіція розвинена краще?

  1. у жінок

    50,0%
  2. у чоловіків

    3,0%
  3. однаковою мірою і у жінок, і у чоловіків

    47,0%
  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Інтуїція можливо є результатом діяльності розуму та мудрості...
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    "Интуиция - это чувство, которое подсказывает женщине, что она права, независимо от того, права она или нет" :)

    мій чоловік вважає, що я занадто кажу "щось мені здається, що..." або "таке враження, що я його/її вже десь бачила...", а потім такі примружені очка і роздуми на тему того, що мені здається :)

    і ще - направду, отих "знаків" є навколо ойой як багато, просто вони дуже часто кажуть мені не робити те, що дужже хочецця робити. в результаті я їх ігнорую, роблю отово, а потім про отово зроблене майже завжди жалію :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Логічно. Воно так і є.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    нєа. воно підказує в різних випадках, просто ми охочіше прислухаємось тоді, коли воно каже, що ми розумнички і все робимо вірно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vkoc

    vkoc Well-Known Member

    Интуиция наиболее сильно развита у животных, они могут очень много почувствовать, особенно если это касается их хозяина, или отношения между ними. В людей интуиция более развита у женщин из-за творческого мышления. У мужчин видать кожа потолще и умственные способности на уровне школьной программы поэтому это не их.:girl_haha:
     
  6. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    ні, землячко, це Ви вже загнули. людей потрібно любити і поважати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vkoc

    vkoc Well-Known Member

    Может и загнула, но имея опыт с двумя мужами я убеждена в этом на данное время. Возможно меня кто-то переубедит?:girl_in_dreams:
     
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    третій муж? :dntknw: сумніваюся. таке враження, що Ви другого шукали, переповнені негативним досвідом від життя з першим, от і знайшли собі подібного :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. night

    night Well-Known Member

    Звучить як слова ображеної феменістки. Те що більшість чоловіків менше звертає увагу на знаки, внутрішні відчуття, інтуіцію, не означає що в них цього нема чи їхні розумові здібності нижчі ніж в жінок. Чоловікам з дитинства закладають що вони мають бути сильніші, не показувати почуття і т.д. Та і як ми жінки дивимось на чоловіків які для прикладу цікавляться гороскопами чи розказують що якесь в них таке передчуття...З підозрою або виникає думка от дивак. Тому більшість чоловіків приховують подібні думки і діляться своєю інтуіцією лише з близькими людьми і жінками які здатні їх зрозуміти без насмішки.
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)