Гра №43. Битва Супергероїв

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 7 жов 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Треба все перечитувать і обдумувать. Зараз не хочеться. Завтра займусь цим. Якщо першого мафа повішаєм, то завтра тобі, Іспаночко, все вирішувати.
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    мда... два промахи з лікуванням... фіговий з мене лікар, вибачте, мирні!
    всім дякую...
     
  3. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    н-дя... мала я сумніви щодо Коста...
    Якщо Іспанка мирна, а Сашка маф, я розпишуся у своїй профнепридатності...

    Алекс - навряд чи маф, бо Еребуса повішали з його ініціативи. Звісно, можна припустити, що то був "голос в сторону", а решту так сі стало, але ну дуже малоімовірно.

    Щодо Саші - ну не вірю.

    Мені наразі вимальовується картинка Іспанка - Контраст або з дуже низькою імовірністю - Саша.
     
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    А що думає Алекс наразі?
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    і мене дуже його думка цікавить
     
  6. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    ну шо тут неясного тоді.. Ука та Алєкс мафи, кого вішаємо з них першим?
    а може є ще комісари?
     
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а сенс йому зливати Еребуса? Можеш логіку пояснити?
    З його ж подачі повішали Еребуса, якому до того нічого не загрожувало впринципі
     
  8. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Мутиш ти щось. От синхронно написали значить у зговорі і один з них маф? Це що маф із мирном зговорились чи як?

    ---------- Додано в 09:53 ---------- Попередній допис був написаний в 09:50 ----------

    Він тримав нічию. 2 проти Еребуса, 2 проти конті і 2 проти мене.Ідеально для мафів. З височезною імовірністю повисли б я або Конті і розкрилася б приблизно кішка, або ж була б нічия, що теж круто, бо ж Конті теж мафка. Як вам такий варіант?

    ---------- Додано в 09:54 ---------- Попередній допис був написаний в 09:53 ----------

    Перечитав все з нуля. Пара мафів Алекс і Контраст. На мою скромну думку.
     
  9. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    повернуся по обіді, перегляну уважно перший день

    ---------- Додано в 09:56 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------

    А Іспанка? Що про неї думаєш?
     
  10. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    невірна твоя скромна думка, а права на помилку немає. я не в парі..
     
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    пропоную перебрати можливі пари і для кожної прокрутити попередні два дні на предмет логіки дій
     
  12. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ладно. Досить гратись з вами. Я комісар. Перевірив першу ніч Іспанку - мирна, а другу Конті - Мафка.
     
  13. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    ага, який з тебе ком якщо я мирна!
    Пропоную справжньому кому вскритись
    і одразу кажу, що я не ком, я простий мир
     
  14. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ти, здається, не зрозуміла... Іншого кома немає. І немає сенсу тобі вже щось писати. Помри мовчки.
     
  15. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Чого я маю помирати мовчки якщо я мирна???! Не дочекаєшся!

    Короче, останній справжній мир який лишився, та комісар, якщо ви хочете програти можете сміло вішати мене!

    Якщо ти в першу ніч перевіряв іспанку чого тоді ти її вже після першої ночі записував в двійку найпідозрюваніших???
    і чого ти тоді не пішов другої ночі до Уки? якщо вона сама підозрювана для тебе??

    думаю іспанка таки дійсно є мир, кому як не тобі, мафу, то знати, правда?? І щоб таки зовсім не палитись вирішив сказати що вона мирна, таким чином знайшовши собі підтримку в її обличчі. Або вона разом з тобою, але то було б занадто просто вже, думаю ти би свого соклана так не підставляв! Так як Іспанка тобі повірила, виходить що вона простий мир, і не є комісаром.

    Скорше всього з тобою хтось з пари Ука/Алєкс. серед них я вагаюсь..
    Ви могли з Алєксом спеціально повішати Еребуса, таким чином зробивши собі алібі, але тоді виходить що Ука комісар, але вона ним не вскрилась, тут 2 варіанта:
    1.або вона не є комісаром і є другим мафом,
    2.або ж ком який тупить, або ж спеціально мовчить і чекає що скаже Алєкс.
    Виходячи з цього приходжу до думки що комісар таки Алєкс, і Ука з тобою в парі!

    А Ука в свою чергу щоб не спалитись починає "підозрювати" тебе.
     
  16. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Сашкааааа
    ..
     
  17. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Бла-бла-бла.... Ти розумієш прекрасно, що в такій ситуації справжній ком вскрився б однозначно (будь ним не я) Тож твої пусті слова без толку.
     
  18. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    розумію прекрасно, і наприклад Алєкс ще не відписувався, можливо він комісар
    і ти прекрасно знаєш що я мирна
     
  19. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я то знаю, що ні. Для мене під питанням тільки хто другий маф. Ука чи Алекс. Але майже певен, що Алекс.
     
  20. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    ...

    Ага, розсказуй далі, як ти в першу ніч до Іспанки ходив, мафський ком... А потім так щиро писав, що її підозрюєш?) Ще скажи, що це в тебе план такий був) Погортайте подивіться коли він це писав!

    В першу ніч моя перевірка була заблокована, в другу перевірив Сашку - маф.

    Правильно, гратись з нами точно не треба!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)