інтернет -провайдери Львова

Тема у розділі 'www', створена користувачем doris, 26 лют 2007.

?

Якби я зараз обирав провайдера то вибрав би?

  1. Інті (airbites)

    18,5%
  2. Київстар

    26,2%
  3. БІТ-Уарнет

    0,6%
  4. Вега (Фарлеп)

    4,8%
  5. Укртелеком

    11,9%
  6. Одеко (Лініяком)

    4,2%
  7. Воля Бродбенд

    6,0%
  8. Комітех

    5,4%
  9. власний варіант

    22,6%
  1. NatasiaJul

    NatasiaJul New Member

    Я також допомагаю батькам із користуванням саме послугами провайдера. Але в мене мама ще корисується Вайбером і елекроною поштою.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Сьогодні мені зателефонував брат з іншого міста і сказав що в нього щось з інтернетом - не працює (інтертелеком). Перевірив, каже, на двох ноутах - на жодному не зміг працювати. І почав в мене допитуватися: мо там що з модемом, чи ще щось таке. Питав в мене поради - ЩО РОБИТИ?
    І от я вирішив перевірити на своєму - ті самі граблі і в мене у Конотопі.
    А потім ось що нарив:

    Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/bilshe-milyona-koristuvachiv-intertelekomu-po-vsiy-ukrayini-zalishilisya-bez-ineternetu-804404.html

    Мені страшно уявити що чекає на мій телефон з понеділка - це буде ПОВНА СРАКА...

    Але є дещо і приємне в даній ситуації...:))):))):)))
    В Одесі, наприклад, через відключення цього мобільного оператора виникли проблеми в роботі таксі "Бонд", що належить заступнику голови фракції БПП Олексію Гончаренку, усі водії якого отримують замовлення через мобільний інтернет від "Інтертелекома".
     
  3. LakoArtGara

    LakoArtGara New Member

    Доброго вечора усім , підскажіть Інтернет провайдера по вул.Повітряна а саме в приватний будинок. На разі Дякую .
     
  4. spinogriz

    spinogriz New Member

    цікавить може хто знає провайдера на Єфремова 37, тут є укртелеком і діалект що один що інший не влаштовує хочу кабельного а не АДСЛ провайдера, ну і ще Вул Гнатюка 15 є підключення уарнет, це так якщо хтось буде шукати
     
  5. cencio

    cencio New Member

    Порадьте будь ласка адекватного провайдера на Я.Мудрого (майже на куті з шевченка)

    Зараз astra.in.ua . Від спілкування з ії сапортом мене стошнило, не можуть адекватно вирішити проблему - в мене є дуже старий план де за 10мб виходить 80грн, в них вже давно є плани коли за ці гроше десь 40 можно отримати. Але якщо зробити так як вони описати по телефону то з іх розумним білінгом який працює по предоплаті виходить що 1 числа спишуть 80грн за наступний місяць, потім переведуть на новий таріф і знову спишуть сумму наперед вже по ньому. І фактично місячна попередня оплата пропадає.
    та і підхід "в нас 20к кліентів" -> ви нам не цікаві. не сподобався. не знаю на яких курсах сапорт цю фразу вивчив.
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я як екс-працівник астри , який особисто знайомий з усім керівництвом\власниками і підтримую контакт, можу сказати наступне: тех підтримка ( кол центр) працює по стандартах Київстара ( мобільного підрозідлу бо в домашньому інтернеті Київстар НЕ сильний їм реально ложити на всіх домашніх абонентів) так як її очолює колишній голова всього Колл центру Київстара, інструкції тех підтримки ( операторів кол центру) розписані по слову, кожне слово яке говорить оператор з інструкції, лишнього слова він сказати не може, все прописано. Нові тарифін плани нормальні . А що заважає змінити тариф коли на рахунку буде нуль ? Якщо по телефону вам не допомогли напишіть у форму зворотнього звязку в особистому кабінеті. Там працюють адекватні люди можливо ви просто не зрозуміли, або сталося непорозуміння з конкретним оператором. Можете відключатися мені пофіг, але кращого провайдера знайти буде важко, оскільки прекрасно знаю , що справжня тех підтримка ( не кол центр, а ті люди, що реально ремонтують) працює 24\365 і при більш меньш значній поломці - наприклад якщо хоча б у 7 абонетів немає інтернету то 1.01 чи 31.12 числа чи 6.01 чи грубо кажучи хоч в 6 ранку, відповідний технік виїде на обєкт ! При тому кол центр штрафують за кожне ліве слово клієнту, в тому числі і звільняють, і тут два варіанти або ви просто з№%ли всіх на астрі ( а є такі клієнти яких хочеться послати на х..й особисто ) і вказівка вас послати пішла з верху , або бідний конкретний оператор кол центру залишився з зарплатою 1500 грн замість 3-х з гаком ( зараз може і більше мають бо 3 з гаком було років зо 5 тому при курсі 8 ) .
     
    Останнє редагування: 1 лют 2017
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  8. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    З 1го лютого домашній інтернет від Київстар перестав надавати бонуси на мобільний номер.
    Більше того, для мого тарифного плану "Найкращий" на мобілці ввели плату за з'єднання 74 копійки.
    Десь раніше була постанова, яка забороняла плату за з'єднання.
    З оператором взагалі не можливо зв'язатись, коли вибираєш з'єднання, посилає до якоїсь тупої Зоряни.
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    спробуйте перейти на тариф "київстар оналайн " ( онлайн 3ж) 477 зміна тарифу персональна пропозиція для вас. 35 грн \міс за це дають 100 хв на всіх операторів безліміт на КС та ще й 3 Гб інтернету 3ж (якщо терба ) пару тиждні тому багато кому пропонувало перейти .
     
  10. Anterbus

    Anterbus Member

    Доброго вечора всім, поділіться інформацією щодо Уарнету, хто користується ним по виділеній лінії або просто знає цього провайдера. Цікавить стабільність роботи та відповідність швидкості тарифним планам. На офіційному сайті є дві групи тарифів - з гарантованою швидкістю і без. Цікавить, стабільність роботи та чи просідає швидкість у першій групі тарифів і наскільки. І усе це при підключенні по виділеній лінії, а не по ADSL (зазначена на їхньому сайті інформація, що по ADSL теж підключають, але може то і не у Львові, не знаю). Бо іншого варіанту крім залишатись на Укртелекомі немає, а він мене не влаштовує. За Уарнет же відгуки в інтернеті доволі сильно відрізняються і скласти враження про цього провайдера лишень по них неможливо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я знаю. Підключений давно. Нема притензій. Супер все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Anterbus

    Anterbus Member

    Дякую за інформацію, значит можна підключатись. Яким тарифним планом користуєтесь? Цікавить ще, чи 30Мбіт/с то є максимум, що Уарнет дає, судячи з тарифів на офційному сайті для фізичних осіб (група тарифів з негарантованою швидкістю), чи можна і більшу швидкість взяти? Для юридичних осіб у них і 100Мбіт/с тарифний план є.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я підключений по тарифу 30 мб/с за тарифом 90 грн./міс.

    Реальна швидкість близько 40мб/с.
    Не знаю чому так, але я не проти.

    :)))

    Для хорошої швидкості потрібне оптоволокно, що я собі і провів. Тоді можна замовляти які завгодно швидкості.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Anterbus

    Anterbus Member

    Зрозумів, значит більшу швидкість можна буде взяти. Там теж буде підключення по оптоволкну напевно, якщо ще буде можливість підключення. А то їхня мережа від мого будинку трохи далекувато.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    можна антеною. Головне - пряма видимість. І тре врахувати, що на деяких висотних будинках у них стоять антени(податкова, наприклад), до яких можна підєднатися. Звісно, це не оптоволокно, та все ж досить стабільно, колись пробував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Anterbus

    Anterbus Member

    Звернувся до Уарнету на рахунок можливості під'єднання мого будинку, але поки-що він так і не визначив цього остаточно. Зайняті у них майстри чи в чому іншому причина, не знаю, вже тиждень пройшов. Звичайно я передзвонював кілька разів, але поки-що інформації щодо можливості підключення ще не має. Однак виявилось, що неподалік ще є Телком, чого я ніяк не очікував. І тепер не знаю, що робити - чекати інформації від Уарнету і підключатись до нього, якщо така можливість буде, чи звернутись до Телкому? Прошу поділитись інформацією щодо цього провайдера, може хтось ним користується. Цікавить те саме, що й відносно Уарнету, але не тільки - відповідність швидкості тарифному плану та стабільність підключення і те, чи не блокують вони часом зараз торенти. Бо раніше був у одного користувача, який користувався їхнім інтернетом по ADSL, так там швидкість торентів точно обмежувалась, сам бачив і перевіряв. Бо Укртелеком по ADSL торенти ніяк не обмежує. Далі - Телком точно надає білу IP-адресу? Укртелеком дає, та й Уарнет наче теж (можу перевірити точно, підключившись до їхнього WiFi зі смартфону в одному із закладів у центрі Львова). А от на рахунок Телкому не відомо, не хочеться, щоб один IP присвоювався крім мого роутера ще якійсь кількості користувачів. Знаю точно, що раніше таким Укртелеком займався на найдешевших тарифних планах.
     
    Останнє редагування: 10 кві 2017
  17. Anterbus

    Anterbus Member

    Підключився до Уарнету, задоволений. :)
     
  18. JulKr

    JulKr New Member

    Привіт всім! Може хтось підкаже нормального провайдера на Стрийській? Вже багато років користуюсь Київстаром...все було нормльно, а останнім часом постійно зникає інтернет...15 хв є і 40 хв немає(((((
     
  19. Yuliankaaa

    Yuliankaaa Member

    Привіт усім. Порадьте хорошого провайдера на Санта-Барбарі.
    Користувалась Київстаром, інтернету немає ще з 1 липня. Подала вже 4 заявки у тех підтримку, досі до мене навіть не подзвонили звідти. Я вже збилась з рахунку, скільки я дзвонила в той Київстар, а вони кажуть, що можуть лише подати заявку і більше ніяк не можуть з тим сервісом з'єднати мене, і що я мушу просто сидіти і чекати на дзвінок з сервісу. Сьогодні 13 число, і мені прийшла смс, що розгляд моєї заявки в тех підтримку продовжено до 18 числа
    Дістали. Хочу нового провайдера.
    Підкажіть ))))
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

а де твій аватар? :)