Ікони

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Liliyah Romanova, 2 тра 2007.

  1. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    не чують і не моляться...бо не мають такої змоги.,.бо їх поглинув шеол...а в шеолі немає ні знання ні мудрості нічого немає...
    Цікавішим буде питання:
    Для чого людина шукає собі якихось там посередників?
    Єдиним посередником між Богом і людьми є Христос.
    А включення якихось інших суб!єктів є неприпустим.
     
  2. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    Вже багато писали тут, що дух не вмирає і йде на небеса. Святих просять, щоб вони молилися за нас на небі, як ми один за одного на землі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    писали також що душа вмирає, що плата за ґріх смерть, що той хто помер - звільнився од гріха;
    а дух - це вже інша опера;
    В контексті говориться про не про молитви ДО святих (таких же самих грішних як і ми) а про те щоб ми молилися брат за брата, конкретно за тих кого знаємо ДО Бога.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. plastic

    plastic Well-Known Member

    А хто з нас може сказати на 100% що ось така конкретна людина попаде в рай?
    Наскільки я памятаю роздІлення на "козлов і овець" буде після 2 приходу Христа.
    Якщо ви вже вірите в душу людини, що відлітає зразу після смерті або в рай або в ад, чи люди моляться до людей в чистилище?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    а ви таки весела людина... :)
    чують, моляться, мають змогу... :)

    Бачив не раз, що вас (не тільки персонально вас, як людину, але ту групу людей, яку і ви тут репрезентуєте) не переконують цитати багатьох дописувачів, то ж і моя спроба буде марною, та все ж, виключно "заради приколу", я вставлю свої 5 копійок.
    Не знаю, що ви маєте на увазі під словом "шеол", однак навіть якщо проаналізувати не християнські джерела, то можна помітити, що душа після смерті потрапляє або на "небо", або в "пекло". Тільки буддисти стверджують: наша земля - це вже пекло (один з елементів, а пекло повністю - це матеріальний світ), бо тут є купа страждань, тому просто треба розчинитися в нірвані (безособистісному сяйві). Якщо не розчинився, не досяг цього рівня - отримуй знову страждання.
    І ось групка людей, які вчепилися за слово "шеол", каже, що після смерті нічого нема... повіває від цього вчення як мінімум комунізмом, атеїзмом і тушкою лєніна в мавзолеї. Не проблема, хочете - вірте :) Але вся "фішка" в тому, що скільки б людина з однією рукою не доводила, що відчуває обидві руки, все ж у неї 1 рука :)

    Думаю, вам буде цікаво дізнатися, що є багато цікавої інформації по різних релігійних вченнях Останнім часом мені, як християнинові, багато чого пояснює інформація з ведичних джерел. Практично ніде в основних важливих питаннях нема розходжень.
    Отож, там стверджується: після смерті душа може потрапити на вищі планети (рай, бо там більше щастя, на найвищих планетах майже саме щастя), може переродитися на цій землі (тут більше страждань, але є і щастя), а може піти вниз, на пекельні планети (там більше страждань, це пекло).

    Істоти з вищих планет тим розвиненіші, чим вище живуть. Вони можуть нас бачити, чути, можуть нам допомагати. (цікаво в цьому розрізі трактування вашими "одноідейниками" (бо "одновірцями" тут якось не ліпиться) поняття ангел, архангел, серафим... і под. що вони роблять там, де немає ні знання, ні мудрості... ну і т.д.??? чи то лише душі людей потрапляють у шеол, а те місце, де перебуває Господь і Його слуги, як нзивається?!)
    Я не буду далі переконувати вас ні в чому... Я просто хочу запропонувати експеримент, який не має нічого спільного із чорними ритуалами чи ще чимось...
    ПРОСТО ЕКСПЕРИМЕНТ: помолитися за померлу людину, знайому, а краще близьку вам (бажано таку, яка прожила гарне життя і, за теорією, яку ви не визнаєте, мала б потрапити в рай).
    Як саме це зробити, я у приваті розкажу тоді, коли Ви погодитесь :haha:)))))))))))))))))))) Вибір молитви не має значення: "Отче наш", "Богородице Діво" чи ще яка-небудь... Якщо ви канонічні молиткви не визнаєте, то можна і власними словами, тут важливо знати, як це робити.
    Ніякого спіритизму чи сатанізму. Просто зробите добру справу і, можливо, вам дадуть відповідь :)

    Хоча, пригадайте слова:
    "27 А він відказав: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого,
    28 бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання!
    29 Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх!
    30 А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються.
    31 Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!"

    ---------- Додано в 00:09 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:31 ----------

    не думаю, що наважитесь на запропонований мною експеримент, бо тут забагато ваших, які переконають, що цього робити не варто, або просто заборонять
     
  6. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    1. Так, я такий.
    2. Якщо не можуть переконати - то значить вони не переконливо говорять... Аргументації бракує.
    3. Могила, гріб, пекло, ад - се є синоніми слова шеол.
    4. Вибачте, але нехристиянськими не цікавлюся, християнськими також, лише біблійними.
    5. Ви ще не 3гадали дарвіністів, марксистів і послідовників Арістотеля...
    6. А це наврядчи...

    ---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    1. Ну і в більшості тих філософсько-релігійно-етичних вчень основоположним віровченням є віра в існування Першопричини всього. Себто Бога. Як правило Мудрого, Люблячого і Справедливого.
    А тепер скажіть будь ласка як можна назвати такого бога люблячим і справедливим якщо він створив людей, заздалегідЬ передбачаючи майбутній хід подій і обрікши їх (своїх дітей) на вічні стаждання. Де тут мудрість?
    2. А я ж не казав що херувими й серафими разом з ангелами жиють в шеолі!
    Людина - виключно матеріальне своріння і її місце на землі.
    Ангели - нематеріальні особи і їх місце деінде.
    Люди після смерті в ангелів не перетворюються, а так як телевізор вимкнений з розетки, існують лише в Божій пам'яті і тільки. І кого Він захоче того й оживить ж мертвих, з пороху з нічого.
    Шеол в моєму розумінні це - буквально могили, без всяки потойбічних світів.
    3. Небо, не рай, небо.
    4. Оце правильно.
    5. Я з власним сумлінням не йду на компроміс.
    6. Притча, лише притча.
    7. Вирішили застосувати проти мене психологічну зброю?
    Взяти на 'слабо'?
    Нічого у Вас не вийде.
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Знову лицеміримо, Абдурахман? Не цікавить вас Біблія, будемо чесні.
    Цікавить вас вчення Рассела і брукліну і їхня інтерпретація Біблії, точніше того, що лишилось від Біблії після її перекручування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Ви про що? Яке лицемірство? Чи Вам не відомі випадки коли християнські звичаї, обряди або ж віровчення прямо перечать Біблії і мають виключно поганський характер?
    Доречі, церква спровокувала себе, архізлочинними діями в минулому, і це вже повинно було наштовхнути думаючу людину на роздуми й роблення певних висновків про її істинність.
    А як відомо дерево добре плодів лихих приносити неможе, а лише добрі і навпаки дерево лихе добрих неможе приносити плодів.
    То що через те, що церква тепер не спалює на вогні всіх неугодних (бо вже немає такої як колись світської влади) я повинен її плекати й забути про все, що вона чинила в минулому? Лише через те що насунула на себе ягнячу одежу й розкаялася від імені Івана Павла 2 у своїх злочинах?
    Стара єврейська приказка:
    Чим ближче до синагоги - тим дальше до Бога.
    А безапеляційно вірити всім постановам церкви (тої, післяапостольної, від якої, мабуть залишилось без змін тільки назва - церква) на мою думку це теж саме, що слухати божевільного...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    для вас - ніде ... і всюди... :) "шукайте - і знайдете, стукайте - і відкриється вам..."

    5. Амінь. Ви не вірите в Бога... моліть Його, щоб уже найближчим часом не довелдся піти на компроміс із сумлінням :) Бо він любить пожартувати з людьми...

    6. Ні, це не просто притча, вона розказана Ісусом, який, на відміну від дуже багатьох людей, слів на вітер не кидав :) Якщо зрозумієте це - добре, не зрозумієте - друге добре :)

    Ще раз амінь! Хай вам щастить... та все ж подумайте над тим, що ви не погодилися навть на елементарний експеримент. Так бояться люди, які мають копійчину, купити щось собі, бо грошей і так дуже мало, а як щось купить - то й того не буде :)
    Віра укріплюється в тому числі й експериментально. Якщо дозрієте до експерименту, то я вам уже не помічник. Шукайте зі своєю копійчиною іншого товару :))
     
  10. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    1. А, можливо, я вже знайшов...
    2. Віра в Бога перевіряється методом випробування Його своїми свідомими діями?
    3. Вам ніхто не забороняє так вважати
    4. Для чого щось купувати коли й так усе є?
     
  11. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    православні не вірять в чистилище.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    бо називають це іншим словом, нє?
     
  13. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    ні, взагалі не вірять. вірять тільки в пекло й рай.
     
  14. plastic

    plastic Well-Known Member

    А на основі чого душа потрапляє в рай чи ад?
    Нащо тоді буде суд коли прийде Христос-Якщо душа вже зразу після смерті потрапила в рай або ад?.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    І нащо тоді воскресіння, коли ніхто не померає, якщо одразу після смерті люська душа відправляється на вічні муки чи вічне блаженство?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Брацлавчанин

    Брацлавчанин Well-Known Member

    не знаю як точно вірять православні. вроді вірять, що душа потрапляє в ад або в рай. а потом буде суд, на якому вирішиться, хто буде жити вічно, а хто горітиме в аду. це треба питати в православного священника.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2010
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Абдурахман, хоч суперечка пішла по десятому колу, прочитайте наступні вірші ап Павла. Він говорить про тіло як земний будинок, що ми хочемо покинути цей будинок і поселитися в небесному будинку, який надасть нам Христос. Ви не задумувались хто це "ми", які вийдемо з одного будинку і переселимось в інший.
    Тільки прохання, не плетіть ахінеї. Просто задумайтесь.

    Знаємо бо, коли земний мешкальний намет наш зруйнується, то маємо будівлю від Бога на небі, дім нерукотворний та вічний.
    Тому то й зідхаємо, бажаючи приодягтися будівлею нашею, що з неба,
    коли б тільки й одягнені ми не знайшлися нагі!
    Бо ми, знаходячися в цьому наметі, зідхаємо під тягарем, бо не хочемо роздягтися, але одягтися, щоб смертне пожерлось життям.
    А Той, Хто на це саме й створив нас, то Бог, що й дав нам завдаток Духа.
    Отож, бувши відважні постійно, та знаючи, що, мавши дім у тілі, ми не перебуваємо в домі Господньому,
    бо ходимо вірою, а не видінням,
    ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа.
    Тому ми й пильнуємо, чи зостаємося в домі тіла, чи виходимо з дому, бути Йому любими.
    Бо мусимо всі ми з'явитися перед судовим престолом Христовим, щоб кожен прийняв згідно з тим, що в тілі робив він, чи добре, чи лихе.

    (2Кор 5:1-10)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Початок теми:

    "...вопрос об авторе четвертого Евангелия – один из самых удивительных во всей истории литературы. Я не знаю другого вопроса критики, где самые разноречивые показания до такой степени балансировались бы и до такой степени вносили бы путаницу.

    Прежде всего, ясно, что автор желает выдать себя за свидетеля очевидца евангельских фактов (Ин.1:14; 19:35) и за любимого друга Иисуса (Ин.13:22 и сл.; 19:26 и сл.; ср. Ин.21:24). Ни к чему не ведет заключение, что глава 21 есть прибавление, так как это прибавление могло быть сделано одинаково самим автором или его школой. В двух других пунктах (Ин.1:35 и сл.; 18:15 и сл.) мы ясно видим, что автор любит говорить о себе намеками. Одно из двух: или автор четвертого Евангелия ученик Иисуса, ученик, близкий к нему и относящийся к числу старших учеников; или же автор, желая увеличить свою авторитетность, прибегнул к уловке, которою и пользуется от начала книги до конца, стараясь уверить, что он был очевидцем, настолько близким, как только возможно, чтобы этим засвидетельствовать правдивость всех фактов..." Эрнест Жозеф Ренан "Жизнь Иисуса" стор. 210

    Євангелія написані в 16 столітті.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2010
  19. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Лука 16:22. Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали.

    Душі Лазара і багатого вже після смерті потрапили в різне місце.

    Ів.14:3. А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви.

    Ісус обіцяв забрати учнів до Себе і апостол Павло не мав у цьому сумніву, говорячи: "...хоч я маю бажання померти та бути з Христом, бо це значно ліпше".(Фил.1:23)

    Одкр.6:9-11 І коли п'яту печатку розкрив, я побачив під жертівником душі побитих за Боже Слово, і за свідчення, яке вони мали. І кликнули вони гучним голосом, кажучи: Аж доки, Владико святий та правдивий, не будеш судити, і не мститимеш тим, хто живе на землі, за кров нашу? І кожному з них дано білу одежу, і сказано їм іще трохи спочити, аж поки доповнять число їхні співслуги, і брати їхні, що будуть побиті, як і вони.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для чого тоді Христове спасіння, якщо гріх ітак помре?

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

    Не зразу у вічне. У вічне буде потім.
     
а де твій аватар? :)