Гумор VS релігія

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем MARTINI, 14 лют 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тут один чувак вже пропонує свою кандидатуру

    [​IMG]

    Ну а що... Паства віддана є :)

    http://youtu.be/V8p5smSE-vg
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мартіні, від кого, від кого, а від вас я такого не чекав.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Вам не подобається старий Оззі?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ні, мені не подобається ваш вчинок.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Хм... Хіба це вчинок? :)

    І взагалі, мені не подобається, що Вам це не подобається. До речі, цікава тема. Чи припустимий гумор на релігійну тематику. Ну там Оззі Озборн в папському прикиді, карикатури на пророка Мухамеда і тд і тп. Де межа, яку не можна переходити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зануда

    Зануда така зануда

    Жартувати на релігійну тематику своєї конфесії серед однодумців, то одне, а от розповідати анекдоти на цю ж тему у малознайомому товаристві, то балансувати на межі. Десь так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Межі є, однозначно. В мене є знайомий, дуже ярий атеїст - безбожник, то він явно перегинає палицю жартами типу "Христос народився! - "Спалімо його" чи ще щось такого типу. Багато було таких балансувань на межі; при чому я просила, щоб при мені так не жартували, ну але хто ж зважатиме на якусь там блондинку..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тобто анекдоти про чукчів можуть тільки чукчі між собою розповідати, а вже узбек чукчі - ні? :)

    ---------- Додано в 01:30 ---------- Попередній допис був написаний в 00:59 ----------

    Якщо ти йому розкажеш анекдот про атеїстів, він образиться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    По - перше, я таких не знаю:) Але, думаю, він би просто поржав з тог (власне не посміявся, а би поржав). Взагалі, я би розрізняла поняття гумору і насмішки (наприклад, КВНщики собі часто дозволяють жартувати на релігійні теми, але то не переходить якусь певну межу). Отой анекдот , що ти навів - це смішно. А от коли реально насміхаються з почуттів віруючих якимось чорним анекдотом - це вже переходить межі.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Це дуже суб"єктивно. Що одному жарт, іншому - насмішка і образа.

    Ну от Оззі Озборн жартує, приколюється чи насміхається?

    А я, викладаючи це фото, насміхаюся? По-моєму, прикольно. А от Миху - ні. І як бути? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Є така річ, як сприйняття чужого гумору. То як в квнщиків (хто про що, а я далі про своє:))) ) - ми можемо сміятися з таких внутряків і з таких речей, на що б середньостатистичні люди сказали, що ми хворі й неврівноважені. Це все відносно. Що одному смішно, то іншого злить чи ображає.

    Тепер по темі - ні, я не вважаю, що ти насміхаєшся, то є твоє почуття гумору.
    Як бути? То як в політиці - старатися оминати гострі кути, тобто жартуючи на релігійну тематику зважати на почуття віруючих:)

    ---------- Додано в 02:21 ---------- Попередній допис був написаний в 02:09 ----------

    От що для мене є неприйнятним - так отаке, оце реально перегин
    [CENZ][​IMG][/CENZ]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Останнє редагування: 28 лют 2015
    • Смішно Смішно x 2
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    што?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    на образ справа дивіться.
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну не знаю куда то ше пристроїти :pardon:

    Зародження "скрЄп" )


    [​IMG]
    Невероятно, но факт: Шимпанзе создали свою религию
    Представляем вашему вниманию рубрику невероятно, но факт, из которой вы узнаете, что немецкие ученые из института эволюционной антропологии…
    JOINFO.UA
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    В Ставрополе РФ на полном серьёзе судят человека, за то, что он написал в социальной сети фразу "Бога нет".

    Возможное наказание - до 3 лет тюрьмы.

    Вот это "юмор", так "юмор".

    В Ставрополе начался суд над блогером за фразу «бога нет»: Общество: Россия: Lenta.ru

    "Потерпевшие" два студента-юриста, которые не смогли объяснить какие, именно, они верующие, не смогли ответить на вопросы о религии и отказались участвовать в процессе. Т.е. заявление на человека, которого могут отправить из-за этого в тюрьму , написали, а в каком месте они "потерпели" указать не смогли.

    Но суд идёт далее.
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись судили за "Бог є", тепер за "Бога нема" ....але судять то одні і ті самі люди :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)