гра 42

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Twister, 16 вер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Ну ты гурман :ThankYou:
     
  2. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Верю тебе и Фокс, Любимая мне кажется всё же чиж, чем маф. Иезуит не знаю, но он точно не хз!:mocking: А вот в Испанке вижу 100%-го мафа!
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Аргументи в студію. Що в мені такого мафського? Любімая, яка поводиться нагло і певнено, і яка більш ймовірний маф - для тебе мирна. Фоксі теж може бути мафом - ото її "мирний булочник" на мене вже не діє, вона то говорить і коли мафить.
    Голос з Любімої не знімаю, оскільки вважаю її найбільш ймовірним мафом. Другий маф - найкраще в пару до Любімої мені Іванка стає..Хз..
     
  4. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Ага, и я так старалась слить напарницу в первое же голосование? ;)
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А хто ж вас мафів знає? Може то такий хитрий план, щоб очі мирним замилити:)
     
  6. Aleko

    Aleko Well-Known Member



    Знаешь, Испанка, здесь все так мало пишут и как то по времени в разные фазы появляются, что я вообще не могу ни игру прочувствовать, ни оценить по настоящему кто маф и кто не маф. Вот лучше честно скажу. Играю чисто из симпатий исходя. Просто помню как кто то в прошлой игре не хотел меня ночью стрелять, потому что от меня мафам всегда пользы больше чем чижам.:mocking:
    Ну хорошо. Любимая. Так честнее. Мне вы обе мафами кажетесь. В прошлый раз я Любимой обещал против неё не голосовать, но обещание только на один день распространялось. :)

    ---------- Додано в 20:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:19 ----------

    Ну вот. И опять тишина... А так хотелось бы с кем потрепаться... :)
     
  7. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Фоксик так и не пришла :sad:
     
  8. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Алєко, от скажи, як ти можеш їй вірити, коли вона в темі написала рівно 3 дописи?

    Люди, ви зараз робите величезну помилку, вішаючи мене.
    Тоді у міста вже шансів не буде точно.
     
  9. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Ну не Иванку же мне вешать?
    И как Фокси найти?
     
  10. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Ну, дело к вечеру... Любимая.
     
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Мда, доводеться таки бачу вскриватися, якщо до вас інакше не доходить. Я док. Першої ночі лікувала фоксу, вчора себе. Питання будуть?

    ---------- Додано в 20:31 ---------- Попередній допис був написаний в 20:22 ----------

    дивна логіка...
    якщо ти мене мафом вважаєш, то другий хто тоді? чому ще одного не шукаєш? та бо ти і сам маф!
     
  12. iezuitii

    iezuitii Well-Known Member

    Ну я в принципе правильно сомневался,что Любимая маф. Получается,что Испанка.
     
  13. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Испанка.....
     
  14. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Испанка.....

    ---------- Додано в 21:45 ---------- Попередній допис був написаний в 21:43 ----------

    А Фокси сейчас не вылетит если не появится?
    И ни чего я не маф.
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Афігеть..Мафи злили мирну..Ну-ну.
     
  16. Twister

    Twister Well-Known Member

    Вылетит конечно.
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Щось аж занадто злагоджене голосування і голоси змінили в останній момент..Хитро задумано
     
  18. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    ДАВАЙТЕ СРОЧНО ФОКСИ ГОЛОСОВАТЬ!!!!

    ФОКСИ
     
  19. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    А другого-то дока нет. Как можно пилить статусника? Она хоть полечит седня кого.
     
  20. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Испанка, Фокси голосуй
    ВСЕ ФОКСИ ГОЛОСУЙТЕ, КАЖДОГО НЕ СМОГУ ИНДИВИДУАЛЬНО ПОПРОСИТЬ!!!

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    ИВАНКА, ФОКСИ ГОЛОСУЙ, ОНА ВСЁ РАВНО ВЫЛЕТАЕТ!!!!!

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    Ну давай те же. 5 минут осталось!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)