Гра 46. Шерлокхолмсна

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Nikita R, 23 чер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    За нашими основними правилами, якщо нічия, то висить перший гравець, що набрав голосів проти себе. Нікіта ніяких додаткових пояснень не давав, то і нічия виходить неможлива. Тільки якщо всі пропустять голосування!
     
  2. heltorn

    heltorn helpline operator

    7 на 3. если ничья, то завтра 6 на 3, если ошибемся, то 5 на 3. Если 5 на 3, то еще одна ошибка и точно ласты склеили. Так что, категорически предлагаю сегодня ничью.

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:03 ----------

    Оппа, придется еще основные правила пойти почитать. Спасибо.
     
  3. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Щось ти така сміла?
    Коли ти мирна, то зазвичай ти хвилюєшся... В цілому Іспанка поки що для мене перший кандидат на підвіс!
     
  4. heltorn

    heltorn helpline operator

    А может реально, пропустим все голосование первое? Кто что думает? Баланс он ведь... того, как на ладони.
     
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Я би спробував все ж пошукати мафа, бо з дописів в мене підозру викликає Іспанка. Ну почекаємо, хто що думає про це?
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А хто сказав, що я зараз не хвилююся? Хвилююся, думаю, проти кого голосувати. Не в моєму стилі, будучи мирною, кричати "я мирна, я мирна". Я сказала це раз і більше повторювати не буду. Хочете вішати - будь ласка, але це буде мінус для мирних.
     
  7. heltorn

    heltorn helpline operator

    А по парам и не непарам тут спецы есть? Типа, Твисти и Зю - не пара ибо мафыэээ, каторжники, не палятся так набрасываясь сразу на одну жертву. Ну и Эребус не пара, остается понять не пара к кому)))
     
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    я про те саме подумала. З іншого боку, Зю - від нього можна очікувати всього, що завгодно.
     
  9. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Тому даю зараз. Нічия це нічия. Все живы.
     
  10. heltorn

    heltorn helpline operator

    В общем, я пока за ничью. Но так как меня уже привлекали к ответу, и ни раз, и ни на одном форуме, за неспортивное поведение, заключающееся в желании обойти правила, я, пожалуй, настаивать не буду.
    Сам могу и не проголосовать, так как вечером буду занят, не обессудьте. И вообще жду свою путеводную звезду - Твисти. Ну или Зю, на крайняк.

    ---------- Додано в 13:21 ---------- Попередній допис був написаний в 13:19 ----------

    Зю бояться - в мафию не играть, за Ювентус не топить.. ну и т.д. :)
     
  11. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Тільки Мілан - тільки перемога!)))

    Не пара до тебе стовідсотково :)))
     
  12. heltorn

    heltorn helpline operator

    Согласен.

    И тут согласен.

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

    Такая тишь. Пойду пока в раздел Еротичні фото...
     
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Здорова, людішкі )
    Маю пів годинки часу.
    На рахунок мною прочитаного і вами написаного:
    Зю - мир. ггг чому? я сама не знаю, але Зю мир :)
    Твісті теж мирняха :)
    мрочкізм - не знаю її, бо граю з нею вперше, але поведінка більше мафська ніж мирна.
    Еребус - мафло, яке наглим образом намагається злити мирну Іспанку.
    Ука - женщіна загадка. Писала не багато, нічого не можу поки вирішити. Розумна, тому може бути і мафом.
    Решта мовчить. Серед трьох мовчунів може бути як мінімум 1 маф.
     
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    На рахунок кладуть гроші! :))) Може "стосовно" прочитаного все ж? ))))

    А ось і пара до Іспанці знайшлася! Коротше поки що двох мафів маємо: Іспанку і Любіму! ;)

    ---------- Додано в 15:21 ---------- Попередній допис був написаний в 15:19 ----------

    Ви прямо містер "Згідність"! :)))
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Бурхлива у тебе фантазія, Еребусе. Але цього разу пальцем в небо. Звісно, тобі як мафу вигідно злити мирну. Але ви з Твісті дуже вже палитеся тим, що вдвох на мене бочку котите.
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    а Еребус крім того, що маф, щей задрот :)))

    ---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:31 ----------

    а це хто така? ;)

    ---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

    Блін, де Багіра І Сашка? Багіра, між іншим є зараз он-лайн, але ніц не пише. Підозріло зачаїлася...

    ---------- Додано в 14:40 ---------- Попередній допис був написаний в 14:38 ----------

    Ну що ви всі в засадах! я туту обідом своїм пожуртвувала, щоб щось почитати-написати, а ви мовчите...
    Всьо, буду після 19-ї.
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Якщо ти маф - то так. Якщо ти мирний, то мафам до лямпочки твоя репутація, на жаль, ну або хіба мафи - твої добрі колеги, які підтримають в будь-якому випадку. Звісно, якщо ці колеги ставлять вище особисте над командним.
    А гра - командна.

    Як на мене, то це не докази, а швидше припущення, і не найсильніші при чому. Ну, то твоя справа, ясна річ, погоджуватися з Твісті чи ні, я просто думала, що у тебе є ще власні міркування.
    Коли я написала, що ведучий все повідомить, сіє був сарказм, знову ж таки, хотіла почути твою думку.
    О, за це великий респект, ким би ти не була - мафкою чи мирною. Бо гра якраз і цікава, коли багато пишуть, мовчуни взагалі лише збивають з пантелику. :good:

    От минулої гри Іспанка якраз і зберігала спокій і при тому була мирна.
    Я не схильна вважати її мафкою, але всяке може бути.
    А може вони навпаки якраз і хотіли своєю поведінкою спровокувати таку реакцію - мовляв, не можуть вони бути такими явними мафами? Хто що про це думає? Зю в моєму серці зродив підозри виключно багатоликим вскриванням. Твісті...Ну, не викликає довіри, але з іншого боку вона пробує грати, зондуючи всіх на предмет мафськості.

    Я мирна :) Просто не мовчу, аналізую, чіпляюся, граю, врешті-решт :)

    А з ким тобі Еребус стає в пару? Мені ні з ким наразі, він схожий на такого собі веселого активіста, який з запалом кинувся у гру. Хоча...Може бути і мафом, якось дуже швидко звинувачує у мафськості всіх, хто накотив на нього бочку.

    Ука, на мою думку, грає так же, як і минулого разу, рівномірно і виважено. Думаю, вона мир.

    А от добродій heltorn - не знаю, маф чи мир - але справляє враження "тертого калача" і просто дуже сильного досвідченого гравця. Мені було б дуже цікаво почути його міркування.

    Висновок: нікому вірити ніззя :)))
     
  18. heltorn

    heltorn helpline operator

    Твисти зашла, повисела в теме заленым квадратиком и ушла, ничего не сказав. Жаль.

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ----------

    Пони, а пони, а ты точно бессмертная?
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member


    Багіра старається вас перечитати і розкусити) і крім того в неї на ноуті полетів віндовс, а з чоловікового компа сидіти зовсім некомфортно, ну що за інтернет не на дивані чи в ліжку???
    між іншим, Кохана, коли ти починаєш на когось активно нападати чи провокувати - то даю 80% що ти маф! якщо наведеш на себе мою підозру, то не злізу з тебе (не буду така соромязлива як в грі в реалі)

    поки ще не розібралася з вами.. от Зю неможна випускати з виду, то я вже знаю)
    але покищо він мені на 60% мирний, власне тому що в минулій грі він себе вів типу - ми тут всьо порішаєм, мафів швидко зловим і тд., був більше зосереджений зовнішньо...а зараз навпаки, взяв усі ролі (мафом був з тим обережніший) і налаштований "внутрішньо", типу лялякає про себе більше
    ну але хз, може то я собі логіку придумала, а Зю просто ляпає язиком))) з виду поки невипускаю
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Рівно доти, доки хтось на моє безсмертя не зазіхне - шнурком або підступним нічним вистрілом у спину :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)