Гра 46. Шерлокхолмсна

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Nikita R, 23 чер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А ось тут промах, Твісті. Мирна англійка я:)
     
  2. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Да, Испанка попалась в мастерски расставленные мною сети )))
    процентов на 90% готов её голосовать.

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:16 ----------

    10% Фокси
     
  3. Twister

    Twister Well-Known Member

    Слух, ну

    1) ти маєш знати, що імітую бурну діяльність (таблиці, теорії тощо) я тільки і лише мафкою

    2) мирна ти набагато більш конкретна і усілякі "50/50", "незрозумілий наразі" і "фіг розкусиш" тобі мирній непритаманні.

    Коли тобі є що скзати, ти кажеш, коли нема - то мовчиш, а воду не ллєш.
     
  4. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Полностью согласен с Твисти.
    плюс пункт номер три: не похвалила Зю, а сразу посчитала его подозрительным лишь за то, что Зю ведет себя подозрительно.

    ---------- Додано в 22:34 ---------- Попередній допис був написаний в 22:30 ----------

    Но, вот, тут, понимаете какая штука ... в первый день мочить мафа не интересно, их и так мало, трое против семерых. В первый день нужно мирного овоща валить, а активного мафа лучше проверить. Чем я сегодня ночью и займусь.
     
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    porque?
    Ніби мовою нормальною пишу)
     
  6. Twister

    Twister Well-Known Member

    Я згодна овоча. Но мафського. Так краще для усіх одночасно. Мирним зайве право на помилку і мінус мавпа з гранатою у вирішальний день. Мафам не треба витягати свого і палитися зв'язками.

    Так що давай здавай мафського овоча і вважай, що ми домовилися.

    ---------- Додано в 00:10 ---------- Попередній допис був написаний в 00:07 ----------

    Французько-російський словник каже, що

     
  7. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ну то з іспанської...
    Але там здається правильно би було написати: "por qué?" Але я ж Лестрейд-англієць, мови Вашої не знаю)
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Найбільшу підозру в мене викликає Зю. І досить підозріла Твісті.
    Зю вскрився мафом - і в кінці допису натякнув, мовляв, це прикол, я насправді лікар. Чесно, мені це виглядає так: маф вскривається мафом в жартівливій манері, щоб звести це просто до приколу, до стьобу, щоб усі подумали: ну не може маф вскритися отак запросто, це просто гон,а Зю - мирний. Водночас Зю вводить другу іпостась - лікаря, щоб остаточно заплутати публіку і переконати у своїй мирності. Швидше всього він очікує того, що прийде справжній лікар і скаже: та блін, я ж лікар. І цим підпише собі смертний вирок - бо в такому разі мирного лікаря грохнуть, адже, за правилами, він не має права лікувати сам себе. Тому мирному лікарю в перший же день відкриватися - це харакірі просто. Потім Зю вводить іпостась третю - комісара! Теж викликаючи того на розсекречення бодай якимось натяком. Комісар мафам страшніший, бо може легко побачити, хто є хто. Тому полюють в першу чергу на кома. Це просто не може бути, щоб такі зигзаги витворяв мирний. Зю, ти приміряєш образ місіс Хадсон чи вже спинишся на досягнутому?
    Відповідно, Зю - маф, який намагається викрити лікаря або комісара, і обирає для цього стратегію, за якою правда всім іншим видаватиметься настільки абсурдною, що ми швидше сприймемо її як брехню, а тому, за планом Зю, ніхто не мав би вірити його словам про мафа.
    Або ж Зю - це мирний, якому дуже і дуже нудно, а тому він обирає таку-от ну дуже ризиковану стратегію як для мирного (вскриватися мафом, потім - лікарем, потім - комом і т.д.).


    Через оці слова, що:
    - та ще й звернені до Зю - під мою підозру потрапила Твісті. Блін, от я не вірю, що лікар, який знає, що не може лікувати себе, так легко вскриється. Не вірю і край. Правда, потім Твісті переметнулася до ролі місіс Хадсон, ну хто зна, хто зна. Тут маю теж певні міркування, яка свідчать вже про мирність Твісті, але притримаю їх при собі наразі.
    Відчуваю, що коли Зю - маф, то мені довго не жити через цей пост, якщо мене не полікують.
    З іншого боку, якщо Зю - не маф, то я цим постом ставлю себе під загрозу вже з боку мирних.
    От і нафіга було писати? :haha:
     
  9. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Ну да, а Доктор с Комом - два глупых оленя, которые толпой побежали вскрываться, как только Зю вскрылся одновременно и Доком и Комом ))) Почему вы до сих пор не вскрылись, я спрашиваю! Постепенно, во мне начала появляться вера в человечество. Молодцы, что не вскрылись )))))
     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    А якщо просто люди імпульсивні?
    Для мафа я бачу суть в такому почерговому вскриванні під різними личинами - є шанс виявити лікаря, кома або ж найбільш загрозливих мирних.
    Для мирного я не бачу логічних пояснень такої поведінки, хіба що це прикол і бажання потріпати нерви мафіозо. Але це якось тоді геть некомандно з боку мирного - бо така поведінка може спровокувати кома перевірити Зю. Якщо Зю мирний, то нащо ж тобі, Зю, провокувати такі речі?
    Не виключаю, що це може бути просто прикол і нестандартне ведення гри - гаряче сонце, коктейлі, синьйорити, Рим, грайливий настрій ... Але це дуже і дуже змахує на мафські штучки.

    ---------- Додано в 01:39 ---------- Попередній допис був написаний в 01:33 ----------

    Я дуже перепрошую, але в нас хіба в списку є такий гравець?
    Чи це мафія вже Ірен Адлер внєдряє сюди?
    Зю, якщо ти мирний і обрав ТАКУ тактику, ну то це просто капут. Для чого так грати, будучи мирним?

    ---------- Додано в 01:42 ---------- Попередній допис був написаний в 01:39 ----------

    Я, наприклад, в декого знайшла легкий натяк :) Правда, швидше інтуїтивно, ніж логічно.
     
  11. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Никто, будучи в здравом уме, не будет меня проверять в первый день. Нет смысла. Если я действительно маф, то рано или поздно, это станет понятно и так. Если я мирный - аналогично.
    Потом, не забывай, что я и сам могу быть Доктором или Комом.
    Это у меня развлечение такое. Помимо основного мероприятия, в качестве факультатива, я предлагаю угадать кто Зю.

    ---------- Додано в 01:53 ---------- Попередній допис був написаний в 01:52 ----------

    Как насчет мочить молчунов?
    Есть явный маф Испанка, но её жалко.
    Ты что выбираешь, линчевать в первый день гарантированного мафа или чикнуть молчуна? во втором случае 50х50, но зато благородно!

    ---------- Додано в 02:02 ---------- Попередній допис був написаний в 01:53 ----------

    Я не обратил внимание, что Фокси не играет ... унаследовать её 10% никто не желает? ))) Пока добровольно, утром в приказном порядке кого-то осчастливлю.
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    :mocking:
    Якщо дотримуватися такої логіки, то і лікарю нема сенсу лікувати, і кому перевіряти, і дівчинці забалакувати учасника (якщо дівчинка є) і т.д. - бо все і так колись стане відомим :)
    Якщо прикласти ці слова до будь-якого учасника і гри в цілому - то нащо нам взагалі рольовики? :)

    Можеш, але я маю сумніви, що ти хтось з них :) Якби хоч вскрився лише кимось одним, то ще куди не йшло, а так... Підозріло.
    Можна просто Зю підвішати і ведучий нам сам все повідомить :tongue:

    Якщо мирні замочать мовчуна, а мафи вночі пообіцяють грохнути теж мовчуна - ми теоретично отримуємо на всіх додатковий день гри (а тобто і задоволення від гри). Щоправда, серед мовчунів може бути рольовик - а вони на вагу золота, враховуючи їх мізерну кількість. Приходить на другий день мовчун-рольовик - опа, а за ним вже поминки справили. Інший аспект - я не вірю, що мафи теж грохнуть мовчуна. Навряд чи вийде укласти джентельменську угоду :)
    Хто гарантований маф на твою думку, Іспанка? Розкажи, доведи, аргументуй :)
    Я наразі не бачу в Іспанці ніц мафського, абсолютно.
    Твістер, до речі, теж чомусь на Іспанку бочку котила, ну і на мене теж котила, мушу визнати. Шкода, що з Іспанкою в них вийшов короткий діалог, ніц не можна виміркувати з того. Твісті я теж підозрювала, про що вже писала.
    А тому, будь ласка, прошу мега-потужну аргументацію, що Іспанка - то маф.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2013
  13. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Даю слово ...
    Даже не важно кто я, маф который сдержит слово или мирный, который лично будет не в состоянии сдержать слово, однако мафы не упустят возможность в оказании посильной помощи дабы сохранить мне репутацию честного человека, хозяина своего слова, пусть и мафа.
    Твисти ж выше уже написала. я полностью согласен с её доводами.

    Можна просто Испанку підвішати і ведучий нам сам все повідомить))) это даже круче самого мощного мега-аргумента.
    Ну смотри, исходя из того, что ты писала до этого http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=2567353&postcount=46 такое поведение ролевика не логично ибо мафы имея 100%ную инфу кто я, мочат меня ничем не рискуя.
    Поэтому, я в равной степени могу быть кем угодно:
    1. маф - 25%
    2. Док или Ком - 25%
    3. простой мирный - 25%
    4. миссис Хадсон - 25%
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мені є що сказати- Твісті мафка разом із Зю :) Не в моїх правилах сидітися і відмовчуватися, як мовчуни. Маю підозру-я її висловлюю.

    Окремо має бути :) Я з тобою давненько не грала, твоя манера гри мені призабулася, наразі приглядаюся до тебе.

    Ай-я-яй. Злити мирну хочеш? Некрасиво, Зю, некрасиво.
     
  15. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Вместо SHMILY играет heltorn

    Голосование здесь и сегодня.
     
  16. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Як ТАК давненько не грала, коли ми грали минулого разу :)
    Хєх, мафіозі ти, Іспанка... схоже на це...
     
  17. heltorn

    heltorn helpline operator

    Играет это сильно сказано. Присутствует скорее. :tongue:
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, старина Хел :) Чекаємо-чекаємо.
     
  19. heltorn

    heltorn helpline operator

    Что там по балансу, есть смысл ничью расписывать в первый день?

    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

    Ну, допустим, не такой уж и старый...
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Тебе минулого разу швидко кокнули:) Можете вішати, перевіряти- любе-голубе. Я не боюся, в мене совість чиста:)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)