Гра 46. Шерлокхолмсна

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Nikita R, 23 чер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От чесно, я хоч вбий в Коханій мафа не бачу. А що, краще було мати два трупи?

    Розтлумач мені на пальцях, в чому очевидність.
     
  2. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Вчера всю ночь и сегодня все утро этим занимался. Фокси еще очень сильно помогла в открытую защищая Кохану приводя против Хэла вообще какие-то чудовищные доводы. Ну да ладно, значит не судьба. Тем более, сейчас объяснять в сотый раз почему Кохана маф будет глупо ибо мы уже проиграли.
    Уехал на футбол. Сорри за резкость в предыдущем сообщении. Всем спасибо за игру.
     
  3. Twister

    Twister Well-Known Member

    При чому тут "краще", якщо життєво необхідно було сьогодні вішати мафа, бо вирішальний день?

    Піду нап'юся.
     
  4. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Ничья - победа мафии в ЛЮБОМ случае, даже если среди нас останется даже броник с доком ибо в раскладе 3на3 и ничьей при равенстве голосов, мы НИКОГДА уже не сможем повесть никого из мафов, а они, хоть со второй, хоть с третьей попытки, но добьют даже броника которого лечит Док. Сейчас уже даже не важно кто маф Кохана или Хэл ибо ничья эту дилемму делает неактуальной.

    ---------- Додано в 21:30 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

    Теперь то хоть понятно, что Багира маф?
     
  5. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Шлите мне НД в личку.
     
  6. Twister

    Twister Well-Known Member

    Якщо ця ніч буде безкровна, то ще зможемо. Але то пусте, бо Іспанка спіймала клин, і навряд чи її попустить.
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ну та блін, я то розумію, що по-оленячи поступила...Треба було голосувати відразу, а не чекати голосу Багіри, якого і так не було. Не вірю, що Кохана маф, але мабуть треба було проти неї голосувати. Так би підвісом знали..Прально, Іспанка не може нормально думати, якщо в неї в голові цілий день якась фігня..
    Мирні, вибачте оленя.

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

    О, Твісті шарить..мене заклинило конкретно..Я вже не вірю нікому крім себе.
     
  8. Twister

    Twister Well-Known Member

    Мені намагатися тобі щось доводити, чи краще облишити?

    Мені є що сказати, але я боюсь навіть починати. Я просто аж вдчуваю, щи ти будь-яка моє слово сприймаєш в штики. Ну послухай Зю, як мене не слухаєш. Будьласочка!!
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Давай Твісті, я слухаю. Чесно, в мене зараз параноя. То Іспанку дружньо намагалися злити, а тепер Іспанка має долю гри вирішити, бо всі вже вірять мені. Я готова вислухати всіх. Зю я вже почула. Тепер хочу тебе почути.
     
  10. Twister

    Twister Well-Known Member

    Дивись. Я також не одразу повірила, що справжній ком сам Хелторн. Завжди, коли мене мирною перевіркою називають, найперше що лізе в голову - чи не "купують" так.

    Але по-перше, у Хелторна в 2 день дуже чітко видно, як саме він строїть міркування, і там таки він виходить з твого мирного статуса. Причому, видно, що інших статусів він не знає ще. Ну, видно, справді. Знайди, де він виводив, що ви з Коханою не пара.
     
  11. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Утро. Все живы.

    Вторая часть марлезонского балета
     
  12. Twister

    Twister Well-Known Member

    А по-друге, Фоксі просто жахлива. Її аргументи на захист Коханої - то просто вона упивається з радості, що немає мафської перевірки. Ну там емоції прямо. Ну відчуй!!!
     
  13. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Все в игре. Ночь

    ---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    Утро. В игре всё те же
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мать моя женсчіна....

    Такс, я ото перечитаю зараз і піду голосувати, бо від завтра мене не буде багато онлайн.
    Мда, було таке...
     
  15. Twister

    Twister Well-Known Member

    О. Раз ще є сенс, тепер навіть я тобі знайду.
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Твісті, твоя думка - добивати Кохану зараз? Підвішувати її?
     
  17. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Господи ...
    Багира пришла на сайт перед голосованием, но не голосует и оставляет ничью устраивающую мафов. Значит сама 100% маф.
    Фокси в ОТКРЫТУЮ защищает Кохану. Если ты Испанка ни в чем не уверена ,то Фокси наоборот, УВЕРЕНА, что Кохана мир, а Хэл маф. при том, говорит, что у проверках Коханой больше логики, которой на самом деле, там нет вообще никакой. 100% маф.
    Кохана 100%ный маф хотя бы из-за того, что Маф Фокси вытаскивает её из петли в дуэле с Хэлом.
    НИКТО из тройки Кохана, Фокси, Багира, за ЧЕТЫРЕ дня, даже не попытался искать мафов.
     
  18. Twister

    Twister Well-Known Member

    Дочекатися, доки назвуть перевірки. Обидва.

    Зможеш?

    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 22:12 ----------

    1) Якщо Хелторн маф, нащо йому доводити зайву непару між двома мирними, яку крім нього взагалі ніхто більше не бачить?

    2) Довів непару Іспанка-Коханая, але варіанта, де Іспанка маф - нема. Я тому дивувалась, але якщо ти перевірка - то логічно саме це.
     
  19. heltorn

    heltorn helpline operator

    Я так и не понял, что вы замутили, но моя проверка, Зю - мирный.
    Будем дальше топтаться?
     
  20. Twister

    Twister Well-Known Member

    Далі. Я розпитую його, чого він розставив знаки саме так. Він пише:

    Тут.. емоційно видно, що він не підтасовує якийсь зручний варіант, а справді не знає статусів. І мене тут підозрює на повному серйозі, і його не бентежить писати мені це прямим текстом, а мафа би бентежило, бо наживається ворога. І таки нажився, ти ж бачила, я у 2й день на сторону Коханої стала, фактично, зняла її з підвісу.

    Так що дуже логічно, що побудувавши такі трійки він саме мене перевіряти і пішов.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)