Іграшки для дітей

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Cherry_od, 26 лют 2009.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Чим пізніше - тим краще. Імхо. І не купуйте дітям в школу дорогих телефонів з купою забавок. Вони цілу перерву бавляться, на урок їх ледве заганяєш. Той телефон їх цілий час муляє - то ж хочеться побавитися, там же ж стільки рівнів, які ти ще не пройшов. І замість того, щоб слухати вчителя дитина або тихцем бавиться під столом (аж поки не дістає по заслугам), або ж крутиться і не може зосередитися, бо в неї на думці явно не предмет вивчення. Зараз стикаюся з дітьми, реально залежними від тих ігор.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тепер дитина як тільки починає ходити в перший клас, зразу же вручають батьки мобільник, так би мовити щоб дитина незагубилася в школі, а для чого як батьки і так приводять і забирають теж. Самі привчаєм дітей а потім за це шкодуємо.
     
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    моя менша сама ходила - тому і дістала мобілку. найпростішу.
     
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Наша в школу тягає книжки - читає на перервах, телефон доношує мій простенький, але з першого класу: були випадки, що не встигали вчасно забрати зі школи. Однокласники її буквально вилазять вчительці з тими телефонами-планшетами на голову.
    В комп"ютері сидить регулярно, але обмежений час, а так читає або запускає який-небудь дитячий серіал і йде бавитися ляльковою хаткою (має вже декілька років, але дозріла до неї тільки тепер, в 4-му класі :)) чи малювати. Однокласниками-контактами не цікавиться, більше любить через скайп з подружкою поговорити. Шкода тільки, що на двір її не виженеш: по сусідству нема дітей відповідного віку, трохи рятують щоденні гуртки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Що так прям з перших днів першого класу сама ходить, та ну! Напевно ваша школа якраз поряд з вашим житлом, і не треба через дорогу перібігати?
     
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    перебігати - ні, а переходити треба :)
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Скільки метрів до вашої школи? Яб всеодно перший клас хоаби водила, саму б ще не відпускала.
     
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    водила тільки взимку, коли слизько. Ну і перший місяць десь. До школи хвилин 5-10 ходу (залежно від кількості відволікаючих факторів)
     
  9. nravokids

    nravokids Member

    Як найкраще шукати гаджетові дитячі ігри в інтернет-магазинах?

    Люди, розкажіть, як найкраще шукати дитячі ігри? Шукати за назвою, жанрами, пошуковими словами?
    Які теги ви найчастіше вводите, щоб отримати перелік класних дитячих ігор?
     
  10. Marii

    Marii миється в бані

    цікава у вас позиція. А взагалі ніяких, на вашу думку, форс- мажорів у дитини в школі трапиться не може, щоб йому треба було батькам про це повідомити? У мене синові сьогодні стало в школі погано, вчителька і не думала дзвонити. Якби сам не подзвонив, так би й сидів колачіком на задній парті, загинався від болю. Ось така ситуація - не привід купити дитині телфон ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    у нас вчителька ще й посварила та заборонила по кожному випадку телефонувати батькам, коли донька подзвонила уся в сльозах розповісти, що чотири хлопці напали з кулаками, а вчителька тим часом журнал читала
     
  12. Dastana

    Dastana Active Member

    так це дуже просто - забийте в пошуковик назву тої іграшки, яку хочете знайти. Ну, наприклад, "інтерактивна кухня". Або я, коли шукала подарунок доньці своєї колежанки, то набрала "лялька Монстер Хай" - вона дуже полюбляє саме ці ляльки. Мені пошуковик вивалив цілу гору різних сайтів. Зайшла на перший gorod-skazok та вибрала іграшку. Якщо Вам потрібні якісь особливі іграшки, то в строку пошуковика можна ввести таку фразу "незвичайні дитячі іграшки", або "особливі іграшки для дітей", або "популярні дитячі іграшки". Варіантів дуже багато. Щасти Вам у пошуках!
     
  13. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    у моєї планшет на Андроїді, дуже зручно в їхньому магазині шукати. Нема реклами непристойної, до того ж. Сама шукає і встановлює.
     
  14. Dastana

    Dastana Active Member

    мій синочок теж на планшеті собі все шукає - зразу іграшку, яку хоче, а потім шукає ще ролик на Ютубі про цю іграшку. Або в магазині фотографує іграшку на телефон, щоби додати фото до листа Діду Морозу :)
     
  15. Marii

    Marii миється в бані

    Ляльки Монстер Хай - чомусь всі дівчатка закохані в цих потвор. ))
     
  16. Dastana

    Dastana Active Member

    сама не розумію - в мене синочок, тому дівчачі ляльки від мене дуже далеко. Але, якщо вони ними бавляться, то, може є в цих ляльках якесь "очарование" :)
     
  17. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    а мены подобаються ці ляльки, правда оригінальні мені не по кишені. ((( Мультик треба подивитись, там про проблеми шкільні, дружбу і все таке, а діти монстрів просто прикольно і вміють всякі штуки робить.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    ну, не всі...
    хто на чому виховується, той те й полюбляє
    у батьків, у яких дитину виховує телевізор, тільки з того ящику забавки і знають
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну знаю що діти в шкільному віці вміють добряче симулювати аби відпустили з уроків. Але все таки я думаю, що якщо дитині погано то вчитель має відреагувати, та повідомити батьків, перш за все, а не батьки звонити вчительці та казати, гляньте до прикладу на мого сина там на задній парті бо йому погано:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 14 вер 2015
  20. AleksandraJu

    AleksandraJu Member

а де твій аватар? :)