Instagram

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 30 тра 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Є теми про ФБ, Твітер, ВК, ОК, а про Інстаграмчік ще нема.

    Хто не вкурсі, це така соцмережа, в якій статуси публікуються у вигляді фотографій. Інстаграм чи не перший запропонував простий спосіб миттєво ділитися фотографіями з друзями. Люди фотографують все навколо, домашніх тварин, друзів, небо, навіть їжу і з допомогою всяких фотофільтрів Інстаграм може перетворити будь-який гівняний знімок на шедевр :)

    Що зняла камера

    [​IMG]

    А ось що зробив інстаграм у три дотики пальцем до екрана смартфона :)

    [​IMG]

    Зараз сервіс дуже тісно інтегрований з Фейсбуком, оскільки минулого року Цукерберг його купив за 300 мільйонів доларів.

    У вас є Інстаграм?

    Ось мій http://instagram.com/martinigramm
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    У мене є:) Прикольна річ. Можна поділитися враженнями в режимі онлайн (інколи словами важко описати те, що можна передати візуально, за допомогою фото).
    Оскільки ресурс моєі картки не дозволяє зберігати фотки з Інстаграмчика, своі шедеври покажу завтра, як доберуся до компа:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Правда про тих, хто на Інстаграмі повернутий.

    Я так собі, коли згадаю...
     
  5. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    В мене нема, і не думаю, що найближчим часом буде. Не лежить мені серце до цієї мережі зовсім. Може, тому, що мені абсолютно нецікаво якою зубною пастою чистять зуби мої друзі або що вони їли на обід (а ці фотографії з їжею.. вони мене добивають).
    Не виключаю, що зміню свою думку, ну бо хочеш-не-хочеш мусиш втягнугувася в ту "глобалізацію", але на разі категоричне ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Істина :)
    А москалі зробили пародію на пародію:)
    http://youtu.be/5vWjdMZs47g
    Ну і як обіцяла - трохи мого Інстаграмчику:)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Un.Known, чекаємо на решту частин тіла
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Особливо на біцепси ;)
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Маю, але в мене там тільки одне фото ))

    Одна з березневих п'ятниць. Весна )

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене нема, але поділюсь думками.

    Плюси:
    - місце онлайн для зберігання фоток,
    - швидкість і зручність,
    - модні спецефекти обробки фото,
    - мережа знайомих.

    Мінуси:
    - кадри не продумані, фоткається все підряд, що не обов'язково цікавить інших,
    - все частіше хтось щось робить для того, щоб потім сфоткати і похвалитись знайомим, мовляв "спекла тортик, дивіться яка крута!". Та раніше практично кожна дівчина вміла спекти тортик, теж мені досягнення! Краще вчись готувати, ніж сиди в Інстаграмі чи на ФБ,
    - перегляд фото на Інстаграмі марнує час (мова про перегляд фото, які нікому не потрібні - такі як в відеоролику в попередніх дописах цієї теми). Якщо вже хочеться попереглядати дійсно гарні фото, то існує купа сайтів з ними, а якщо хочете фото знайомих, то маєте ФБ (хоча там теж фотки з Інстаграму :) ).

    Підсумок-побажання.
    Хочеться більше унікальних цікавих фото зі своїми художніми обробками, а не стандартними (хоча ці з Інстаграму мені дуже подобаються). І хочеться побачити одне фото, наприклад, з хмарами в формі ведмедика, ніж десяток фото простих хмар, які я можу побачити піднявши голову вгору :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    два тижні тому інстаграм додав користувачам можливість публікувати ще й відео. З допомогою програмки можна записати 15-секундний ролик, накласти на нього один із запропонованих фільтрів і викласти в інтернет. Як на мене, сервіс вийшов геть непродуманий. Опублікувати можна тільки відео відзняте щойно. І тут криється головна проблема. Якщо ви десь на природі, чи ще десь, не в зоні дії швидкісного WiFi, то викладати відео доведеться через тугий мобільний інтернет, і у вас це скоріш за все зробити не вийде. Програмка не дозволяє скажімо зберегти відзняті відеоролики і вже прийшовши додому опублікувати їх, вибравши з галереї, як це є з фотографіями. Наразі, мені жодного разу не вдалося скористатися новою функцією.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ти крут. )
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Назбиралося шедевриків в інстаграмчіку

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Бім найкрутіший :)
    Ну і я своїм похвалюся:tongue:
    Mуа в замку Паланок, кілька тижнів тому
    [​IMG]
    Ранкові Карпати
    [​IMG]
    Мисливський замок графа Шенборна в с. Чинадієво (замок -календар)
    [​IMG]
    Моя кицюха дрімає:)
    [​IMG]
    Перше вересня
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Російські блогери вимагають від Meta $1 млрд за те, що Роскомнадзор заблокував Instagram

    Рада блогерів при Раді федерації РФ вимагає у компанії Meta компенсацію у розмірі 1 млрд доларів на користь користувачів Instagram, які втратили свої доходи через блокування соцмережі.

    Про це пишуть росЗМІ.

    Блогери також вважають, що компанія Цукерберга має публічно попросити вибачення у громадян Росії за блокування соцмережі. При цьому блогери не згадують, що насправді Instagram в РФ заблокував Роскомнадзор, або ж не знають, що компанія Цукерберга до цього не причетна.

    Зокрема, засновниця ради блогерів РФ Валерія Ритвіна заявила, що компенсацію використають на підтримку фізичних та юридичних осіб, які зазнали збитків внаслідок "протиправних дій Meta Platforms Inc". У чому саме полягає протиправність дій компанії Meta не зазначається.

    А у разі невиплати компенсації, блогери погрожують звернутися до суду.

    Meta поки що не відреагувала на цю "заяву".
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)