ГройсМАН

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 14 кві 2016.

  1. iso

    iso Well-Known Member

    Так все ж, теза ця вірна, чи ні:
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вірна.

    Шляхи виходу
    - примусово заборонити трудову міграцію /зрозуміло, що це не реально/
    - створити в Україні умови, щоби мінімізувати трудову міграцію /це треба було робити ще передвчора, а наша влада навіть не має реального плану на майбутнє/
    - заставити мігрантів платити в казну всякі побори /що скоріш за все і буде зроблено/
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Все вірно,хлопи,тому й мовлять по-світі же Украіни,як держави Українців реально нема! Є якась напів-незалежна від ЄС і РФ стара УРСР з Модернізованими Кравчуеами,Кучмами,Януковичами іПорошенком.А реальна Галичина з тою своєю назвою могла би бути,як та держава ЄСу,як-то колись Галіція а ля УРСР в складі Австро-Угорщини ,як ті Словакія,Хорватія,Чехія і навіть Румунія з тими мадярами в її складі,а нині незалежною слов’янською (чи то русинською,українською державою і латиницею),але не як та наддніпрянська Украіна-Русь.Росія того ніколи і нікому не дасть.То її суть існування на протязі майже 700 років,тому можемо си заплакати і висмаркатися.На то нема ради!
    Мирно ні рускі ні поляки збудувати Україну не дадуть вже.Зможемо хіба що силою якусь Галицьку Русь,чи то Рутенію,Білу Хорватію...з етнічними європейцями,а не з забембаними хохлами,кацапами,хазарами!Україна вільна стоїть Всім поперек горла!Може то й не тут я про це говорю .Може взагалі й помиляюсь!Але якось так подумалось за фляшкою пива в сонячну і гарячу погоду,що нині є.:sad:

    9B836095-1A9F-4BD8-A0C4-2DEE82AE333D.jpeg
     
    Останнє редагування: 9 сер 2018
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Спершу казали: — Тимошенко насправді — Капітельман!
    Потім знову всі кричали: — Порошенко насправді — Вальцман!
    А потім прем’єр-міністром став Гройсман і всі так дивляться один на другого і ніхто вже не кричить й не ричить… ну, і що тут скажеш? Вже все,як в тій гЕвропі! :angel::angel::angel:
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бо Гройсман взяв і показав. І ще покаже ;) :)
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :good:

    0000gj.png
     
  7. tea man

    tea man 茶人

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гройсману треба зразу підняти ціну на газ до 20 грн/м3
    А то цикає по кілька гривень, аж смішно, шо нє? ;) :)

    ГРОЙСМАН: ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ДОПОМОЖЕ ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНЕ ФІНАНСУВАННЯ
    "Із 6 по 19 вересня приїде місія МВФ і будемо обговорювати питання пошуку компромісу, щоб захистити найперше українських громадян, аби вони не постраждали від цього (підвищення ціни на газ – 5.ua). З іншого боку, виконання цієї вимоги дає можливість продовжувати співпрацю з фінансовим світом заради єдиної проблеми, яка у нас є з вами, про неї треба говорити", – сказав Гройсман, уточнивши, що йдеться про обслуговування зовнішніх боргів.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Державні фінанси співають романси: що показав звіт про виконання бюджету за перше півріччя
    Доказів того, що криза у сфері публічних фінансів України, набирає обертів, достатньо. Відчутний недобір доходів державного бюджету, скорочення видатків, провалена приватизація та фактично спустошений Єдиний казначейський рахунок держави.

    Аби встановити діагноз хвороби, що охопила українську економіку в останні півроку, почнемо з найпростішого – визначимо симптоми.

    Перший, Україна прямує у боргове піке. Цього року ми повинні повернути понад 300 мільярдів гривень за зовнішніми запозиченнями. Виплата відсотків за боргом складає понад 13 % видатків держбюджету. Це майже 4 % від ВВП. Порівняйте: наприклад, видатки на медицину цього року менші – це трохи більше ніж 3,5 % від ВВП.

    Що ж робить уряд? Замість того, аби вчасно напрацювати якісну стратегію повернення боргів, планує бюджет на нереалістичних макропоказниках, робить прорахунки та сподівається виконати боргові зобов’язання за рахунок нових запозичень.

    Насамперед, траншу від Міжнародного валютного фонду у розмірі 1, 9 мільярдів доларів. Ось тільки відновлення програми співпраці з фондом – поки під питанням. Його, до речі, могло б не бути, якби українська влада не імітувала реформи перед українськими громадянами та західними партнерами, а діяла.

    Симптом другий. Протягом останніх 5 місяців суттєво зріс негативний платіжний баланс експорту – імпорту держави. Він становить понад півмільярда доларів. Безумовно, ця ситуація в тому числі негативно впливає на українську гривню.

    Наступні симптоми пов'язані із виконанням бюджету. Уряд недоотримав 5 мільярдів гривень від запланованих у першому півріччі доходів. Є брак коштів від акцизного збору, податку на додану вартість, ввізного мита. Понад 3,7 мільярдів недоотримано від рентної плати за використання природних ресурсів.

    Окремим урядовим гаслом цього року була "Велика приватизація". План надходжень, якщо пригадуєте, був наполеонівський – понад мільярд гривень. Під цей масштабний державний проект урядовці навіть переписали законодавство, Верховна Рада ідею підтримала, аби дати справі поштовх.

    Результат такий: за півроку наприватизували "аж" 50 мільйонів гривень. Це вдвічі менше, ніж за старими законами було приватизовано у цей же період минулого року.

    При цьому тепер першими у планах уряду на приватизацію стоять підприємства цілком прибуткові та навіть стратегічні, продаж яких – сумнівна і небезпечна ініціатива. Чого вартий тільки харківський "Турбоатом", який заплатив державі минулого року чотириста мільйонів гривень дивідендів, чи "Центренерго", який сплатив понад мільярд гривень.

    Очікуваний брак доходів змушує уряд затягувати паски та економити на видатках. І це ще один симптом, який варто вивчити детальніше. Почнемо з того, що паски затягують за звичаєм у першу чергу не собі, тобто не державному апарату чи силовикам, а простим громадянам.

    Яскравий приклад – це посилення вимог до отримувачів субсидій, яке очікувано призведе до скорочення субсидіантів у новому опалювальному сезоні більш ніж на 20%.

    У цей же час вправно і вчасно надходять кошти на потреби МВС, ГПУ, СБУ, заплановані витрати на які зросли відповідно на 20, 23 та 18 %. Не скаржиться на надходження і чиновницький апарат Міноборони. Чого не скажеш про виконання програм Міністерства.

    Так, на розвиток техніки та озброєння за півроку надійшла тільки третина від запланованої суми, а на будівництво і придбання житла для військовослужбовців надано менше ніж 5% від запланованого.

    Це так виглядає урядова підтримка військових? Чи, можливо, Володимир Гройсман забув про власну обіцянку: житло для 1300 сімей військовослужбовців? Прості розрахунки показують, що 38 мільйонів гривень, виділених з бюджету на ці потреби, вистачить у кращому разі для купівлі 40 квартир за столичними цінами.

    Проблеми із бюджетом відчутні і в інших сферах, які уряд означив пріоритетними для реформування, і рішучі зміни від яких мали б стати символом успішності прем’єра. Виявляється, далеко не всі обіцянки виконуються, як і не всі реформи достатньо чи вчасно фінансуються.

    Яскравий приклад – пенсійна реформа. Майже за рік після осучаснення пенсій сталася перша за довгий час затримка із виплатами. Причина – недоотримання єдиного соціального внеску, на якому тримається вся солідарна пенсійна система України.

    Також на дисципліну надходжень впливають і борги підприємств, які склали понад 22 мільярди гривень. До речі, додатковим навантаженням на ПФУ стало і підвищення пенсій військовослужбовцям, перерахунок яких відбувся в ручному режимі заднім числом.

    Помітне недофінансування і в системі охорони здоров’я. Попри перші кроки команди МОЗ у реформуванні первинної ланки, фінансується галузь мало того, що недостатньо, навіть не у запланованому обсязі.

    Недофінансування у першому півріччі становить понад 2 мільярди гривень. Практично не забезпечені медичні заходи окремих державних програм. Субвенція місцевим бюджетам недофінансована на півмільярда.

    Що ж стосується субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, то із планових 625 мільйонів, не надійшло ані гривні.

    Звичайно, є в українській економіці і стабілізаційні симптоми. Це зростання реального внутрішнього валового продукту, збільшення промислового виробництва, номінальної середньомісячної заробітної плати штатних працівників підприємств. Простими словами, економіка стабільно зростає.

    Ось тільки ризики та виклики перед урядом постали настільки складні, а темпи зростання настільки кволі, що ситуація вже у найближчий місяць може кардинально змінитися на гірше.

    Недотримання зовнішнього фінансування разом із дефіцитом надходжень до бюджету неминуче призведуть до скорочення видатків, тобто пенсій, соціальних виплат, скорочення програм. Чи буде в такому разі влада економити на собі – велике питання. Вже в середині вересня уряд має надати парламенту проект бюджету на наступний рік.

    Цей документ покаже, чи зробили прем’єр та його команда висновки із прорахунків минулого бюджетного процесу. Документ також продемонструє, чи знає уряд, як впоратися із викликами, що постали і постануть ще до кінця цього року.

    Ми будемо уважно вивчати кожен рядок, кожну цифру. Будемо вимагати від урядовців обґрунтувань по кожному пункту надходжень і видатків, аби план фінансового життя країни був складений та ухвалений в інтересах людей, а не групи зацікавлених осіб.

    Аби у наступному році, в якому Україну чекають дві виборчі кампанії, державний бюджет не став особистим гаманцем безвідповідальних осіб, що планують залишитися при владі за рахунок коштів платників податків.

    Автор: Роман Семенуха
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А бурштин миють, як і мили...І будуть мити. Бо усім, хто біля цього, добре.
    А пенсіонери хай повиздихають, раз не можуть космічні тарифи тягнути.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ось вам і "складні рішення". Навіщо ж себе обмежувати, коли є планктон, який можна обдирати безмежно, розказуючи про складну ситуацію і великі борги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гройсман визнав, що Україна знаходиться на межі дефолту
    Тре терміново підняти ціни на газ до 20 грн/куб, на бензин до 40 грн/літр і на хліб до 25 грн/буханець. Тільки тоді Україна заживе заможно і щастиво. Шо нє? ;)

    Нам тре привикнути, що дальше нам буде все краще і краще


    View: https://www.facebook.com/tsn.ua/videos/1854126674668494/


    #ЖИТИ ПО НОВОМУ
    #Я вам покажу
     
    Останнє редагування: 9 вер 2018
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та хліб ще можна якось пережити, багато хто його їсть мізер, або зовсім прибрали хлібницю з кухні...А те, що без кінця лізе вгору пальне - це кошмар. Все ж тягне за собою, коли це влітку яйця стільки коштували, що буде під Новий рік?
    Мені здається, що у влади нема хисту для керування, ось чогось їй не вистачає, чи когось з фінансових потоків тре зсадити...Роблять-роблять реформи, як перераховувати - так скільки зробили, а життя людей все гірше і гірше, ще й дефолтом лякають.

    Ну справді, зізнайтеся: хто хоч трохи розправив плечі за останні 3 роки?
    Могу сказати за себе. У нас грошей вистачає тільки заплатити ЖКХ (квартиру та світло і газ на дачі), на їжу (це ще всі абсолютно овочі та фрукти свої), на газ та гараж для машини та щось малим та старим купити. Все.
    Ні на відпочинок, ні на одежу нема нічого. Обірвемося потроху, чи з секонду почнемо вдягатися).
    А якщо захворіти, не дай Боже? Це кредити брати?
    Так це 9 тисяч чистими на двох. А як жевріють пенсіонери, у яких 2 та 2.5 тисяч, ще й субсидії зараз позабирали, хто про них подумає?
    Життя дуже дороге і складне, люди кидають платити ЖКХ, і буде таки глобальний п*ць.
     
    Останнє редагування: 9 вер 2018
  16. manur

    manur Well-Known Member

    За останні 1,5 року я і моя сім"я розправила плечі))))) Бо ми у Варшаві. Молодший син вчиться заочно, якраз зараз на начитці у Львові. 1-1,5-2 місяці попрацює у Варшаві і вже має собі гроші і на науку і на погуляти з друзями. Старший в Чикаго - сам собі файно дає ради. Нарешті знайшов собі роботу, на якій незле заробляє. Ми з дружиною вже трохи навідкладали грошей на утеплення української квартири. Коли в українській квартирі нікого з нас нема, то навіть зимою за газ платимо небагато. Опалення своє, але в коридорі стоїть терморегулятор, який ми наставляємо на 14 градусів. Котел підтримує в квартирі цю температуру і газу багато не йде.
    Крім того, в Україні мені пенсія капає.

    Я розумію, що не можуть всі виїхати працювати за кордон. Але я в теперішній ситуації іншого виходу не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що говорити тим, що захищає наш мир в Україні на сході? Вони розправили плечі?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ОБС. Рівень баби Юлі, розраховано на лохів.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А Борги накопичила Юля та Азіров, за котрих більшість голосувала. Це, любі друзі за безвідповідальне голосування на виборах, де ВИ собі обрали злодіїв, за які зараз треба платити. Так що все по-чесному.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви помиляєтесь, зараз ми таки вибрали білих та пухнастих, боргів не роблять. Долар стоїть, тарифи стоять, розрив між багатими та бідними знижується.
    При Кравчуку фігня була і оце зараз - не знаєш що робити, що далі і надія гасне, особливо як бачиш яких зубрів ставлять на фіскальну службу...
    Їхати заробляти за кордон, чи спонукати їхати дітей?
    Але діти виїдуть назавжди.
     
    Останнє редагування: 9 вер 2018
а де твій аватар? :)