Голокост

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Meg, 25 чер 2007.

  1. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Я, скажем, по-старинке использую при подготовке к публикациям Corel Photo paint... Сканирую, обрезаю, подгоняю формат... Большинство же людей использует для этого Photoshop... Это - еще не доказательство подделки. :)
    Спасибо. :)
    Но вот вопросы у меня - остаются... Кто же тогда уничтожил львовских евреев - и при чьей помощи? Кто уничтожал поляков на Волыни? Ведь на могилах не скажешь, что это "стосы, отштампованные на лубянке"....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. - это не они. И вообще, их спровоцировали! (с)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Для чего нужно было эту листовку обрезать и использовать использовать для этого профессиональный фотошоп? Из пушки по воробьям пострелять захотелось...
    Не доказательства, но сомнения возникают. А сомнения в пользу обвиняемого - dubio pro reo.

    Я думаю, что Вы давно ответили на все свои вопросы. А переубеждать Вас я не собираюсь. Для меня ясно одно:
    Как известно УПА не считается преступной организацией и не обвинена в колабрационизме, не смотря на все старания НКВД (вот это действительно преступная организация) и лично И. В. Сталина.
    http://fleet.sebastopol.ua/view.php?publish_type=print&article_to_view=1097
    Кстати из 42 томов Нюрнбергского процесса в СССр были опубликованы только 7.
    Так, что я считаю, что в гибели львовских евреев виновны СС и Гестапо. И рассказы очевидцев я тоже слушал.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Дальневосточник, так ви вже знайшли докУменти, які підтверджують вбивство львівських євреїв ОУН-УПА, чи мені далі чекати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    А шо?
    Всё было наоборот?
    Всё-таки евреи Героев?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Послушайте - мы говорим об одном. Только проясним один термин -
    коллаборационист — (фр. collaboratio сотрудничество) изменник, предатель родины, лицо, сотрудничавшее с фашистскими захватчиками в оккупированных ими странах во время второй мировой войны (1939 1945). (Источник: Новый словарь иностранных слов)
    Надеюсь - доказывать факт сотрудничества (коллаборационизма) оун с немцами - не надо? :)
    Я - читал. О тех самых "украинских полицейских силах" - которые ловили и сторожили евреев. Или - даже пособничество в истреблении - уже геройство и доблесть? И - неподсудна?
    ASAP? ;)
    Имеющий глаза - да увидит. Я привел уже не мало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Все що ви навели це підробки досить низького штибу.
    Як ви там казали ...
    :)))

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

    Як і "садрунічество" советів з нацистами.
    [​IMG], [​IMG], [​IMG].
    Відомий парад у Бресті. Щасливі асвабадітелі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    А Вы оказывается можете это доказать? Ну тогда Вы просто задержались на Львовском форуме. Только позвлю себе напомнить, что решения Нюрнбергского процесса с точки зрения международеого права окончательны и обжалованию не подлежат. А это значит пересматриваться не будут. И если всё, что Вы читали про УПА-ОУН плюс отфотошопленные поллистовки положить на одну чашу весов, а результаты Нюрнберга на вторую, то перевесит последняя. Я считаю, что это правильно и исторически справедливо. Вашу точку зрения я знаю. Будем считать, что обмен мнениями состоялся.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Слово в кавычках, это, типа, оригинально?
    Не знаю, может это кого-то веселит....
    Имеется небольшая разница в сотрудничествах.
    Это как в пьянке на троих.
    Пили вместе-дружили-сотрудничали, так сказать.
    Один, выпив, решил заявить, что он самый, самый и получил от второго по зубам.
    А третий, который первого сперва поддержал, начал уже лежащего ногами добивать, а второму дулю в кармане показывать.
    Этот третий тоже по зубам получил от второго, но несколько позже первого, т.к. второй и всеръез-то этого оборотня не воспринимал.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Знаєте, ви мене налякали. Бо і я співпрацював з окупаційною владою. На протязі таки довгого часу. Часто не погоджувався, був "під ковпаком", але співпрацював. А та влада була дещо гірша як німці. Але як в тому анекдоті, кусать хоцца..
    Як ви не можете зрозуміти, для західноукраїнця як німці так і росіяни були однаковим злом. І одні співпрацювали з німцями інші з росіянами.
    Німці, до речі, були в Львові 3 роки. І життя не зупинилось. Треба було наводити порядок на вулицях, працювати на заводах, вчити дітей, лікувати людей. І чому такі люди при німцях були колабораціоністами, а при росіянах нормальними людьми. При росіянах, які винищили західноукраїнців в десятки якщо не в сотні разів більше ніж німці.
    Де логіка???
    Ага, ви про ОУН-УПА... Що то було за "сотруднєчіство" коли їхній керівник просидів всю війну в концтаборі?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Треба було наводити порядок на вулицях, працювати на заводах, вчити дітей, лікувати людей.... содержать и уничтожать евреев в гетто.
    Это за оперным театром. Недалеко. Забыли, Педро?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Одні називають їх "Героями", яким "Слава", причому навіть тих, хто нищив невинних і беззахисних, інші - називають бандитами всіх, чиї земляки були причетні до різанини...

    А насправді - різні люди були... Були й ось такі, про яких писав лауреат Нобелівської премії з хімії, уродженець Золочева Львівської області Роальд Гофман:

    Мені особисто розповідали старі бабусі-польки - (свідки ще живі) також і про українців, які намагалися переховувати цілі родини поляків від різні на ЗУ. І ці українці гинули разом з поляками.

    Різні люди були... І є.

    ---------- Додано в 09:07 ---------- Попередній допис був написаний в 08:53 ----------

    Знаходження когось у концтаборі не робить з нього героя чи негероя. Відомо ж, що були, наприклад, так звані капо, які лютували не гірше за гітлерівців, хоч теж були в"язнями концтабору. То вони герої?

    Щоб оцінити, герой чи негерой, варто знати, що творилось під проводом Бандери, звісно, за його наказами. Ось що про це писав Бульба-Боровець:

    http://www.forum.lvivport.com/showpost.php?p=700341&postcount=72
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Так точно!
    Я писал о случае, который знаю лично из рассказов няни.
    Она украинка.
    Спасла еврейскую семью.
    Но, к сожалению, не надолго.
    Немцы всё-равно нашли и отправили в гетто.
    Но жизнь она людям продлила.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Та що Ви того Бульбу-Боровця всюди цитуєте, але не говорите про той час коли він те писав. А було то тоді, коли велася конкуренція і пропоганда як з боку Бандери, так і з боку Бульби-Боровця. Ну і з інших сторін. Нічого дивного, що тут Бандеру стараються подати у якомога найгіршому світі. Що що, а вміння боротьби, самопоборювання і обливання брудом конкурентів на спільному електоральному полі не втратилося ще й до сих пір :sad:
     
  15. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Таких злочинів не виправдовує жодний час. Бульба-Боровець писав про те, чОму є і дотепер багато свідків. Просто цих свідків ніхто чути не хоче, бо від цього на яскраво пофарбованих під золото "німбах" "героїв" проступають криваві плями...

    Я вважаю Сталіна, Гітлера, Бандеру, деяких керівників-"діячів" з польської АК, які вчиняли злочини - провідниками того самого тоталітаризму, тільки під різним "соусом" - під "соусом" комунізму, нацизму, націоналізму і інших "ізмів", бо вони заради "ідеї" нищили НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ.

    Вистачає і зараз таких, хто вважає, що нібито існує "вища мета", заради якої не жалко ніякої крові і ніяких жертв НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А я зовсім не вірю, що якісь спеціальні українські загони знищували євреїв.
    Тому що знаю історію Західної України. На протязі століть там жило три етнічних групи - українці, поляки і євреї. На місцевому рівні ніхто ні з ким не ворогував, кожен займався своїми справами. До речі, населення малих містечок іноді складалося на 50% з євреїв. І якщо в відношенні з поляками хтось міг зіграти на феномені окупанта і зіткнути лобами поляків і українців, то робити ворогів з євреїв не було ані найменшої причини.
    До речі і поляки не були окупантами, поскільки Польща ніколи не завойовувала Західної України, яка стала частиною Польщі бо багато століть тому хтось там переженився і Україна стала Литвою. яка і обєдналася з Польщею.
    Питання чи в складі карателів які мордували євреїв були українці? Звичайно, були. Як і росіяни, поляки і, очевидно, деякі євреї.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Да, в 39-м году советы сотрудничали с нацистами при разделе Польши - как поляки незадолго до того сотрудничали с нацистами при разделе Чехословакии.... Однако - это был не коллаборацилнизм - поскольку советы не действовали на оккупированной гитлеровцами территории и под их властью. А вот ОУН - именно коллаборационисты.

    [​IMG]

    Смотрим пункт 3.
    Впрочем - этот пункт, видимо, приделали в подвале лубянки - и вложили в уста Стецьку...Бывает... ;)
    Да, два генерала устроили локальный парад - по случаю завершения захвата чужих земель. А есть ТАКие, кто поздравлял оккупантов с захватом своей столицы. ;)
    P.S. я надеюсь, что нарочито искаженно русские слова написаны из-за недостатка образования - а не из-за рагулського стремления досадить оппоненту кривляя родной ему язык.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Ви вибираєте часткове і подаєте його як незаперечнку істину в цілому
    Про АК не можу сказати нічого, так як мало знаю інформації. Сталіна з Гітлером порівнювати з Бандерою - абсолютно некоректно. Жертви, до яких спричинилися Сталін і Гітлер не йдуть в жодне порівняння з тим, що робив Бандера. Такі порівняння можна було б робити, тільки в тому випадку якщо би історія розпорядилася по інакшому, і він прийшов би до влади в незалежній Україні на такий час, на який були у владі Сталін-Гітлер

    Безперечно - в мирний час ідея не коштує крові людей, але на жаль ця істина не завжди працює. Зрештою не все так однозначно - на думку прийшла оксамитова революція в Румунії коли скинули Чаушеску. Під час неї загинуло десь біля сотні людей. Але одному Богу відомо, скільки би ще замордував люду режим Чаушеску, якщо би його не скинули.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ви подаєте кривавий шлях, як безальтернативний, а тих, хто йшов по крові - героями. Але альтернатива була, і це добре відомо. І прикладів чимало.

    Більше того - якщо в історії були криваві сторінки (а їх було вдосталь), то це треба визнавати і каятись за ті страшні гріхи, як покаялись німці та інші. Каятись всім сторонам.

    ---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    Гітлер і Сталін - абсолютно тотожні. Між ними може стояти тільки знак рівняння. Різниця? Різниця тільки у векторах.

    Але найгірше те, що замість каяття за те, що робили предки, та пошуку шляхів до спільного справедливого майбутнього, історія використовується виключно як інструмент для виправдовування теперішніх чи майбутніх злочинів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Гм, де це Ви вичитали? Між рядків читаєте чи як :)


    А от з цим годен на всі 100%. Особливо те, що каятися треба всім сторонам.То мабуть єдино правильний шлях в майбутнє.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)