громадський транспорт

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Letunka, 25 жов 2010.

  1. zeitgeist

    zeitgeist Member

    Я теж так думаю, що ходити пішки це краще, ніж користуватися цим транспортом.
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я б з радістю, та не маю, а купити теж треба мати кошти, бо то задоволення не з дишевих.;) Хіба що дитячий візьму з розміром коліс 16:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Але якось то їздили по 3 гр, а зараз по 4гр. що кращий сервіс став, просто пузатікам в мерії і вище получається замалий тепер відкат, інфляція, ціни ж зросли, а вони теж купують по теперішнім цінам! Чи може вони ще по тарифу за долар 8 грн.:scratch_one-s_head: І їм те зростання до одного місця, то ясно як білий день, а наживитися теж не погано))
     
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Іншими словами, уся проблема в тому, що ціну на проїзд треба було підняти раніше?;)
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    на літо обіцяли прокат запустити ;) правда вигляд з рекламою в пів колеса але щось близько 1000 грн за рік використання
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а ногами ? я от пару місяців по 1 годині в день в одну сторону правда зранку на роботу ходив і нічо так прогулянка центром зранку десь 6 км по гугл картах виходило пішки , а під настрій і назад так само що найприкольніше маршруткою теж виходило не швидше ну може на 10 хв, пішки 1 годину маршруткою 50 хв ( бо і до маршрутки пройти і почекати її і від маршрутки пройти) мені іноді краще годину йти ніж 30 хв тиснутися в маршруці, ще й без лотореї влізеш в маршрутку чи ні , поламається по дорозі чи ні , вріжеться кудись в когось чи не.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я б сама не проти пройтися центром та при гарній погоді, але мені ще до центру кілометрів 13 як мінімум, а ще робота на кінці Личаківської, тоє не вийде пішки, дуже довго))
     
  8. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    крадено
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Не життя а реаліті-шоу.
    Щойно загорівся двигун маршрутки 31 (Гал.Перехрестя - Вокзал)
    Поки водій бігав з вогнегасником і гасив / як міг/ водії інших маршрутів знімали відео на телефони і лише водій наступної 31-ї допоміг колезі.
    Чекайте любительське відео від персонажів анекдоту "щоб в сусіда корова здохла"
    п.с. доречі, оперативно спрацювали 2і швидкі і 2і пожежні, напевне до 10 хвилин.
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я чула що деякі маршрутки будуть курсувати цілодобово, але за 8 гривень))
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не знаю чи так стосується теми, але наболіло, залізничники плачуть, що люди мало платять, але, зауважив останнім часом, навіть електрички, де великий пасажиропотік, ще у час, коли багато їде людей, виїзджають із 4 вагонами, пасажири там аж стискаються, так можуть і всі не влізти у вагон ( подібне давно спостерігав у 4-вагонних дизель-поїздах на Івано-Франківщині ) чи хтось випаде прямо на колію. Чи надовго таке знущання над пасажирами?
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, не більше двох років.
    Потім не буде вже транспорту. Чиновників та міністрів також. Ніякого, крім своїх двох ніг і техніки від мускільних зусиль людини. Але потім... Людство отримає знання, які дозволять їм літати високо і плавати глибоко, без всяких аквалангів і комбінезонів. І буде один Цар на всіх.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо мова про залізницю, чому саме стільки? Ну і інші недоліки залізниці - не може не нажитися, які напрямки найбільш переповнені, та приносять прибуток - у ворожу Росію.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як вам грядуще, вважаю безпідставне, подорожчання на проїзд у громадському транспорті?
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Недавно почув у новинах, на станції Скнилів було блокування поїздів, у звязку, що не помістилися всі пасажири в електричку Львів - Мукачево, там дали тільки 4 вагони, розумію, їде немало пільговиків та тих, що не хочуть плалити, але якими треба бути оленями, щоб на такий довгий і переповнений пасажирами маршрут дати тільки 4 вагони.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чи хтось відчув і чи приносить це певні незручності відміна маршруту тролейбуса №10, головні мотиви - є майже ідентичний маршрут тролейбуса №9, є багато автобусів, які курсують із Ряшівської в Центр, замало у тролейбусному депо кваліфікованих водіїв.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Німці такі німці шо капєц...
    Львів переробить німецькі трамваї :)))

    Наталя Кулик поширила відео у групі Varta1 - Варта1 ГО"Варта1" varta1.com.ua.


    26 вересня о 11:57 ·
    Обережно, двері не відчиняються. У Львові не можуть виїхати на маршрути німецькі трамваї, які місто ще навесні придбало у Берліні. А усе тому, що коли купляли вживані, але недешеві, вагони чиновники не врахували один нюанс. Двері трамвая просто не відчиняються на деяких львівських зупинках. А точніше на ділянках із підвищенням, які звели спеціально для пасажирів на візочках. Відтак тепер німецькі трамваї не поїдуть ані на Личаківську, ані на Сихів. Не курсуватимуть і вулицею Дорошенка. Куди ж подінуть вагони, за які місто заплатило більше як півмільйона євро? - дізнавалися наші журналісти.

    View: https://www.facebook.com/1459271147684074/videos/484985875240415/
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І сміх і гріх...
    Вже не знають чиновники на чому нажитись, списані трамваї мали би вже взяти безкоштовно.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)