ТАК це тому, що всі канали перетворили на "Крімінальноє чтіво", шоб народ боявся без жорсткої руки і кроку ступити...
Відповідь: Голодомор Тобто не вчили відрізняти різке зростання смертності від зменшення народжуваності? чи арифметиці? Хіба демографія займається розстрілами чи багнетами? Демографи мають картину коливань чисельності за якийсь період, аналізують на причини та, головне, - прогнозують. А щоб там не було з розстрілами чи безробіттям втрата 10% населення за 10 років у мирний час з переважно причини смертності - це демкатастрофа. Я з навів цифри з яких слідує, що головна причина втрат - висока смертність, зниження тривалості життя десь на п`ять років, а не низька народжуваність. Саме про це я кажу, це дає підстави казати про демокатастрофу.
Відповідь: Голодомор Арифметика? А що це? Шановний, ми напевне в різних закладах навчалися і різне вчили. Ви, от, арифметику, я - своє ... Але без глибоких знань у арифметиці можна просто здогадатися що сметність компенсується народжуваністю або міграцією. Що за умов нормальної народжуваності і підвищеної смертності населення аж ніяк не старішатиме, а навпаки, молодшатиме. Доведено, що віково-статева піраміда найбільш чутлива на вістрі, тобто старіші помирають частіше. Можна для арифметичного прикладу взяти, скажімо, країни такі як Пакістан, Ньянмар, Банґладеш, Анголу. Тривалість життя - на 15-20 років нижча за українську, смертність просто несамовита, рівень життя ... не буду розказувати. І що ж там нема "демокатастрофи"? А як же Ваша блискуча арифметична теорія? Аж ні, чисельність населення невпинно зростає ... Ну, можливо це саме тому що не всі анголезці арифметику знають ... але в цьому я не впевнений Без жартів: значна депопуляція українців відбулася більшою мірою через некомпенсацію смертності народжуваністю. Якщо мені не буде ліньки перед святом, я пошукаю Вам авторитетнішого фахівця ніж я.
Відповідь: Голодомор В России и Украине именно катастрофическая смертность населения создает колоссальный разрыв между рождаемостью и смертностью, который выливается в острую депопуляцию. http://www.adic.org.ua/sirpatip/peri...ti/anti-20.htm Цікаво, для чого я лінки з аналізом надаю?
Відповідь: Голодомор Правильно, люди мрут от "неупомянутого" уровня жизни, чья это заслуга? Государства. А про голод - спорный вопрос. Я снимала комнату у женщины, проработавшей всю жизнь и получавшей пенсию (тогда для всех одинаковую) эквивалент 20 у.е. Мне, студентке, стипендию платили ровно на чашку кофе. Как вы думаете, чем мы питались и как часто? Мне-то родители помогали, благо дело в России зарплаты были другие, я 100 гр. "сливочного масла" в неделю покупала (настоящее даже не продавалось, некому покупать). Двое моих знакомых перенесли плеврит, один едва не умер, диагностировали при операции, пленок для флюрографии не было и взять было негде, поживите в неотапливаемых помещениях год-другой... Соседка после операции по зрению сломала ногу: бинтов нет, йода нет, шприцев нет, нести к хирургу ее некому. Повезло, выжила. Вот Вам и смертность. Да Вы не обращайте внимания, празднуйте. Радость-то какая...
Відповідь: Голодомор Можно было бы СНГ положительно оценить. Теоретически результат мог быть и другой. Но увы ! Я ведь в 1991 подумал, что все правильно. Эти там в ЕЭС только создают, а у нас уже есть. И налаженные экономические связи и валюта. Бросились все грабить, связи рушить, а народ на выживание оставили. Важно ведь не то что создали, а какой результат. Надо было одному поколению только внушить, что это вселенское благо, что быстро сделали через "успехи образования" и поиск врагов. А смертность? Она даже от стрессов увеличивается, а государство и ее слуги этому поспособствовали. Через инфляцию, через якобы "реформы", через обесценивание вкладов, отсутствие продуктов питания, через "прихватизацию", через появление "отморозков". Голодомор ли это за последние годы ? Нет теперь это называется победа демократии ии ее ценностей. Жертв только многовато.
Відповідь: Голодомор А это всегда так. Манипуляция сознанием-с. Если мне выгодно - я на всех углах ору о "геноциде"; если невыгодно - о "победе демократии"...
Відповідь: Голодомор Вообще странно, когда к такой теме, как голод 1933 года некоторые относятся, как к какому-то футбольному матчу между "своими" и "противником". "Свои" - крестьяне - по определению правы (ну не может, скажем, фан "Карпат" начать болеть за "Шахтёр" только на основании того, что тот лучше играет), "чужие" - власти - по определению неправы. И все доказательства под эту версию подгоняются. Не понимает человек, что тогда не было деления на команды -все были в одной команде...
Відповідь: Голодомор При чем тут выгодно- не выгодно? Заездили тему с одной стороны, но ведь и Московские архивы так и не рассекретили, с другой стороны... Что-то же мешает это сделать? Вот и хватит на общих могилах топтаться.
Відповідь: Голодомор вборгман, ви взагалі розумієте про що говорите?.... це гілка про масові вбивства, а не про соцсорєвнованія.....
Відповідь: Голодомор Ну, в 89-91 гг прошлого века открыли практически все архивы - и в Киеве, и в Москве. Установка такая "сверху" была. Всё, что тогда нашли - в открытом доступе сейчас. Вышли многотомные сборники: "Трагедия советской деревни" и "Советская деревня глазами ВЧК-ОГПУ-НКВД". Там - море документов. Что конкретно такого могли "закрыть"? Доказательства геноцида? А вам не приходила мысль, что их и нет? Додано через 2 хвилини Если здесь ветка о массовой гибели людей, то называть изначально её "убийством" может только "фан" определённой точки зрения. Может это было убийство, может - нет. Пока убийство как деяние судом не доказано.
Відповідь: Голодомор Это было убийством. Сознательным, спланированным, жестоким и беспощадным. НО! Это не была война с национальностями, это была классовая война. И фаны тут ни при чем. А суд бы не помешал.
Відповідь: Голодомор Судя по тому, что, например, в западной Германии коммунистическая партия уже давно "под запретом" (http://ru.wikipedia.org/wiki/Коммунистическая_партия_Германии), а у нас, и у "соседей", стабильно теряет электорат - суд не за горами! Но одно беспорно - в голодоморе виноваты не национальности и народы, а система созданная теми кто был "ни кем"!
Відповідь: Голодомор Вважаю, що винувата була не тільки система, а й ідеологія. А також вожді тодішнього СРСР. Інакше це приблизно так: фашизм поганий, а Гітлер, Гебельс etc., СС, гестапо - ні при чому.
Відповідь: Голодомор Ідеологія - теорія, система - практика, вожді - персоніфіковані ідеологія з системою.
Відповідь: Голодомор Не згоден! Люба упорядкована "Система" сама по собі є механізмом в якому кожен займає свою щабель (по-Леніну - гвинтик). Це як потяг. Не було б Сталіна - був би інший! Справа в тім, що буржуазно-демократична революція (як така) відбулася у лютому 1917р., а у жовтні, влада в країні була узурпована пролетаріатом. Ось тоді і почала створюватися система "Шарікових" та "Швондерів" за ознаками революційної доцільності. А Сталін став її результатом. А якщо Ви торкаєтеся темі ролі особистості в історії, то варта визнати, що тоді б "влада пролетаріату" зникла б значно скорше і не більше. Говорячи "про фашизм" нікому не спадає на думку говорити погано про німецький народ, всі ми визначаємо німецьку педантичність, відповідальність та надійність. Просто Гітлер (а там було ще дуже і дуже багато одіозних постатей) асоціується в нас с фашизмом як системою державного управління як і Сталін з "розквітом" комуністичною епохи! Тому закиди декого на цьому сайті в сторону "національної" складової усіх бід України виглядають не мудрими та явно упередженими.