І знову шахраї! Тепер вже з баняками.

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Кохана, 4 чер 2012.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Це не шахрайвство, що таке шахрайство пише в КК.
    Вона б не попала, ще б їм щось впарила :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ну то я розумію...

    так, але ж не всі такі. Більшість - довірливі...
     
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Или жадные до халявы?:pardon:

    ---------- Додано в 19:34 ---------- Попередній допис був написаний в 19:33 ----------

    "Доверчивостью" можно все "оправдать".:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    може й так, що ще більш прикро, ніж довірливість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Пару раз на работе забегали такие "продавцы" и было очень печально слушать реплики сотрудников когда "продавцов" гнал, а сотрудники с ними так и не смогли "пообщаться".
    Давать объяснение в такие минуты бесполезно... такое впечатление, что наступает - приступ халявы.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Баняків на 5к. грн.! Це ж блін купа грошей! Як так можна?:facepalm: То хіба в хаті рота солдат живе і жруть як не в себе.

    А не пробували впарити як бонус за пів ціни варочну поверхню на 8 камфорок?:)
     
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya

    то всього один набір - там їх 6 штук плюс пательня
    а ще й набір ложок-вилок...
     
  8. sani

    sani Well-Known Member

    блін шахраї в кіосику, купив чіпси за 3,25 а в сусідньому кіосику такі самі за 3,00... а-а-а-а шахраї надурили!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ой, LuBimaya, у Вас завжди було таке чудове почуття гумору, а цього разу сприйняли надто серйозно.
    Вам відомо вислів "школота стібається" ?
    Я б на Вашому місці теж підмахнув стьобом декого, мовляв: не всі, хто їсть з дешевих алюмінієвих мисок в гуртожитку можуть знати, що за 5к гривень можна купити невеликий набір якісного посуду, в якому приємно готувати. Нє? І що шахраї взяли не на кількість/грн, а за якість/грн


    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

    Терміново на курси до моєї дружини. Вона купляє по списку щось на базарі тільки після 2-3 годинного обходу. А мене відпускає у "відкритий космос" після того, як через пів години бродіння моє бурчання під ніс досягає децибел, досяжних для її вух :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Дуже сподобались теги :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. oleg3d

    oleg3d Member

    дайте фотки ваших баняків
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На ebay їх.
     
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

  14. sani

    sani Well-Known Member

    ну і чо кричати "шахраї"? на тому ж emarketі бушне 2500+1300 = 3800 + доставка додому + страховка + презентація ...

    просто навчіть свекруху раціонально витрачати гроші, а не робіти когось винним! а то ще ненароком ферарі купить, знуву будете кричати шахраї?
     
  15. gkost

    gkost New Member

    На Патона під Арсеном вони кілька були. Але давніше. То цигани. Старша кобіта ломаною польсько-українською пропонує ті баняки.

    ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ----------

    Навіть не знаю чи то "шахраї". А як тоді пояснити що кабель міні-USB в Фокстроті коштує 90 з гаком гривень, а в кіоску під Фокстротом той же кабель за 45 грн можна купити. То не шахрайство а спритний маркетинг.
     
  16. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Читаю і дивуюся — 5 к. грн. це ж не багато для баняків. Різні баняки й сковорідки бувають. Принаймні, в цьому місті так би ніхто, мабуть, не говорив.

    ---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

    Але й від бродячих продавців ніхто не купував би.
     
  17. Зануда

    Зануда така зануда

    Ті баняки, то таке барахло! Мені свекруха таке чудо на День народження подарувала. Взяла там же де й свекруха Любімої. :) Тільки за менші гроші. І дочці своїй також таке купила. Я розпакувала і користуюсь, а та бідаця тримає то як скарб і чекає до ліпших часів. А то реальне ге. Якби я знала, що людина хоче стратити 1,5 тис. грн. на баняки, то я би за ті гроші собі Rondel накупила. І мені би було не тільки радісно, але й практично.
    Я щиро дивуюсь людям, які так піддаються на відверту нісенітницю і готові видати такі гроші за незнати що.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Кохана

    Кохана LuBimaya

    це дійсно так, на жаль.
    Вона сама винна, в першу чергу.

    так отож! різні! а цим грош ціна 500 грн. Занудка правду каже, то справжнє ге. Я для порівняння маю банячок від Кайзерхофа, не дорога фірма, коштував приблизно 130 грн, але він реально кращий за ці. І навіть не Рондель. А за 3000 можна купити навіть набір керамічних баняків, і не на базарі, а в ліцензійному магазині.
    Взагалі то в нас був план повернення грошей. Ті "продавці" залишили телефони, бо свекруха хотіла ще такі купити для доньки. Ми пропонували свекрусі подзвонити, і попросити привезти ще. А вдома їх би зустрів чоловік, і все їм пояснив би популярно, як то кажуть. (А з його місцем роботи йому не довелось би їх довго переконувати. ) Але вона не захотіла. Підозрюємо, що вона нам чогось не договорює.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. sani

    sani Well-Known Member

    підозрюю отримала відкат :) вивела гроші в "офшор", щоб син не забрав ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    :)))
    та ліпше б так було... Скорше за все, вона їх не випадково зустріла біля під"їзду, як говорить, а їй привела їх якась коліжанка. ТІ коліжанки як напасть, чоловік весь час свариться з мамою, щоб до хати не водила кого попало...
     
а де твій аватар? :)