Гра 46. Шерлокхолмсна

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Nikita R, 23 чер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    попрощаюсь з вами до вечора, не знаю точно коли буду, але надіюсь до -1 щодо себе не дійде(
     
  2. heltorn

    heltorn helpline operator

    Я отчаливаю через 15 минут, а вот причалю ли я сегодня - не известно. Но к дд постараюсь быть, даже не знаю точно зачем, скорее всего, игровой дисциплины ради))))
     
  3. Twister

    Twister Well-Known Member

    Еребус мирняха. Відчуття чистого сумління від нього, ніде не заціпило ніщо.

    Іспанка )) На справді не знаю, мирна чи ні. Але якщо ні - то 80% Зю з нею. Бо таке його "вона маф, але вішати пропоную мовчунів" - воно таке напрочуд зручненьке сама для мафа. Вдалося перевести стрілки і повісити мирного мовчуна - добре, а ні - то хоч з підвісу соклана собі алібі.

    Якщо й справді так - то третьою з ними може бути Кохана. А сама по собі Кохана здається мирнішою від Іспанки.

    Мрочкізм мені цього разу подобається. Активна, змістовна. Бентежить лише вимога "от доведи мені, що Іспанка маф". Був момент, я подумала, мафка Мрочкізм хоче моїми та Зю руками і доводами злити мирну Іспанку. Потім подумала, може навпаки, так витягає Іспанку-напарницю. Перечитала тричі. Наразі схіляюся до думки, що начебто й справді намагається розібратися. Але ще піду вночі перевірю ;) Або не я ) Але я б сходила ) І мабудь піду )

    Отже, наразі робоча версія в мене: Іспанка - Зю/Мрочкізм - Кохана/Ука?Багіра?Сашка?

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:03 ----------

    Іспанка, порозмовляй зі мною. Як тобі Зю, Мрочкізм, Ука, Еребус, Багіра зараз?

    ---------- Додано в 17:10 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

    А перше найзмістовніше зазвичай. :dntknw:
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, як класно стрілки перевела. А хто хотів Зю лікувати?;)
    А тепер ти в нас ком?
    Здається, не в одного Зю роздвоєння особистості - і Твісті туди ж :))

    А чого це має бентежити? Навпаки, нормальна реакція. Я теж завжди прошу аргументації (бо від тебе аргументації, чому саме Іспанка маф гравці так і не почули).
     
  5. Twister

    Twister Well-Known Member

    Мені цікавіше, як тобі сама "жертва", тобто Іспанка. Щодо неї є якісь міркування?
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В мене зараз трійка підозрюваних це Зю (оте його заплутування слідів, натяки, що він рольовик -не до добра це), Твістер (аналогічно, що й Зю, та й така напориста дещо манера гри наводить на думку про мафовість) та Еребус (намагається мене злити без будь-яких аргументів).
    Ука наразі видається мирною, наразі її мало в грі.
    Багіра - один пост не показник, але теж мені видається мирною.
     
  7. Twister

    Twister Well-Known Member

    Та я від початку була, але ж треба якось себе прикрити. От повскривалась лікарем і місс Хадсон, тепер вже в що я ком і не повірять мафи. І даремно ;)


    Насправді-то від мене як раз почули. То від Зю власної думки не було.

    Добре, давай конструктивно. Припустимо ти мирна англійка. Я мирна без усяких там припущень. Хто мафи каторжники тобто?

    ---------- Додано в 17:21 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

    А, бачу вже.

    То ми три мафи прямо усі троє, чи "або/або", і хтось не може бути з кимось разом?

    ---------- Додано в 17:22 ---------- Попередній допис був написаний в 17:21 ----------

    А Хэлторн і Кохана?
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я вже сказала, хто каторжники для мене - Еребус, Зю, Твістер. Мда, така категоричність "я мирна без припущень"...

    Твісті, ти ж досвідчений гравець. От не повірю, що ти , справді будучи комом, отак би палилася в перший же день.

    ---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

    Для мене всі троє мафите (як варіант є пара Твісті-Зю, Еребус мені маф на 80%, хоча він до вас непогано пасує).

    Хел обережно пише. Якщо виходити з логіки, що ведучий зробив заміну не просто так, значить замінялася роль не просто мирного, а рольовика. Але на плохіша він мені не схожий.
    Кохана мені видається мирною (мафських замашок за нею не помітила).
     
    Останнє редагування: 25 чер 2013
  9. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ну що я можу зробити. Такий вже статус дістала )

    На те і розрахунок :mocking: Може палюся, а може справжнього кома захищаю. Як справжній ком мені не вірить - то перевірить, а оскільки я сама собі вірю - то перевірю когось ще.

    Можете побажання писати, кого пропонуєте перевіряти.
     
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Я, як завжди, розгубилася. Вже котра гра, а я так і не навчилася грати перший день :sad:

    Дивлюся в сторону Зю.
    Це в які такі сіті, поясніть нубові, бо я не в'їжджаю.
     
  11. Twister

    Twister Well-Known Member

    От усе б було добре. Я б відмитила собі, що ми зійшлися у поглядах, вирішила би, що ти швидше мирна...

    Якби не було вранці цього:

    Що саме зробила Кохана між вранішнім твоїм дописом і теперерішнім, що з "фіг розкусиш" стала мирною 100%?
     
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Народ, ви взагалі визначилися зі своїми кандидатами на петельку? Я щось вас читаючи двічи змінила думку з приводу чиєїсь мирності-мафості... Мдя..

    ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:54 ----------

    Пішла я вечерю готувати. Не вішайте мене, будь ласка, я ще вам знадоблюся ;)
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А де я стверджувала, що вона мирна на 100%? Твісті, не приписуй мені того, чого я не казала. Вона мені видається мирною наразі.
     
  14. Twister

    Twister Well-Known Member

    Та не суттєво. Ти вранці не могла визначитись, а потім змогла. Яки саме допис Коханої тебе переконав? Чи то не допис Коханої був, а просто в тебе вільні місця для підозрюваних скінчилися?
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я своїх головних підозрюваних оголосила вже кілька разів. Не розумію, чого ти вчепилася зараз до того, що я не підозрюю Кохану. Хочеш на неї стрілки перевести? Зрештою, зараз є більш підозрілі суб"єкти, тому розгляд її кандидатури можна залишити на завтра (та й не так багато вона написала, щоб можна було стовідсотково сказати, хто вона є -стовідсотковий мир чи маф. Але ніяких підозрілих порухів з її сторони я не помітила).
     
  16. Twister

    Twister Well-Known Member

    Пояснюю чому. Бо мирний в своїх підозрюваних так вперто певненим бути навряд чи може. От упертися в три імені (причому саме ті три, які щось сказали проти тебе) і жодного припущення тепер в сторону. Враження таке, що аби не дай боже не накликати на себе зайвий голос.

    А ти ж розумієш, принаймні в одній кандидатурі в своїй трійці ти помилилася. Бо я мирна. А тебе це не бентежить зовсім.

    Мені ось що цікаво. Зю і Іспанка ніби то підозрюють один одного. Готові один проти одного проголосувати?
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А для чого? Я проти тебе збираюся голосувати. Зю може голосувати як забажає.


    Не боюся того, що проти мене голосуватимуть. Я вже казала, в мене совість чиста. А от щодо моїх кандидатур - я їх назвала не через те, що вони мене назвали своєю підозрюваною, а через те, що їхня поведінка мені видається підозрілою.
     
  18. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ага. Ну, ти мене заспокоїла. Зю тебе "спіймав", але не хоче проти тебе, хоче мовчуна, ти Зю називаєш першим у трійці, але не хочеш проти Зю, хочеш проти мене. Здається в одну пару я таки методом тика потрапила.

    Третій хто - я досі не розумію, але голосування розставить все по своїх місяцх. Погнали.
     
  19. Twister

    Twister Well-Known Member

    І с п а н к а (10 символів)
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Twister.......
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)