Грип/Застуда

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Koza-Dereza, 31 жов 2007.

  1. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Якщо серйозно то з противірусних препаратів на цей час існують два препарати-ремантадин(вірус типу А) -і таміфлю. Дія інших препаратів типу аміксину, арбідолу не доказана-це дуригріш.
     
  2. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Я теж на самі свята підхватив ГРВІ. Стан препаскудний. Три роки нічого не було-працював імунітет. ПРийшлося попити три дні антибіотики і імунітет як рукою зняло,завалив вірус. Правда високої темпертури немає, але стан ще той. Ходив на роботу,правда тільки наглядав, працює син, він у мене на інтернатурі. Працює красиво,я ним горджусь. Підготовив собі гідну зміну. Не п"ю ніяких лікарств-виробляю імунітет.Дасть Бог за три дні стане краще, головне щоб без таблеток.
     
  3. Nell

    Nell New Member

     
  4. illia

    illia Well-Known Member

    Я проти грипу та інших болячок використовую імбирний чай.
    Спосіб приготування доволі простий:
    у киплячу воду додайте тертий на крупній тертці імбир з розрахунку 20-25г/1 літр води, варіть декілька хвилин (після 5и хв напій набуває лікувальних властивостей), додайте декілька гвоздичок, лимонний сік (з половини середнього лимону), пів апельсини зі шкіркою (попередньо вичавивши у напій сік), настоюйте ще декілька хвилин. Після чого імбирний чай можна вживати із медом, як смачний і прекрасний профілактичний засіб. Особливо у період всяких грипів і тому подібного.
    звідси
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ustal

    Ustal Member

    Ох, і не кажіть. У мене теж раніше таке постійно було. Що не прокмокну, то захворію. Дуже довго з цим мучився, потім віршив попрацювати з свом імунітетом. Почав читати різні статті про віруси в Україні і не тільки. Ось, до речі, хороший virusstop.com.ua , можливо і ви щось корисне почерпнете.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В Україні від грипу померло 43 людини, - Ляшко

    А ви берете і кажете: корона з вірусом...
     
  7. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене було безліч захворюваннь, зі всіма системами організму, зі спиною найбільше, грижі, остеохонроз, невралгія..
    Десятки лікарів, сотні різних препаратів, лік. ефекту практично не ьуло ніякого, як згадаю це був жах.

    Тепер я довіряю тільки бджілкам, проблеми з хребтом вилікував бджоловжаленням, сам собі ставлю бджілок, дідові суглоби, ноги попідліковував.
    Перечииавши багацько літератури, я зрозумів що практично немає хворіб при яких би бжділка не допомогла.

    Так що друзі робіть висновки.
    Всім зичу гарного здоров‘я. )
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    я т
    У мене свій рецепт: натертий імбір з давленими ягідками облепіхі(розмороженої).Воно таке скажене, але півстакани з'їм і допомагає.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Silver bullet, а ви часом імбир не пробували самі вирощувати?

    Шось мене на екзотику потягнуло)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Pasichna Nataliya

    Pasichna Nataliya New Member

    Нам лiкар одного разу пiсля чергового ГPВI порадив пiдтримувати iмунiтет препаратом iнулiн-нео.Вже кiлька рокiв завдеяки препарату наша сiмья не хворiе
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Поки ні. Але якщо клімат підходить, то можна задуматися. :)
    Персик зараз цвіте і йому нічого)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tiona

    Tiona New Member

    Краще поберегти себе кілька днів та відмовитись від фізичних навантажень. Я за простуди намагаюся пити багато чаю з лимоном і Умкалор в обов'язковому порядку. Він ставить на ноги за кілька днів!
     
а де твій аватар? :)