Гумор VS релігія

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем MARTINI, 14 лют 2013.

 1. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  257404798_418015943363275_4128375424551519970_n.jpg
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 4. Agnostic

  Agnostic Well-Known Member

 5. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  В одному селі жив священик і був у нього кіт. Священик кота дуже любив, оскільки був самотній. І ось одного вечора він не виявив свого вихованця в будинку, природно, занепокоївся і кинувся його шукати. Знайшов досить швидко, оскільки будиночок і ділянка у нього були скромні – кіт заліз на верхівку дерева і сидів там. Мабуть, собака загнала. Побачивши господаря кіт жалібно зам’явкав, та так що серце у того розривалося від жалю. Але як зняти перелякану тварину? Вмовляння і приманювання ефекту на дали …

  Священик придумав такий хід: прив’язати до дерева мотузку і, за допомогою машини, нахилити його до землі. Потім кіт або сам зістрибне, або він його візьме. Мотузку він звичайно, прив’язав і дерево машиною нахилив. Та ось тільки коефіцієнт міцності мотузки в розрахунок не взяв … Загалом, мотузка лопнула в момент близькості дерева з землею – рогатка вийшла ще та! Кіт вийшов на балістичну орбіту в мить ока, так що священик з його слабеньким зором так і не зрозумів – куди ж поділась тваринка?

  Ви думаєте на цьому історія закінчується? Ні! По сусідству зі священиком жила жінка з маленькою донькою. Донька частенько просила маму дозволу принести в будинок якусь тваринку. І так з дитям турбот вистачає. Ось і того вечора дівчинка завела свою тужливу пісню:
  – Мамочко, давай візьмемо кішечку…
  – Ні, донечко, ми собі не можемо цього дозволити.
  – Але ж я дуже хочу, я себе добре веду, слухаюсь у всьому…

  Мама замислилася – дитина і справді ангел. І вирішила вчинити так: «А ти доню, – каже, – помолися, попроси у Господа кішечку, якщо ти заслуговуєш, то Він обов’язково її тобі пошле».
  Слухняне янголятко схилило коліна і направило благання до Бога. Після закінчення цього таїнства в розкрите вікно влетів той самий кіт, якого священик запустив. Мама зомліла.

  У Бога є Свій досконалий план, він наперед підготовлює потрібних людей, підлаштовує ситуацію, щоб відповісти на твою молитву.

  Автор невідомий
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 7. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 8. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Син привів свою майбутню дружину перший раз додому.

  Всі довго дивились і мовчали… Першою заговорила бабуся:

  - Це вам за те, що не молились!
   
а де твій аватар? :)