Інтернет- цікавинки,події...

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 5 лют 2007.

  1. deafunknown

    deafunknown Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    +1
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    ...через 2 год відповідь саппортера на питання коли ж мені проведуть нет:
    "думаю на следующей неделе".
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Я ж казав стукайте....терпениє і труд все перетрут
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Уявіть ситуацію: ви купуєте холодильник (старий поламався, а без нового ніяк). У магазині вам відповідають - заплатіть гроші і через 10 днів ми вам привеземо. Ви платите. Чекаєте. (за той час користуєтесь холодильником сусіда). Чому чекаєте? Бо це дешевий холодильник...
    Проходить 3 тижні. Ні слуху, ні духу, ні холодильника...
    Ви будете терплячими?? Хіба так, бо у вас виходу нема.. Гроші ж ви вже заплатили..
    Звертаєтесь в магазин. На питання коли ж вам привезуть той холодильник, отримуєте відповідь: "думаю на следующей неделе".
    Ви дачі чекатимете, користуючись холодильником сусіда.. Але якої думки ви будете про той магазин?? Чи ви порадите його своїм друзям??

    Задумайтесь, Шреку...
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    І взагалі. Продавець, який не цінує покупця, то не продавець.
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Задумався... напевне все-таки скоро ви будете в туманному альбіоні.А ми прівикши...
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    :D :D :D

    Сподіваюсь, що ні... (По секрету вам скажу, що яким би швидким нет не був за кордоном, всеодно наші вареники - рулез!) :y:
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Питання по темі: а в чому власне затримка на Аірбіті? Нема працівників? Чи така велика черга чекаючих на нет?
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    великі об"єми, техпроцес не з простіших,- важко сказати.Можливо то що і у всіх фірм -дефіцит кадрів- всі кваліфіковані робітники за бугром
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    для цікавості я трохи часу назад подав заявку в Укртелеком,якщо би я не морочив їм голову аж до Києва,то заявка була би розглянута пізніше тижня,після тижня ,тиждень виясняли тех можливість,дали добро ,заключення угоди на Японській,поки туда сьода ще тиждень.Контрольний строк підключення я спитався 10 днів ,так як і в Аірів.Ну той же місяць.Тільки туть три тижні спереду угоди ,,а в Аіру після.Такий то є льос
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Саме швидше підключає "БІТ" на Сихові,10 днів,але при умові, що вузол в будинку.Якщо нема- то термн не визначений
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Я подала заявку в Укртелеком ще в червні. Через тиждень прийшов майстер і перевірив лінію. Вона виявилась застара для АДСЛ. Я подала заявку на Чупринки на ремонт (заміну) лінії. Обіцяли за 2 тижні все зробити. Після місяця чекання я перестала до них дзвонити і виясняти коли вони нарешті полагодять лінію..
    Зараз чекаю на Аірбіт.. Ех... Якесь цьогорічне літо несприятливе для проведення інтернету..
     
  13. Maxxxx

    Maxxxx Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    І нашо ти це вивісив ? Показати, що в скайнеті всі погані ? як користувачі так адміни ? Я був у цей час в нассі, можу навіть скинути архів чату якщо
    треба перечитаєш.
    Дівчина прийшла, заводила розмову в чаті, сказала пару раз, що Айробайт супер, є нет, є форум, є фільмсерв ( дуже класний, кращий ніж у нас ) і мережа рулить, їй намагалися доказатися протилежне, причому прості користувачі, без образ, без обід, без паганих слів, все це було як весела розмова, но дівчина була дальше як в танку, одна намагалася доказати
    людям в чаті як айробайт рулить, і тут їй не повезло зайшов Діма дозер.
    Фатальна фраза Айробайт Рулить чуть би не привела до того, щоб її друзів не відключили.
    Мені здається неправильно прийти в чужу ХАТУ і казати хазяєну про його
    недоліки, ато з бажаного гостя, можна перетворитися........

    Шрек, ну тоді провайдер комітекс, вибачааюся за неправильно вказаного провайдера.
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    [​IMG]
    Цитата"Картки поповнення інтернету Komitex (Lvivlan) на 10 грн
    Для того, щоб поповнити інтернет картками Komitex (Lvivlan) потрібно:
    Зайти на сторінку https://stat.lvivlan.net.ua, ввести свій логін та пароль, ввійти н свій рахунок і ввести в строці поповнення под поповнення. Рахунок поповнений. Залишок на рахунку ви побачите зверху на сторінці"
    http://www.cyberseller.ru/wellcome/good_info.php?idd=314632
    Ну тоді Komitex -Lvivlan ,а провайдер lvivlan у списку опитування є...
     
  15. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Дивно. Моя мама у Львові недавно проводила інтернет від "Укртелекому", і швидко провели. Напевно, це від лінії залежить.
     
  16. mirek

    mirek Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    А я так поняв, що ще від особи - на юридичну (тобто фірму) швидше роблять.
    Але я глянув форум і видно, що й інші провайдери також не дуже швидко працюють.
    А з мобліки швидко 3-g наприклад коштує 10 коп. мегабайт
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Ми то вже обговорювали треба зразу потратити 1500 грн,і абонплата 500 грн в міс ,а потім ще додатково по 10 коп за метр.Красіво жить нє запрєтішь...
     
  18. mirek

    mirek Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    А ще WiMax також вийде дуже дорого але вони щось кажуть, що можна піключити цілий будинок. Щось є про такі випадкі ?
     
  19. veug

    veug Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Вочевидь, Я змущений написати на airbites рекомендований лист. Бо здається там просто про мене забули. Кожен раз коли дозвонююсь обіцяють передзвонити в той же день ввчері або найближчим часом.
    Договір я підписав ще 8 травня та 10 оплатив платіжку.
    Цікаво, чи є подібні терплячі люди на форумі, чи провайдер нового покоління очікує, що я буду щодня телефонувати та нагадувати.
    :ireful1:

    Хто на форумі працює на airbites підкажіть на чиє ім'я його (лист) писати..
     
  20. Desperado

    Desperado Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    можна і без абонки по 10 коп за метр
     
а де твій аватар? :)