І нафіга той антивірус?

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Hyligan, 20 жов 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сімку мій антикваріат не тягне, вже пробував.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Він то потягнуть потягне... Тільки питання в тому - наскільки "швидко" він буде тягнути)))
    Деякі вумники ставили 7ку 64-розрядну на 512 МБ оперативки, а потім питали: "а чого комп так сильно тормозить?"
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я пробував, бера майже всю оперативку, і страшно тормозить.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Лайно ще те...
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коротше, користуюсь кацапським віндовсом, лєнь переставляти.
     
  6. rss

    rss Well-Known Member

    Навантаження на систему немає. Користуюся близько року. Встановлював його мені мій друг (програміст і фахівець з обслуговування комп'ютерів на фірмах вже більше 12 років).
     
  7. rss

    rss Well-Known Member

    Якщо стоїть Shadow Defender то після наступного перезавантаження комп'ютера будь-які віруси зникнуть. І до речі, комп непотрібно чистити, дефрагментувати і т. п.
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Хто Вам таку маячню сказав?
     
  9. rss

    rss Well-Known Member

    Перепрошую, але Ви трохи неуважні, я ж написав, що вже майже рік користуюся Shadow Defender. Тому сам добре знаю, як вона працює.

    "Утиліта Shadow Defender — засіб для захисту і підтримки працездатності як конкретних застосунків, так і операційної системи в цілому.

    Для вибраних об'єктів утиліта створює динамічні копії файлів, після чого всі об'єкти стають захищеними від небажаних або зловмисних змін. Також існує налаштування для створення винятків для цілих тек і окремих файлів, зміни яких відбуватимуться на оригіналі, на відміну від захищених, де зміни не зачіпають фізичного вмісту файлу, а вносяться до «тіньової» копії, яка лише емулює оригінальний файл.

    «Тіньовим» образом є віртуальне середовище, куди перенаправляється буквально кожен елемент, в якому було зроблено зміни, а реальне середовище залишається незмінним.

    Після всіх змін і перезавантаження комп'ютера, система відновиться до первинного стану, якою вона була до включення захисту. До перезавантаження комп'ютера Shadow Defender пропонує користувачеві відновити систему з «замороженого» середовища або залишити її в захищеному режимі, якою вона є на даний момент".
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    А мені таки здається, що антивірусна прога має стояти на компу, у мене наприклад встановлений нод32, який іноді лове усілякі шпинуни та віруси.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Недавно по новинах проскакувало, кацапи під видом антивіруса програмку в гугл маркет закинули, яка по команді з центру блокує на пристрої фейсбук і інші мережі. Міліони скачали.
     
  12. rss

    rss Well-Known Member

    У мене теж є антивірус 360 Total Security (але це для того, щоб під час мого знаходження в мережі віруси не заважали), але у будь-якому разі, якщо навіть зловив вірус, то завдяки Shadow Defender, після перезавантаження компа все стає на свої місця і ніяких вірусів вже не знайдеш.
     
  13. paschazhurov

    paschazhurov миється в бані

    Подскажите , какой архиватор на слабый пк поставить можно вместо стандартного ?
     
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2018
    • Тупо Тупо x 1
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Допоможіть, будь ласка в такій справі: вірус cho.dambler@yandex.com зашифрував всі файли на жорсткому диску, неможливо відкрити жоден файл. Знайомий адміністратор сказав, що ситуація безнадійна. Може хтось з таким стикався, підкажіть, що робити?!
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Сушіть весла

     
  16. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    :cry::cry::cry:
    Пропала тримісячна робота бухгалтерів по двох підприємствах:cry::cry::cry:. Оце урок!
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як показала моя життєва практика - людям не допомагають такі уроки)))
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @MorthSid, ви десь тут брешете ;)

     
    Останнє редагування модератором: 20 гру 2018
    • Смішно Смішно x 2
  19. Feona

    Feona New Member

    В мене стоїть антивірус ESET Internet Security, довольна його роботою. Є один мінус кожний місяць активовую на 30 днів.
    Якому виробнику надаєте перевагу AMD або Intel ?
     
  20. rss

    rss Well-Known Member

    Замість 360 Total Security на початку літа встановив ESET Endpoint Antivirus. Нарікань до нього у мене немає наразі.
     
а де твій аватар? :)