Гра № 44. Модераторська

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Nikita R, 6 гру 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. heltorn

    heltorn helpline operator

    Подтверждаю. Мафы тебя сливали, т.к. почуяли, что ты их не отпустишь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Aneko

    Aneko Well-Known Member

    Спасибо! :blush:

    ---------- Додано в 14:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    Только не мафом! Найн! :facepalm:

    ---------- Додано в 14:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

    Та отож!

    Вообще часто, действия людей нельзя объяснять логикой. Очень много "человеческого фактора". Игрок, всецело ставящий на логику, частенько оказывается в проигрыше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    льзя....

    добре...будеш маньяком.......
     
  4. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Ню-ню [​IMG] Надеюсь, у меня будет возможность не остаться в долгу. [​IMG]

    ---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:16 ----------

    Прослезилась :cry:
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Блін і мала ж я чуйку на Зю з першої ж ночі, так ні всі - "Зю в свому репертуарі", " Зю як Зю".
    Нуууу, як скажете, вам видніше.... А логічно в нього фіг шо доведеш - понаписував стільки всякого різного, що дідько ногу зломить :)))

    Але мені сподобалося. Візьмете ще пограти?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Ну с этим я не согласен. Для того я Хэла и спасал, что бы его днём повесить если я умру. Почему Анеку повесили для меня загадка, впрочем Зю мог любому голову заморочить. :)

    ---------- Додано в 16:32 ---------- Попередній допис був написаний в 16:29 ----------

    Это главное, всё остальное вторично. Главное что все выложились. :)
    Перси, а мне очень понравилась как ты играла.

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

    Счас, дал бы я тебе пропасть! :)

    ---------- Додано в 16:36 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

    Согласен. Похоже я так же буду играть как они если мне маф выпадет. Вопрос решён. :)

    ---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    Дзякую. :)

    У мирных шансов не было, если в негативах ты, Зю и Иванка. В принципе любой из вас в одиночку мог игру сделать. :)

    ---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:39 ----------

    Фокси!!! Ты всё правильно сделала! Дали пушку, мочи! Я без тебя здесь не буду играть, не уходи ни куда пожалуйста, я тебя люблю!

    ---------- Додано в 16:44 ---------- Попередній допис був написаний в 16:43 ----------

    Всем спасибо за игру и андреналин, особенное спасибо Никите, ты лучший кукловод рунета!
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    По - перше, величезне ДЯКУЮ Нікіті - в мене мозок виносився майже кожного дня:) Гра була дуже захоплююча. Персі- ти мій герой, вважаю, що ми класний блеф розіграли:) Ти класно трималася!
    Анеко - вибач, що я не послухалася своєї чуйки..таки треба було Зю вішати:sad:
    Зю - аааа, дайте мені наступного разу пушку, я його підстрілю із задоволенням:))) Класно відіграв і всіх заплутав дай Боже))
    Сінж - респектище, дуже корисна мирна:)
    Хел - я вже тобі казала, приходь ще грати з нами:)
    Всім велике дякую!Хочу ще!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Подписываюсь :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Да... Цікава розв'язка... Шкода не дали пограти. Поки до гри добрався - вже й відстрелили.
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)