Google chrome

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем MITALb, 3 вер 2008.

  1. syavych

    syavych копач

    Не мав особливо багато часу вишукувати усі незручності (для мене) хрому, але три моменти було достатньо, щоб відмовитись від користування ним:
    1. При відкривання посилання в новому вікні, в батьківському вікні не залишається жодного сліду на самому посиланні (у випадку лисиці - пунктирний бокс навколо посилання). Особливо це актуально для ЛФ: клацаю непрочитані дописи, маємо припустимо список з 20 тем на сторінці, по порядку клацаю на піктограмку "до першого непрочитаного" центральною кнопкою миші (тобто відкриваю в новій вкладці), проклацав наприклад 8 з них (на більше не хватило сил :) або просто щось відволікло), перечитую іх, повертаюсь в батьківське вікно - і опа, а яку останню тему я клікнув? Доводиться вчитуватись в назви тем і згадувати (а деякі теми читаю по діагоналі, тому згадати шось важко) або ще раз тицяти "Непрочитані дописи". Мені однозначно незручно - закрив хром через 15хв.
    2. Розширення (додатки). В мозіллі є такий файний додаток - AdBlock Plus. Але я навіть не так сильно його люблю, як його розширення - Element Hiding Helper - без нього жити в неті не можу. В хромі є й свій AdBlock, і має він щось подібне до EHH, але тільки подібне, не білше того. Ним не можливо блокувати якусь частину коду сторінки (наприклад конкретний div чи таблицю, чи навіть якийсь конкретний рядок таблиці). Можливо погано шукав... :dntknw:
    3. Перевірка орфографії. Вроді ж за замовчуванням стоїть перевірка орфографії в хромі, але української мови там чомусь не знайшов (мабуть треба додатково інсталювати?) :scratch_one-s_head:, а ті мови що є, працюють якось неправильно - а) поміняв поточну мову, а перевіряє лише наступні написані слова (а як же попередні?), б) поставив смайлика з вікна "Усі усмішки", і ті підкреслення слів, що були до того - зникають. і т.д.

    На усе б це можна було закрити очі, якби воно перекривалось перевагами хрома, але шось не знайшов таких, ну хіба трохи менше пам'яті їсть, але мені це не принципово.

    ---------- Додано в 09:46 ---------- Попередній допис був написаний в 09:42 ----------

    О, поки писав попередній пост (в хромі), зіткнувся ще з однією проблемою - неправильний перехід клавішею ТАБ: в лисиці на ЛФ ТАБ після допису перескакує на кнопку "Додати швидку відповідь", що є логічним (написав допис - відправив). В хромі чомусь скаче на чекбокс "Вимкнути усмішки" :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Власне це найбільша перевага Лисиці над усіма решта бровзерами. Додатки (Аддони). Практично на будь-який смак.
    AdBlock Plus непогано доповнює NoScript якщо навіть його не замінює поністю.
     
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ті розширення ніби є:

    [​IMG]

    [​IMG]

    З іншими речами я погоджуюся. Орфографія українська здалася би, ой як здалася би. Інші описані нюансиі для мене не суттєві

    ---------- Додано в 12:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

    В Хромі також додатки на любий смак. Вони тут називаються розширеннями.

    ---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:08 ----------

    А скажіть навіщо використовувати додаток AdBlock Plus ? От поставив собі і бачу реклама зникла від гугла та й інша. Мені якось цікавіше з рекламою, іноді по ній тицяю бо раптом вискакують цікаві оголошення. Та й власнику сайту на руку, бо копійки капають.
     
  4. syavych

    syavych копач

    То добре, правда коли я тестив хром, замість EHH був лише якийсь там AdBlock Button (чи шось типу того), який також ховав потрібні елементи, але це лише стосувалось банерів і малюнків. Добре що з'явився вже EHH, але решта проблем залишається :pardon:

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:33 ----------

    Так власне рекламу від гугла (чи інший потрібний елемент можна включити), а от спробуйте читати сайт типу Дівочі Посиденьки без AdBlock'а - одні лінієчки :))
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Маєте на увазі різні картиночки у підписах учасників?
     
  6. syavych

    syavych копач

    угумс :yes:, та й реклами там немало...
     
  7. Slavoss

    Slavoss New Member

  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Власники Windows XP мають можливість оновити браузер до версії 54.15.5320.0
    Advanced Chrome - Google Chrome Fork

    Фінальні китайські розробки на базі Chromium такі як QQBrowser, Maxthon і 360 Security Browser дозволяють відкривати сайти https з RC4 шифрами
    типу temp-mail.ru
     
  9. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Для тих, хто ще не вшлеп: #Windows7+

    [​IMG]
     
  10. Jenya Pups

    Jenya Pups Member

    хром ест очень много оперативки
     
  11. brand

    brand New Member

    Зловив троян і перестали завантажуватися сторінки, хтось знає як виправити?
     
а де твій аватар? :)