Гра №43. Битва Супергероїв

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 7 жов 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    ЕЕЕЕсссс!!!:ThankYou:

    Повівся!!!!! От і все.
    А тепер мої справжні перевірки:
    1-а ніч - перевіряв Уку (зразу хотів Іспанку, але потім змінив Н.Д.)
    Нічого не було ясно - заблокували.
    2-а ніч - перевіряв Іспаночку таки - мирна.

    А контраст просто на понт взяв. Бо ж після перечитування теми вона класно в пару до Алекса стала.
     
  2. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    :))) Ага, що ше розкажеш?) Скільки ще в тебе варіантів буде?)

    Залишилось тільки знайти хто з решти твоя напарниця... буду перечитувати...
     
  3. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Алекс. Прийде Іспанка і Ука і твій балаган розсипеться. Я тобі це обіцяю.
     
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ука, давай вмикай мізки... Напиши що думаєш.
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    блін, що ж вас на Уку заблокували то? Хоч би для себе знала, хто з вас маф...
     
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    О. Нарешті. Тепер ще Іспаночку сюди, а потім Алекса і можна говорити.

    ---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 19:01 ----------

    Ука. Порадив би тобі уважненько перечитати заново тему. Все добре зважити і подумати. Заново читати дуже цікаво, знаючи вже багатьох хто ким був, коли то писав....
     
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Сашка, якби Ти не мутив з бранням на понт, я б Тобі повірила. А так... Я Алекса з самого початку "підозрювала" на комісара. Тому досі сумніваюся.
     
  8. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Піпец! а як по-твоєму визначить мафів можна серед вас усих, коли я знаю точно лише мирну Іспанку? а?
    Перечитай уважно. Перечитай все. В тобі я теж доречі ще не певен. Другим мафом можеш бути ти, а не Контраст.

    ---------- Додано в 19:17 ---------- Попередній допис був написаний в 19:16 ----------

    Подумай логічно, який би маф, вскрившись комісаром отаку б хрень поров??? Та зроду!

    ---------- Додано в 19:19 ---------- Попередній допис був написаний в 19:17 ----------

    І толку в такій вигідній для мафів розкладці вскриватись?
     
  9. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Все якраз дуже логічно, так як ти, комісар робити точно не буде!

    В якій розкладці? Коли ви знаєте, що в грі живий комісар? Це для вас дуже вигідна розкладка?
     
  10. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Алекс, блазнем у тебе бути не дуже добре виходить.... Я знаю як ти добре граєш мирним. А цю гру ти просто прос*ав. Тож я дуже засумнівався, що ти мирний. Ну а потім, коли я наїхав на контраст і вскрився вона різко замовкла, сказавши, що ти комісар. І нічого більш не писала, хоча була онлайн. Я зрозумів, що коли ти з'явишся на арені, то однозначно теж вскриєшся!

    ---------- Додано в 19:42 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    Мирний Алекс такого б не написав. То може не знати Ука, але то точно побачить Іспанка!

    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

    В розкладці, коли нічого не ясно, а мирним варто зробити одну помилку.

    ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:43 ----------

    Мені тут дуже цікаво самому з собою... Але йде час. Іспанко де тииии???????????????? Уко, що в тебе?
     
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    дуже чекаю Іспанку, хочу чути її думку.
    Наразі схиляюся голосувати проти Контраст
    Ну і за вами двома спостерігаю.
     
  12. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Якщо Іспанка не проголосує нам кирдик однозначно.
     
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Варіант передати голос телефоном, якщо вона не встигає, передбачено? Чи ні?
    Бо в мене вже з пів години рука до телефону тягнеться...
     
  14. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Не передбачено нічого. Буде шкода як не встигне. Не те що шкода.... Я їй тоді розкажу блін!

    ---------- Додано в 20:13 ---------- Попередній допис був написаний в 20:03 ----------

    Якщо вона й встигне прийти, то не встигне розібратись. Піпец.

    ---------- Додано в 20:30 ---------- Попередній допис був написаний в 20:13 ----------

    Ука, чому Контраст? Аргументуй.
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Наразі без аргументів.
    Мене зараз цікавить думка "комісарів" щодо другого мафа.
    Я, Іспанка чи Контраст? І чому?

    ---------- Додано в 20:40 ---------- Попередній допис був написаний в 20:39 ----------

    Іспанка онлайн!
    Наталь, давай свіжий незамилений погляд!
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То піпець.. Перечитала вас. Ну що я можу сказати.. Сашко, якщо ти ком - нафіга було на мене так активно наїжджати, якщо ти мене перевірив? Нелогічно, блін
    Алєкс - щодо блоку - я не думаю, що Кішка встигла тебе заблокувати, то блеф (Кішка ж у першу ніч померла).
     
  17. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я вже сказав, що не Іспанка точно. Скоріш за все, що Контраст. Бо палитись тим голосуванням мафу було б тупо ( або ж афігеть як продумано) і тому, що контраст якось так невпевнено себе поводила... ну як еребус. І в пару до Алекса пляше.

    ---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

    Іспанка! Та яка Кішка! Блокував блокер. МЕНЕ! Тому тобі й не вірив!
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ризикну повірити Сашці і готова проти Алекса голосувати ( не думаю, що блокування в першу ніч відбулося). Сашка, але якщо ти мафло - будеш з Білої Церкви до Львова пішки чалапати:)))
     
  19. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    А перевірив я тебе другої ночі. Після якої зразу тобі й написав, що маф точно не ти і не я, а хтось двоє з трьох.

    ---------- Додано в 20:44 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Відбулося, Іспаночко, відбулося....
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сорі, туплю по -чорному
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)