Inti - новий провайдер?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Nemo, 22 гру 2009.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

     
  2. xin

    xin Member

    мій тариф 5 Мегабіт + дуплекс каналу.
     
  3. syavych

    syavych копач

    і багато ербіти зараз платять за рекламу? ;)
     
  4. xin

    xin Member

    Мільярд ... ви шо показились ? нашо мені їх рекламувати ?!
    просто користуюсь ! спитали я відповів а ви часом параноєю не страдаєте ?
     
  5. syavych

    syavych копач

    Грубо... :nea:
    Та й з допису складається враження, що я не перший це питання задав. А оскільки на нашому форумі ніхто більше не питався, то значить Ви ці ж самі пости кидаєте на інші форуми, що і виглядає на рекламу :)
    От така параноя...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Розслабся.. Було б що рекламувати.. А Аірбіт і задарма нікому рекламувати не треба! Чи то по принципу - в мене кепський нет, то нехай і в сусіда буде :)))
     
  7. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    [​IMG]
    Я думаю да... за 25 ре в месяц....:good:
     
  8. syavych

    syavych копач

    Хм, не бачу в інті тарифу на швидкості більше 10М, та ще й за 25грн :)
     
  9. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Ага у меня тариф 512кб :)))
     
  10. Tequilochka

    Tequilochka New Member

    Підключила знайома - каже супер. Я б сама підключила, але там де я живу він не йде( Промислова)
     
  11. Tony

    Tony Well-Known Member

    Шановны, ті інтернет мірялки показують дуже приблизний результат з погрішністю близько 1 мбіта.. крім того поміряйте швидкість в пятницю ввечері і у вівторок вночі - будете здивовані різницею. Реально порівняти можна трецертами, пінгами і стабільним користуванням.
    І ще, незнаю де у них оптоволокно, якшо між будинками сам бачив шо по радіо сигнал іде.....
     
  12. NafanaiL

    NafanaiL New Member

    Розкрию інформацію на рахунок того Інті.;)
    Ребрендінг - Airbites.:)))
    Обладнання - вже встановлене (нове, можливо, будуть підключати при підключенні нових клієнтів, але поставщики і прокладка - та сама).
    Тарифи смішні, але після користування мною у Львові airbites провайдера виникли тисячи проблем, кожен день висів у служби підтримки - ніфіга зробити не могли. Був нормальний Інтернет поки не було багато клієнтів. Відключився - зараз щасливий :preved: :good:.
    Це були мої власні враження від контори.
    Те, що вони анонсують FTTB - це оптичне волокно до будівлі, тобто нічого нового о0 (Fibre To The Building) :ireful1: .
    Тепер логіка. Сенсу швидкості канала 100/1000 (яка до речі не є новою, вони ще три роки назад це обіцяли...і нема), коли швидкість інтернету буде 512 кбіт/с? Пропускна здатність матьора - але не потрібна.
    Ну і висновок - хід ребрендінга на підключення нових клієнтів. Думаю Інтернет кращим від низьких цін не стане. Та ще й треба вести бухгалтерію, коли ти поповнювався, коли переключив швидкість, коли треба поповнити... :sorry: Занадто багато гемору.
    Пропонують бути незалежними?) Незалежність - це простота користування якісним Інтернетом - 50-60 грн за швидкість 1 мбіт/с 31(30) днів на місяц.
    Ось так от.
    І не дозволяйте Вас дурити ;)
     
    Останнє редагування модератором: 29 кві 2010
    • Подобається Подобається x 3
  13. mikyoda

    mikyoda живу

    Вибачаюся, а хтось із ІТшніків мені може розповісти більш докладніше про ваших Львівських провайдер? буду дуже вдячний, можна і в особистому ключі...
     
  14. syavych

    syavych копач

    Залежить де жити і якого оператора телефону мати :)
     
  15. vombet

    vombet Member

    Рік сидів на Аербі - враження негативні до ужаса (з техпідтримки не злазив).
    Зараз сиджу на фарлепі (vegatele.com adsl) пінг хороший, підтримка класна, якість каналу ціна вартість - одним словом кращого нету в районі кульпарківської (симоненка) я не зустрічав.

    Брат за адресою Кн.Ольги підключив собі ІНТІ за 50 грн. - місяць користування жодних проблем. На торентах швидкість до5 мб доходить. Коли пропадає нет, перезапускає в себе днс і знову з'являється, але то дуже рідко він робить. Для онлайн ігор такий нет гавно а для скачування фільмів - супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    В нашому будинку, принаймні, Інті - дійсно новий провайдер. Тобто, більшість користувачів нету давно сидять на ОГО і Комітеху.
    Користаю декілька днів.
    [​IMG]
    При підключенні взяли лише 50 грн. стартового пакету. Кабель кинули із запасом довжини. Тривав процес годину: з сусіднього під'їзду протягнули кабель, 10 хв. активовували.
    Замінив ДСЛ-модем на ЛАН, все працює, як і раніше.
    Тільки дешевше і швидше.
    Заливав на сайт 350 мб - 3 хв.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Давно вже користуюсь Inti...

    мені блін 10 метрів додому кинули...
    І саме краще, що можна поповняти рахунок з ibox, то файно

    [​IMG]
     
  18. Kalyan

    Kalyan Member

    як часто в інті пропадає нет, раз/місяць ? шв 10 мбіт реально відповідає шв 1.25 мбайти ?
     
  19. Franik

    Franik New Member

    Відповідає, і навіть перевищує заявлену, особисто в мене швидкість 1.6:good:
     
  20. Kalyan

    Kalyan Member

    тепер ніяких сумнів це теж арйбайтс, шв юаікс 1.6 як саме вони і врізали з 2.8 ^^
     
а де твій аватар? :)