Готелі та ресторани Львова

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Анютка, 14 бер 2008.

  1. annna

    annna New Member

    До речі я дуже задоволена проведенням конференцій на Цитаделі. Там для цього є все - хороший вмістимий конференц-зал, потрібна апаратура, професійний персонал. Та й закордонних гостей не стидно туди вести, є чим здивувати, заодно можна їх туди й поселити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. nastinka

    nastinka відсутня

    швейцарський файнющий
     
  3. Wiktor

    Wiktor Active Member

    Як нас дурять в ресторанах Амадеус і Вероніка у Львові

    Ресторан Вероніка (пр. Шевченка)

    Дві особи. Замовлені дві страви, два спиртних напої, сік.

    Дописані дві пляшки мінеральної води (яку не замовляли) на суму 26 грн.

    Цікава була реакція офіціантки. Я так зрозумів вона чекала на таку "знахідку" і спокійно забрала чек, навіть туди не глянувши і принесла новий.

    Ресторан Амадеус (та ж сама мережа, що й Вероніка)

    Дві особи. Замовлені дві страви, два спиртних напої, кава

    Дописані дві слойки з ікрою на суму 52 грн.

    Я собі уявляю скільки вони дописують, коли не дві особи, а більше і якщо ще й замовляють іноземці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. shoelover

    shoelover Member

    В центрі раджу Кілікію на Вірменській! Завжди там смачно (принаймні я жодного разу не втрапляла на щось погане), ціни помірні, і місця якраз достатньо буде.
    Чимало знайомих там святкували невеличкі весілля до 30-максимум 40 осіб.
     
  5. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    А ми дуже часто ходили в Гопак на Науковій! Завжди все було ок, а після вчорашнього відвідування напевно не скоро туди підем. Замовили багато всякої смакоти, особливо сманюща була картопля з салом по -гопаківськи. Так от взяли три!!! картоплиниі заплатили за них 77грн. Я була вшоці!!!! Шкода що ми її спочатку з"їли , а тоді принесли рахунок, виявилось що та бульба заважила 700 грам!!! в меню бачили що ціна за 100гр-11грн, але що три бульби-700грам навіть не могли подумати! також шашлик з телятини(ребра) був ну дуже не смачний, відчувалось що маринований був дуже давно!!!А от сервіс хороший, все швиденько!
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так якраз тому, що
    (а швидше готовий і розігрітий)
    тому



    ---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    А найкраще в Цитаделі працює піар-служба. Однакові пости по всіх форумах :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Форумчани! Порадьте будь-ласка ресторан де можна справити ювілей на 20-30 чоловік?
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    За співвідношенням ціна/якість, як на мене, "Кілікії" нема конкурентів, якщо, звісно, не йдеться, про молодіжну компанію.
    Інша річ, якщо вас цікавить
    а) "Двіж", пабно-клубна атмосфера тощо
    б) Якщо хочете "з понтами" і не дуже обмежені в грошах...
     
  9. night

    night Well-Known Member

    Напишіть якісь побажання хоть щодо кухні, цін, вікової категорії гостей
     
  10. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Це буде ювілей 30років,відповідно гості приблизно такого віку.щодо кухні-має бути смачно.Зважайчи на таку дату,дешевшого ресторану не шукаю.
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як ви це уявляєте? Спокійні посиденьки за чаркою-закускою і співом Многая літа, чи танці-шманці-обніманці, дудки, конфетті, рокенрол?
     
  12. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Я думаю спочатку будуть посиденьки,а потім захочеться і потанцювати!!!
     
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Загляньте в Панську чарку. Вона дорожча, але смачно, гарно і наливки зачотні...
     
  14. night

    night Well-Known Member

    Думаю Вам міг би підійти ресторан Три Оскари, Дж.Вашингтона 5. Кухня дуже смачна, є з чого вибрати, якісні продукти. Випивку можна домовитись принести свою. На людину приблизно 200-250 грн розраховують. Є можливість закрити ресторан лише для Вас, є місце потанцювати.
     
  15. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Вода взагалі то має бути безкоштовно) В ресторані так положено, маю нести стіко води, скіко випити можете, надіюсь скандалу не робили? :)))
     
  16. morze

    morze Well-Known Member

    Неправда -вода платна! 1,5 води коштує як 0.50 гр горілки! Думаєм над кількістю зірок!
     
  17. Lolka

    Lolka New Member

    Коли адміністратор залу чує слово "бенкет" в будь-якому закладі вам будуть задавати суми від ? грн./особу. Ці ціни будуть перевищувати 150,00 грн. Така вже політика у Львові. Як на мене до 200,00 ви б могли домовитись у ресторані Форос, вул. Тичини (район Топольної) або кафе-ресторанчик Золотий півник(район Сихова, під лісом)
     
  18. Була на бенкеті у рудненському ресторані "Олена". Дуже смачна там кухня і гарний персонал. Так, як кафе для посиденьок він не діє, відкривається дише на бенкети і весілля) але зал там красивий))) сподобалося дуже
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хочу остановиться на недельку во Львове. Видел отели. Прокуренные и грязные. Имеются нормальные в городе Львове. Не рагульские?
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    криївку знаєте? а то ше гірше
     
а де твій аватар? :)