Імена

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Samojlovu4, 13 лют 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    РИбко, дитинство минуло.. і називати Олька-долька вас дорослі не будуть...:))) хоч діти могли б ще не таке придумати, якби захтіли... до кожного імя можна придумати риму і що з того? все залежить не від імя, а від того яке місце дитина-людина зайняла в спільноті... знаю купу людей з іменами "фєє", яких і в голову не приходить обзивати, перекривляти і тп, бо повага є...
    Рибко, якби люди з такою дотошною настирливістю вибирали імя і випробовували у всіх можливих варіантах, то би взагалі можна було здуріти...(типу, назву сина Джон... як буде дипломатом, то це буде йому підходити в роботі:))) )

    а щодо Любчика - мужчини один одного кличуть Любко, що звучить набагато більш мужньо ніж деякі інші чоловічі імя на рос. (Сергей і тп) ІМХО

    а в мене асоціації...
    коли жінки кажуть - Любчику, то в мене зразу підсвідомо (ти такий файнючий, люблю тебе(ну як людину:) )
    а коли чоловіки - Любко, то ( Мужик, ти любиш жінок і вони тебе люблять) :haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. А от цікаво: брата моєї бабусі звуть Едуард (Едік). Його мама була з Польщі і називала сина Едзюня або Дзюня. То, виходить, імена різні, а скорочення одне?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А що в тому дивного?
    Наприклад, Ярослав, Мирослав, Слава. Можна кликати кожного відповідно - Ярко, Мірко, Славко, а можна Славком кликати усіх трьох.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    А в мене був якось директор з прізвищем Любчик...гад рідкісний! а потім співробітник Любомир, у якого були пунктики...Короче, мене зараз від цього імені аж тіпає:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну, субэктивний фактор - індивідуальне сприйняття:)
    йому треба в тему "Звички і пунктики":)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ясь

    Ясь Well-Known Member

    :yes: аналогічно! Так само всі три були Лесями. :)
    Орестівна теж чув. Трьох знайомих Орестів звуть Орестами, це на Західній Україні, україномовні східняки і кияни кличуть Орестами...
    А щодо Марії - кличуть Марійкою і Марічкою. ( :blush:а чомусь зневажливо - Марина :pardon: )
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    от в мене чомусь спілкування не складається з Лесями і Галями... от є пару винятків, навіть дуже приємні дівчата, але загалом вже давно ставлюсь упереджено до цих імен...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Артемій - Артем, Антоній - Антон - це різні імена чи варіанти одного імені?
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я щось не зовсім зрозуміла ваше питання. Артемій та Антоній імена різні.
    Артем - варіяція від Артемій, Антон - від Антоній.
    Як Назар і Назарій.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Я мала на увазі пари схожих імен, написала через кому.
     
  11. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Мене такі болгарські імена смешат-Кіркор, Стойко, Стоян.
    Є Стійка і Стояна , пані Кіркору ще не зустрічав.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Мій чоловік Артем, але хрестили його Артемієм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. А як буде повністю жіноче ім'я Рома?
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А шо , таке є?
    Мабуть Романа
     
  15. cherepashka2002

    cherepashka2002 Well-Known Member

    У нас вчителька в школі була-Романа Богданівна.Так як ім'я в неї було незвично "чоловіче",то спочатку всі плутались,і часто називали її Богдана Романівна :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. У Андруховича є така героїня.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а я чомусь завжди думала Романія.. Ромашка одним словом:)
     
  18. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    а люди чомусь витріщають на мене після того як відповідаю що назвала доцю Ясьою... ой тобто Йоанною (скорочено мені просто більше подобається... навіть на форумвці коли запитали як Йоанна я витарячила очі і так здивовано запитала "ХТО"?... Так звиклося мені до Ясі) так от про людисок... виявляється ніхто і нігде не чув такого імені як Йоанна... чи то люди дивні, чи то я дивно дитину назвала? хз. Але мені подобається.
     
  19. Почекайте, мені здавалося, що Іоанна - це Іванка, а Яся - Ярослава.
     
  20. Ясь

    Ясь Well-Known Member

    Романія, маю двох знайомих :)
     
а де твій аватар? :)