Holly War: типова суперечка "Windows краще ніж..."

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем afterstep, 1 сер 2009.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    [​IMG]:))
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    :rolleyes: пародія а ля "матриця":
     

    Вкладення:

  3. Orthodox

    Orthodox Дуже важлива персона

    :scratch_one-s_head:А чё париться? Вот я установил Windows 7 и Ubuntu 10.04 - и нормалёк! Они вааще не воюют! В паутине на убунте юзаю (значительно шустрей, имхо,.. да и без [STRIKE]презерватива[/STRIKE] антивируса можно, места ей вааще крапаль можно откусить - скромная%-)), а винда для понтов - типа игрушки, фотожопки и т.п. Так что - НЕТ ВОЙНЕ!:))
    P.S. Всю жизнь на винде сидел... Решил испытать разнообразие, поставил Ubuntu 10.04 - неожиданно приятно удивила меня эта цацка! :good:Попробуйте - приколитесь! ;) Тады бодалово холиварское само собой угаснет!
     
  4. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Основний аргумент, який я чув від прихильників Лінукса то те, що він безплатний. Я вінду 7 також беру безплатно. Під Вінду все є, під Лінукс шукати треба більше. Та й узагалі дизайн в Лінуксі мені не довподоби. Щодо вірусів, то боротись з ними легше, ніж виявляти труднощі з Лінукс.
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це позиція, поважаю.
    але справа у тому, що лінух один раз налаштував -- і всьо, забув про те, що треба чистити\лікувати\ховатися\фільтрувати.
    левову частку ресурсів комп’ютера забирає фаєрвол\антивірь.
    в лінусі такого немає -- тому це і відображаєтсья на швидкодії
     
  6. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Ну перевіряти комп треба не так вже і часто, щоб антивір забирав ресурси та і компи зараз сучасні такі, що не помічаєш, що антивір активно робить, я приміром не помічаю. Для Лінукса також існують антивіри, якби мене примусили використовувати Лінукс невже би я його не поставив? Відносно очищення я маю дві програми: безплатну і платну, вони автоматично оновлюються і чистять реєстр, виправляють помилки тощо. Не знаю, ну не переконав Лінукс ним користуватись.
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    свята наївність, ну шо тут скажеш :scratch_one-s_head:
     
  8. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Ну дик правда)
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    даруйте, але те, що Ваш антивірус не знаходе віруси і через це Ви почуваєтеся спокійним можна порівняти з тим, що якщо немає зовнішніх онак захворювання -- то це не означає, що хвороби немає. :)

    це як реклама супермодних ліків.
    ніколи не звертали увагу, як саме їх рекламують?
    "швидко позбаве від симптомів захворювання" -- це означає, що саму хворобу ці ліки не лікують, тільки сигнал організму, що йому зле.
    так і тут
    якщо антивірус мовчить -- то це радше говоре, що він працює погано.
    плюс не дарма у кожному антивірусі є така річ, як "швидка перевірка" і "повна перевірка", це як німе пояснення, що те, що антивірь працює -- не гарантія від того, що вірусів немає :)
     
  10. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    З такою логікою можна сумніватись у чому завгодно сто разів на дню:) Але в кожного віруса є своя поведінка і наслідки діяльності і якщо я кажу, що вірусу нема, то мабуть я переконався у цьому. Ми ж власне, говорили про те, наскільки антивір завантажує систему і що це зараз вже не актуально.
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    у мене двоядерний проц 3 гц, гіг оперативки.
    це небагато, знаю.
    але робота комп’ютера відчутно ліпша, коли є лінух :pardon:
    я про це.
     
  12. Orthodox

    Orthodox Дуже важлива персона

    :yes:
    У мене проц DualCore Intel Core 2 Duo E6550, 2333 MHz (7 x 333), 2 гіга оперативки - й ті ж враження від роботи компа з лінухом! :)
     
  13. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    З ДОСом також відчутно ліпше.о_О
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    100% :))
    працювали в досі?
    у мене маленька ностальгія за волковим
     
  15. TOTORO

    TOTORO admin

    за що цінують лінукс ??
    з практики ---> поставив і працює роками безперебійно
    по дизайну : там можна такого натворити що в тому тільки ти сам зможеш розібратися три слова

    beryl compiz fusion
     
  16. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Та так, довелося трішки з ДОСом мати діло. Працює роками безперебійно - це не показник, в мене ХРюша на роботі 9 років безперебійно робив, а користувався я ним як вдома, тобто з усіма вивертами. ПЗ мусить постійно оновлюватись, та же 7-а непорівняно краще працює за ХР. Все що пропонується і можливо зробити з дизайном - архітектурний мотлох!
     
а де твій аватар? :)