Гра 46. Шерлокхолмсна

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Nikita R, 23 чер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка



    А погода сьогодні чудова, панове!
    Як щодо прогулятися?
    Кажуть, неподалік Гримпенської трясовини зараз чудові пейзажі... Від коли те чудовисько пристрелили, там тепер зовсім безпечно. Якщо, звісно, в трясовину не лізти.
    Хто зі мною на прогулянку?
    [​IMG]
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Звичайно :)
    Але я цього разу справді мирна. Дуже цікавий допис в Зю, якось так не по-англійськи стримано, а по-італійськи пристрасно кричить людина, що вона - маф о_О Я ще такого не бачила :) Навіть не знаю, які висновки з цього робити - або мирний прикалується, або маф таким чином відводить від себе підозри, тим не менше, повеселило :)

    А оце мене засмутило:

    І я, через якісь переконання тої місіс щодо наявності сиру, спати лягала го-лод-на! Голодна, ви уявляєте? На прийомі в королеви ледве стрималася, щоб не побігти стрімголов до столу з чаєм *гірко плаче*
     
  3. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    В связи со сложными погодными условиями первое голосование переносится на завтра, вторник, 25.06.
    Enjoy a long first day, ladies'n'gentlemen
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Первое голосование переносится на вторник, 25.06.
     
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А Кохана, как бе тойво, не записувалась шолі... :))) Бєз мєня нєня женілі :)
     
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    поздно, закомпастировали
     
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Якщо чесно, не маю зараз достатньо часу. Тому, якщо готові отримувати від мене пару дописів за день, то можу лишитися для баласту. ;) І крім всього ну просто терпіти не можу пригоди Шерлока Холмса :)))
     
  8. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Маф Зю решил вести себя подозрительно, что бы этим сделать себе алиби )))
    Такая тактика давно опробована. Мирные днем ни линчуют и даже Ком не проверяет т.к. все думают, что настоящий маф не может вскрыться мафом сразу. ..нет, Зю конечно и это может, но сообщники не позволят. А ночью, настоящие мафы тоже не мочат т.к. прекрасно понимают - зачем мочить того, кто уже вскрылся мафом? его ж можно следующим днем на линч толкнуть. Исходя из всего этого, могу с вероятностью 9к10 заключить, что кем бы ни был Зю, а минимум три дня протянет )))

    Говорите сразу кого лечить, пока я не ушел.

    ---------- Додано в 18:25 ---------- Попередній допис був написаний в 18:21 ----------

    Сейчас все такие. Летом мафия в щадящем режиме - 5-7 сообщений в течении 30 минут в день. И все равно мафам копец. Но тут уже я виноват, сразу сдался ((( просто надоело уже вечным мафом быть.

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

    Вообще, раздвоение личности это прекрасно! Некоторые люди не обладают и одной, а некоторые везунчики, становятся счастливыми обладателями сразу двух и более личностей ... чем больше - тем лучше разумеется.

    ---------- Додано в 18:35 ---------- Попередній допис був написаний в 18:26 ----------

    Предлагаю мочить ибо молчунов, либо того, кто кажется самым мирным.

    ---------- Додано в 18:36 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

    Жаль, новичков нет, а то бы еще их предложил.
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ох, Зю, ти дуже багато ролей на себе береш :)
     
  10. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Мне не привыкать ))) Давно пора брать больше, но уже ничего не осталось, все забрал ...

    ---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:21 ----------

    Ладно, раз ни тут, ни в маф-чате никого нет, то пойду и я.
     
  11. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А ось треба знайти! Чи ти мафло і просто шкаєш собі виправдання, що мало дописуватимеш, бо не хочеш палитися?
     
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Що значить треба? На роботі доступу до інтернету я не маю. Лише вдома ввечері. Тому і попереджаю :)
    Вова, ти колись пам"ятаєш, щоб я боялась палитися? ;)

    ---------- Додано в 20:46 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

    А це хто?
     
  13. Twister

    Twister Well-Known Member

    Дякую!!

    Бо щойно повернулася с Темзи, аж бігла аби встигнути ))
     
  14. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Какой-то новичок. Щас глянула, у нее было первое и единственное сообщение в теме записи.
     
  15. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ага )) Саме так і є ))

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

    Давай так. Ти відверто зізнаєшся, що мафиш, а ми вішаємо тебе останню з вашої команди. Або передостанньою, якщо Зю з вами ))
     
  16. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    запросто. Після одного-двох днів вже вималюється картинка і стане щось ясно. Правда, згадуючи, як майстерно Зю злив Сашку минулої гри, побоююся, що можна буде й не відмитися...
     
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А хто ще не відписався?
    Багіра, Сашка та новачок?
    Нікіт, а вони взагалі підтвердили що грають?
     
  18. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Играйте спокойно. Если кто потеряется, будет вовремя сделана замена.
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Доброго вечора, леді та джентельмени! Мдам, цікава картинка вимальовується. Наразі мені не подобається Зю (порівняно із минулою грою - довіри не внушає, бо якось аж занадто легко вскрився мафом та ще й натякає, що док). Зю заплутує всіх і це завжди насторожує.
    Мрочкізм - 50/50, моя чуйка щодо неї наразі мовчить.
    Твісті - мирна Твісті не в такій манері грає, моя більш багатослівна, сипле списками і теоріями (в принципі, тут ще нема з чого списки й теорії будувати, але наразі підозріла). Плюс ще й натякала, що док.
    Ука наразі видається мирною.
    Кохану фіг розкусиш (я навіть дивлячись їй в очі в реалі не завжди можу сказати, хто вона є). Треба за нею слідкувати уважно.
    Еребус мені незрозумілий наразі.
     
  20. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ааа, жерсть, Іспанка мафить :haha:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)