Інтернет- цікавинки,події...

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 5 лют 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Навколо інтернету цікавинки,події...

    ну. не все коту масленица...
     
  2. Thror

    Thror Well-Known Member

    Відповідь: Навколо інтернету цікавинки,події...

    Хм, це копіпейст з книжки 80-х років?
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Навколо інтернету цікавинки,події...

    ні, це реальність, яка поколінню 80-х видається архаїкою ;)
    так само, як сучасна писемність - відносно нова система...
     
  4. mirek

    mirek Member

    Відповідь: Львівські інтернет -провайдери

    Тим не меньше раз на раз. Мабуть залежить від їхніх тех. можливостей. Проте вони не кажуть чесно на якій термін розраховувати.
    І я знаю, що мій випадок далеко не поодинокій. Інші люди вже писали на інших форумах, що чекали 26 днів портів :) і т.д..
    До речі що воно таке порт ? :):):)
     
  5. mirek

    mirek Member

    Відповідь: Львівські інтернет -провайдери

    Але ось подумав, що вони б могли брати у такому разі доплату за влаштування радянської романтикі :)
    І попереджувати, що це таке шоу - "піключення до інтернет" :)
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління



    Master Чт авг 02, 2007 5:09 pm

    в офисе провели небольшую реструктуризацию телефонных номеров.. теперь есть 4 номера по которым можно дозвониться впринципе не особо напрягаясь.. проверил только что сам - на 3 дозвонился с первого раза, на 1 - с третьего.. но всё-равно обрадовало..

    итак номера:
    1. 220-18-17 - здесь можно решить вопросы перехода с одного пакета на другой.. ну и всё что этого каким-нибудь боком касается..
    2. 220-18-18 - вопросы в основном касающиеся новых договоров и подключения по этим договорам.. если не получается полчаса дозвониться в тех-отдел - можно позвонить сюда и пожаловаться.. по идее переключат..
    3. 220-18-21 - всё что касается квитанций и проплат.. сугубо финансовые вопросы..
    4. 242-16-17 - техотдел.. всё что касается технических вопросов и проблем.. сам дозвонился с третьего раза - первые два 3-4 гудка никто не брал трубку - потом сбрасывало.. один ньюанс - на этом номере сбрасывает не вручную, а автоматом.. телефон 3-ёхканальный - на нём сидят 2 человека.. вызов проходит по всем трём телефонам - если никто не берёт или телефоны другие заняты - происходит сброс - надо набрать соответственно этот номер ещё раз.. пока кто-нибудь не освободится..

    учитывая тот факт, что последние пару месяцев работал только 242-16-17. на который дозвониться было вообще нереально - теперешнее положение дел не может не радовать..

    а.. и ещё одно.. 242-16-17 теперь по теории работает круглосуточно.. всмысле ответить там могут в любое время.. в отличие от остальных номеров, которые работают вроде до 18:00.. засим принимаем эту инфу к сведенью..
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    AIRBITES support - ICQ495101390
     
  8. Maxxxx

    Maxxxx Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Ну і за то дякую, буду мати на увазі.
    Нік Мастер ну тоді все зрозуміло:rolleyes:
    Подяка тобі, дему, войдеру, і евілу за роботу в ріалнеті.
    Ну а айробайт я важаю і дальше помилкою, можна якось на форум зайти
    без мережі ? через нет ?
     
  9. Maxxxx

    Maxxxx Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Доречі чому в списку немає СКАЙНЕТУ ? :cowboy:
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    В гостях в скайнету
    Wkidluva-zvu4ka Ср авг 08, 2007 7:12 am

    Сиділа в подруги цілу ніч в скайнеті.Я просто в шоці.Перше шо вразило,це диктатура Дозера.Сказала,що Аербайт найкращий,так він почав погрожувати що подругу через це відключить він мережі.Довелось переступити через свою гідність,сказавшо,що скайнет рулить.Дозер зробив мені честь:створив приват.Сказав,що в них діє жорсткий контроль стосовно наганяння на інші мережі.Але коли гнали на нашу,то він не сказав ні слова.Коли написала шо наша найкраща - відразу відрубати.Я ж то і слова образливого в їх бік не сказала.
    Далі.На форумі у них 5 сторінок наганяння на те,яка в нас фігова мережа.І що підключаються до неї через потужну промокомпанію.Типу то все розвод.Що якби не було такого в нас фільмсерва,то скай був у 2 рази більший.Хоч в той же час перечать самі собі,бо кажуть,що юзерів у них і так забагато.
    По їх словах у нас анлім за 150грн.Хоч це не так.У них,ті що у нас по 75 і 100,відповідно 95 і 150.Дозер особисто мені казав.Правда обіцяв.що мене до скаю за 1год підключить.Ну ну.
    Гнали і на те,що у нас треба по 3 тижні чекати на те,щоб підключили.Хоч дехто казав,що підключення чекав півроку,а то і рік(!!).
    Побутує думка,що у Аербайт підключаються тільки діти 12-15років,а в скаї усі тіки старші.Що у нас люди з низьким інтелектуальним рівнем.Аж дивно стало.
    Казали,що з аербайту туди щодня хтось новий підключається.Тоді нася в них би тріщала по швах))
    Нарід,я просто в шоці.Стільки всяких пліток,що аж прозрівала.Хоч хтось і казав,що ми працюємо на переспективу. http://10.1.18.3/viewtopic.php?f=71&t=4574&hilit=
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=22288
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    А що Скай- нет -це провайдер,має ліцензію Держкомзв"язку,знаєте серію номер, дату видачі ,може виставите копію в неті?
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    вже 4 тиждень пішов... я досі чекаю на підключення...:ireful1:
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    AIRBITES support - ICQ495101390
     
  15. mirek

    mirek Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Стосовно Уктртелеком хочу додати, що у моєму випадку спрацював радянський медот вибивання дефіциту :) Так дочекатись не витерпів але думаю, що було б ще довше :)
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Умный в гору не пойдет ,умный гору обойдет.Тай вірно поступили.
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Акція телефон + інтернет?
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    дякую. я написала йому (їй) о 14:17.. досі нема жодної відповіді...
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    стукайте і Вам відчинять
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    знаєте, це не я маю бігати до них, а вони до мене! це неповага до користувача! ну нічо.. ще пару днів і я зможу законно висувати претензії..
    хлопці, то так не робиться!
     
а де твій аватар? :)