Іграшки для дітей

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Cherry_od, 26 лют 2009.

 1. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Чим пізніше - тим краще. Імхо. І не купуйте дітям в школу дорогих телефонів з купою забавок. Вони цілу перерву бавляться, на урок їх ледве заганяєш. Той телефон їх цілий час муляє - то ж хочеться побавитися, там же ж стільки рівнів, які ти ще не пройшов. І замість того, щоб слухати вчителя дитина або тихцем бавиться під столом (аж поки не дістає по заслугам), або ж крутиться і не може зосередитися, бо в неї на думці явно не предмет вивчення. Зараз стикаюся з дітьми, реально залежними від тих ігор.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Тепер дитина як тільки починає ходити в перший клас, зразу же вручають батьки мобільник, так би мовити щоб дитина незагубилася в школі, а для чого як батьки і так приводять і забирають теж. Самі привчаєм дітей а потім за це шкодуємо.
   
 3. Ука

  Ука сова на посаді жайворонка

  моя менша сама ходила - тому і дістала мобілку. найпростішу.
   
 4. Tutuka

  Tutuka Well-Known Member

  Наша в школу тягає книжки - читає на перервах, телефон доношує мій простенький, але з першого класу: були випадки, що не встигали вчасно забрати зі школи. Однокласники її буквально вилазять вчительці з тими телефонами-планшетами на голову.
  В комп"ютері сидить регулярно, але обмежений час, а так читає або запускає який-небудь дитячий серіал і йде бавитися ляльковою хаткою (має вже декілька років, але дозріла до неї тільки тепер, в 4-му класі :)) чи малювати. Однокласниками-контактами не цікавиться, більше любить через скайп з подружкою поговорити. Шкода тільки, що на двір її не виженеш: по сусідству нема дітей відповідного віку, трохи рятують щоденні гуртки.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Що так прям з перших днів першого класу сама ходить, та ну! Напевно ваша школа якраз поряд з вашим житлом, і не треба через дорогу перібігати?
   
 6. Ука

  Ука сова на посаді жайворонка

  перебігати - ні, а переходити треба :)
   
 7. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Скільки метрів до вашої школи? Яб всеодно перший клас хоаби водила, саму б ще не відпускала.
   
 8. Ука

  Ука сова на посаді жайворонка

  водила тільки взимку, коли слизько. Ну і перший місяць десь. До школи хвилин 5-10 ходу (залежно від кількості відволікаючих факторів)
   
 9. nravokids

  nravokids Member

  Як найкраще шукати гаджетові дитячі ігри в інтернет-магазинах?

  Люди, розкажіть, як найкраще шукати дитячі ігри? Шукати за назвою, жанрами, пошуковими словами?
  Які теги ви найчастіше вводите, щоб отримати перелік класних дитячих ігор?
   
 10. Marii

  Marii миється в бані

  цікава у вас позиція. А взагалі ніяких, на вашу думку, форс- мажорів у дитини в школі трапиться не може, щоб йому треба було батькам про це повідомити? У мене синові сьогодні стало в школі погано, вчителька і не думала дзвонити. Якби сам не подзвонив, так би й сидів колачіком на задній парті, загинався від болю. Ось така ситуація - не привід купити дитині телфон ?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 11. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  у нас вчителька ще й посварила та заборонила по кожному випадку телефонувати батькам, коли донька подзвонила уся в сльозах розповісти, що чотири хлопці напали з кулаками, а вчителька тим часом журнал читала
   
 12. Dastana

  Dastana Active Member

  так це дуже просто - забийте в пошуковик назву тої іграшки, яку хочете знайти. Ну, наприклад, "інтерактивна кухня". Або я, коли шукала подарунок доньці своєї колежанки, то набрала "лялька Монстер Хай" - вона дуже полюбляє саме ці ляльки. Мені пошуковик вивалив цілу гору різних сайтів. Зайшла на перший gorod-skazok та вибрала іграшку. Якщо Вам потрібні якісь особливі іграшки, то в строку пошуковика можна ввести таку фразу "незвичайні дитячі іграшки", або "особливі іграшки для дітей", або "популярні дитячі іграшки". Варіантів дуже багато. Щасти Вам у пошуках!
   
 13. Hoakina

  Hoakina Well-Known Member

  у моєї планшет на Андроїді, дуже зручно в їхньому магазині шукати. Нема реклами непристойної, до того ж. Сама шукає і встановлює.
   
 14. Dastana

  Dastana Active Member

  мій синочок теж на планшеті собі все шукає - зразу іграшку, яку хоче, а потім шукає ще ролик на Ютубі про цю іграшку. Або в магазині фотографує іграшку на телефон, щоби додати фото до листа Діду Морозу :)
   
 15. Marii

  Marii миється в бані

  Ляльки Монстер Хай - чомусь всі дівчатка закохані в цих потвор. ))
   
 16. Dastana

  Dastana Active Member

  сама не розумію - в мене синочок, тому дівчачі ляльки від мене дуже далеко. Але, якщо вони ними бавляться, то, може є в цих ляльках якесь "очарование" :)
   
 17. Hoakina

  Hoakina Well-Known Member

  а мены подобаються ці ляльки, правда оригінальні мені не по кишені. ((( Мультик треба подивитись, там про проблеми шкільні, дружбу і все таке, а діти монстрів просто прикольно і вміють всякі штуки робить.
   
 18. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  ну, не всі...
  хто на чому виховується, той те й полюбляє
  у батьків, у яких дитину виховує телевізор, тільки з того ящику забавки і знають
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Ну знаю що діти в шкільному віці вміють добряче симулювати аби відпустили з уроків. Але все таки я думаю, що якщо дитині погано то вчитель має відреагувати, та повідомити батьків, перш за все, а не батьки звонити вчительці та казати, гляньте до прикладу на мого сина там на задній парті бо йому погано:scratch_one-s_head:
   
  Останнє редагування: 14 вер 2015
 20. AleksandraJu

  AleksandraJu Member

а де твій аватар? :)