Inti - новий провайдер?

Тема у розділі 'www', створена користувачем Nemo, 22 гру 2009.

  1. arko

    arko Member

    выдпишіться будь ласка
     
  2. norcul

    norcul Member

    З дуба впали? Я що, з пакету прочитати не можу? Та й авторизовувався ніби, лог-пас заюзав якраз. В вас паранойя, пане.

    На рахунок контр-страйка - без дупля. Не пробував, не шпіляю, не знаю. А роздача по пакету - а ви яку хотіли?)
     
  3. arko

    arko Member

    На рахунок контр-страйка - без дупля. Не пробував, не шпіляю, не знаю. А роздача по пакету - а ви яку хотіли?)[/QUOTE]

    я ж кажу треба..шоб пынг був 10-25 на всіх серверах..для мене це дуже важливо..порадьте якогось провайдера в раайоні привокзальної..
     
  4. norcul

    norcul Member

    я ж кажу треба..шоб пынг був 10-25 на всіх серверах..для мене це дуже важливо..порадьте якогось провайдера в раайоні привокзальної..[/QUOTE]

    В районі Привокзальної я знаю тільки укртелеком) А чи є там інті позвони 244-20-00 (ремарка для параноїків - номер є на стартовому пакеті)
     
  5. avto

    avto New Member

    ... підключився, інтернет проти биЛАЙНА - бомба:good:, будемо дивитись, чи все так буде далі :)
     
  6. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Подключился. Доволен :good:
     
  7. myro

    myro New Member

    [​IMG]

    підключений вже 10 днів, нарікань на швидкість немає. Єдине що без файерволу там робити нема чого, за паро хвилин комп буде з купою вірусів...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. StSan

    StSan Member

    Ну так може хтось резюме зробти? Вартує на той Інті переходити чи не?

    В мене зараз Мартин. Стабільно, але порівнянно дорогувасто.
    До того був Айрбайтс. Коли трафік не різали до 5 Мбіт валило. Хоч і не без проблем...

    Так шо с тим Інті. Вартує?
     
  9. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    якось мене трохи насторожує відустність інфи про них на сайті. Навіть покриття не описали. Якось воно дивно. Може бути, що збираються початкову базу абонентів (на старті завжди швидкість файна) а потім почнеться те саме що з ЕйрБайтсом...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    про старт згоден на всі 100% - поки абонентів нема, то канал не завантажений. Отже немає і проблем зі швидкістю. Хай-но тільки набереться трохи клієнтів і кнаал почне такі фортелі витворяти, що мало не здасться.
    ІМХО зміна оператора то дуже серйозна річ. Краще 100 разів подумати, щоб потім не повертатися до попереднього...
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а то часом не новий дилер Комітех так як Скайнет?
     
  12. StSan

    StSan Member

    to: Kulko, Mikolaj, Karabin

    Ну покриття в них таке саме як і в Айрбайтсі. То жеж іх новий бренд. Це 100%.
    І то шо не Скайнет теж 100%. Бо директор Скайнету Андрюха мій хороший колега.
    В них не може бути "на початках, чи в кінці".

    Просто хотілося знати як в них зараз стан справ по надійності каналу. В них оптика давно, але все одно там без проблем не було.
     
    Останнє редагування: 17 лют 2010
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Думаю, що якщо це та сама контора, що і Аібріт, то це просто піар-хід для отримання нових клієнтів, які знають, що Аірбіт - це лажа, але ще не в курсі, що це контора Аірбіта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. StSan

    StSan Member

    Ну не така вже і лажа. Я ж кажу, з ними 2 роки в неті був. Трафік не різали, то я 5 мегабіт мав. Супер штука була. Проблеми інколи виникали. Але тож не постійно.

    А ось як зараз - невідомо. Хто на Айрбайтсі! Відгукніться! Як там у вас зараз?
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Знаю з власного досвіду і можу порівняти з іншим аналогічним провайдером в тому ж районі, тому знаю, що кажу :)
    З Аірбітом намучилась і при підключенні, і при комунікації, яка там взагалі відсутня (ніколи так і не змогла додзвонитись по їх номерах..). Постійно нет вирубується.. Якщо комусь на цьому не залежиться, то нормально. Але якщо, наприклад, пишу допис на форум, відсилаю, а нет вирубується і все пропадає.. Або коли спілкуюсь з кимось по асьці чи скайпу і вирубується на невідомий час.. Або щось тягну, вирубується і треба заново. Це дууууже дратує!
    Аірбіт досі залишився в брата. Каже, що на початку року вирубувався нет часто, зараз вже ніби нормально.
     
  16. xin

    xin Member

    Airbites нормально особливо подобається UA-IX на халяву :))) зовнішній ір :good: + 5 Мегабітний канал на світ )


    для тих хто сумнівається вот вам тест:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 лют 2010
    • Подобається Подобається x 1
  17. syavych

    syavych копач

    ну так, в 7:26 може бути така швидкість. покажіть краще десь так в 21:00 :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. xin

    xin Member

    [​IMG]
    Прошу ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. vasmark

    vasmark New Member

    Я вас не розумію. Хіба не очевидна вигода? Ви залишаєтесь незалежними від цього прова! Не сподобалась якість або швидкість - зіскочили. Вибирайте любий пакет на любий час і без обмеження у термінах користування послугами. Ознайомтесь з пропозиціями і самі усе побачите. Я ще не є їх користувач, але оскільки у моєї мережі (не буду оголошувати назву, бо ше терплю дочасу), істотні трабли, то я думаю скористатись аварійним підключенням. Поки що я переконаний інті, побачемо як складеться. Ціни нижче від тих, на яких я зараз сижу.
     
  20. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А який задекларований тарифний план? Я сьогодні туда дзвонив, сказали що вихідна швидкість в чотири рази менша в тарифних планах за вхідну. Виходить оператори там не знають яка вихідна швидкість у них, або вона просто непередбачувана.
    Мені, наприклад, важлива вихідна швидкість і пінг. Таких даних не вказують і не гарантують.
    Планую собі підключити цього провайдера як підстраховочного в придачу до непередбачуваної Волі і перестраховуючого мобільного нету. 3 джерела напевно гарантуватимуть онлайнову присутність 24 години на добу в неті.
    Питання до тих хто вже підключив собі Інті - скільки часу чекали на майстрів які затягують кабель до квартири?

    [​IMG]
    З тесту видно яка блювотна вихідна швидкість у Волі, і пінг так само ніякий. Та й шв. мала би бути "до 38 Мб/с"

    ---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:42 ----------

    Звідки такі висновки, Ви нічого не напутали?
     
    Останнє редагування: 25 лют 2010
а де твій аватар? :)