Гра №40. Ювілейна.

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Кохана, 27 тра 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Ну почему меня не пристрелили? За что мне тут мучения?
     
  2. Butyla

    Butyla Well-Known Member

    Точно, для мафа - не говорит.
    Испанка в игре была.
    Могла НД за неё прислать....
     
  3. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Почему Нирванка чиж? Когда ты это успела понять? Вот что так с хода?

    Как же хорошо что ты против меня, прям бальзам мне на душу...:)
     
  4. Butyla

    Butyla Well-Known Member

    Я блокировала Дзинтерс, Нирванку и Испанку.
    Не могла я попасть в трёх мафов!
    Испанка маф потому что "вскрылась".

    Я не против тебя, Олег, я хочу чтобы чижи выиграли и ищу мафов.

    Если ты думаешь, что Нирванка может быть мафом - обоснуй.

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

    Я могу сказать тоже самое.
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Та я тебе розумію, в мене самої вже все перемішалось.. Просто нічо нормально не сходиться.

    Глянула ще в голосування. Проти Ізі голосував Алеко і Редфокс. Бутила тоді була проти Іспанки. Бутилі було вигідно злити мафа-противника, але вона цього не зробила. Чому проти Іспанки голосувала? Не розумію..

    Наступного дня Іспанка і Алеко голосують проти себе. Коли я запропонувала вішати Коста, то Іспанка і Алеко переголосували на Коста. Бутила тоді була знову за Іспанку. В кінці проголосувала теж за Коста, коли її голос і так вже нічого не вирішував. Редфокс тоді теж відтягувала з голосом проти Коста.

    Глянула ще в той допис, де Іспанка відкрилась:
    Вона зразу просила НД Таньчика. Нашо? Якби Таньчик мала б інфу по НД, то б поділилась, коли відкривалась. А так - Іспанка вроді як НД хотіла виманити.. Помітила, що Бутила - дівчинка, тож вирішила її випередити, бо зазвичай народ вірить більше тому, хто перший відкривається.

    Я зараз здурію..

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

    Мені теж дивно. Тебе ж взагалі ніхто не вішав, а ми всі під підозрою. Таньчик могла себе лікувати - постріл мафів був дуже ризикований. От чому тебе не прибрали?? Бо маф?
     
  6. Butyla

    Butyla Well-Known Member

    У меня голова просто кругом.

    Олег не стал бы стрелять Танчик. Значит он не маф, скорее всего.

    ---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    Пошла читать Фокси.
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ну чому?? Це ж гра! Може власне і використав їх дружні стосунки на свою користь?!
     
  8. Butyla

    Butyla Well-Known Member

    Алек, ты считаешь что это мирный пост?
    Какие коленца, что я забыла, где было решено, о чём речь?
    Здесь что написано:
    я предлагаю голосить любого из пары нирванка /бутыля
    плюс еще в их вину - по-моему нирванка или бутыля говорили что испанка врет, и объяснения испанки в полной мере совпали с моим пониманием картины.... ааа, это вроде была танчик) но все равно! ее объяснение совпало с моим пониманием . я бы сделала также
    ???

    ---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

    Не, он легче сам повесится, чем использует дружеские отношения - насколько я его знаю.
    Хотя, Танчик ему говорила, что чем больше он будет её пилить, тем больше она будет его ценить.

    Аааа, так кто же из вас врёт.
    Блииин.
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Але Таньчик навіть хотіла вішати Алеко! Які ж це дружні стосунки..
    Ну вам видніше, ясно що. Але все ж не можна через Таньчик робити з Алеко 100% мира, бо він не докінця логічний і послідовний в своїх діях.
     
  10. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Мафам не выиграть если останется док в любом случае, поэтому рисковать должны были в любом случае...
    Почему ты так в Кате уверена?
     
  11. Butyla

    Butyla Well-Known Member

    Я кстати - не понимаю - почему мы не голосуем Испанку...

    Через 10 минут уезжаю, приду около 21.00 мск.

    ---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:14 ----------

    Олег, никто здесь ни в ком не уверен.
    Вот почему ты поверил Фокси?
     
  12. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Голосование в 10? Там и порешаем. Надеюсь что Испанка подойдёт и Фоксик..

    ---------- Додано в 18:22 ---------- Попередній допис був написаний в 18:21 ----------

    Потому что по чему то не верю тебе и по тому что Фоксик спокойна, а мафом она тогда в игре как уж на сковороде извивалась..
     
  13.  
  14. Aleko

    Aleko Well-Known Member

     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я в ній взагалі не впевнена! Ви своїми голосами проти неї мене більше переконуєте в тому, що вона - не маф..
    Вона з Іспанкою - 50 на 50. Фоксі зараз для мене 90% - маф, ти - 10%. Ризикувати ще й дівчинкою - безглуздо, ІМХО.

    ---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    Я на закінчення голосування не буду скорше всього. Хіба що спробую з телефону зайти, але буду поза містом, тож всяке буває.
    Мені вже трохи стає пофіг, чесно кажучи. Фоксі з Іспанкою напевно таки мафи скорше всього.. Та ну і хай - вони і так довго маскувались і швидко сплавили перших мафів і маніяка. Я міняти голос не буду. Мене зараз легко перетягнути на свою сторону, але ні Іспанці ні Бутилі не повірю. Якщо ще щось надумаю, то прийду. Але вже думати навіть сил нема.
     
  16. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Проголосуй тогда Испанку, Фокси я уже не буду голосовать, обещал ей верить. Испанке ни чего не обещал и нету её, так что если я не буду Катю голосовать, то проголосую Испанку...
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А якщо Іспанка - мир?? Тоді виходить на то саме..

    ---------- Додано в 17:28 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    Йду вже з роботи, з дому ще зайду гляну що тут.
     
  18. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Ну мир это или Катя или Испанка. Так что буду думать и решать, то ли Катюшу вешать толи Испанку... Если твой голос на Фоксе останется я уже Кате ни чем не смогу помочь.
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Привіт..Перечитала все те,що ви написали.По Бутилі - мафло воно і є мафло.Відмазки про те,що заснула з сином,тому не відправила НД.Нестиковочку у словах Каті чомусь ніхто не помітив
    Як могло бути третє НД - блокувала Іспанку,якщо вона його "пропустила",бо з сином заснула.Катя,не викручуйся,пізно.Пояснюю своє нелогічне вскриття - почитавши Катіні дописи і зрозумівши,що вона натякає на свою ніби роль БД,я вирішила піти ва-банк і випередити її,щоб знали ху із єдина развратная девка тут - це я.
    Такшо вішаєм Бутилю.Це стовідсотковий маф.
    Ну а бос - Нірванка або Фоксі 50\50 (Алеко я блочила,він босом точно не може бути,бо постріл в ту ніч відбувся).такшо одна мафка десь серед них.
     
  20. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Вот тоже не понимаю, объясни, по твоим словам ты же меня блочила и были трупы. Таньчика 2 раза, меня 2 раз... зачем? и потом тебе док кого сказал блочить...?

    А Катя блочила три раза четвёртый уснула... всё сходится..
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)